Autor Wątek: Sieć trakcyjna 2x2  (Przeczytany 548 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Aderian94

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 68
  • Aderian94 prezesAderian94 prezesAderian94 prezesAderian94 prezesAderian94 prezesAderian94 prezesAderian94 prezesAderian94 prezesAderian94 prezesAderian94 prezesAderian94 prezesAderian94 prezes
  • Heaven Of System
    • Heaven Of System
  • Distance Travelled: 3293km
  • Trains Routed: 1068
Sieć trakcyjna 2x2
« dnia: 13 Maj 2017, 14:26:01 »
Czy będzie dodana sieć trakcyjna z dwoma linami nośnymi i dwoma przewodami jezdnymi? Wyczytałem, że z dynamic_wires3, które mamy tutaj stosuje się do max 120 km/h. Myślę, że dynamic_wires4 byłoby bardziej uniwersalne widząc np. linię 273 (Nadodrzankę). Sieć trakcyjna tam ma właśnie 2 przewody jezdne oraz 2 liny nośne, mimo że prędkości szlakowe nigdzie nie przekraczają 120 km/h, a są nawet mniejsze.
Heaven Of System

Offline uetam

• Administrator
  • Siła reputacji: 40
  • uetam starszy dyżurny ruchuuetam starszy dyżurny ruchuuetam starszy dyżurny ruchuuetam starszy dyżurny ruchuuetam starszy dyżurny ruchuuetam starszy dyżurny ruchuuetam starszy dyżurny ruchuuetam starszy dyżurny ruchu
  • Administrator Techniczny
  • Distance Travelled: 1600km
  • Trains Routed: 924
Odp: Sieć trakcyjna 2x2
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Maj 2017, 01:38:58 »
Czy będzie dodana sieć trakcyjna z dwoma linami nośnymi i dwoma przewodami jezdnymi? Wyczytałem, że z dynamic_wires3, które mamy tutaj stosuje się do max 120 km/h. Myślę, że dynamic_wires4 byłoby bardziej uniwersalne widząc np. linię 273 (Nadodrzankę). Sieć trakcyjna tam ma właśnie 2 przewody jezdne oraz 2 liny nośne, mimo że prędkości szlakowe nigdzie nie przekraczają 120 km/h, a są nawet mniejsze.
dynamic_wires3 można spokojnie stosować do prędkości 160km/h.
Dla dynamic_wires4 brak jest obecnie modeli konstrukcji wsporczych i wysięgników.
Nie odpowiadam na wiadomości prywatne dotyczące problemów, które mogą być rozwiązane na forum.
Kiedy czekasz na nowego SWDR... https://goo.gl/2t4N4y