Autor Wątek: Info: Dyskusja na temat zmian w administracji / kamads  (Przeczytany 163 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Ryszard-san

• Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 145
  • Ryszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezes
  • Distance Travelled: 8809km
  • Trains Routed: 1185
Dyskusja na temat zmian w administracji / kamads
« dnia: 14 Maj 2017, 11:21:58 »
Info:
Jako, że mam uprawnienia do moderacji w tym dziale (może je strace), ale działając na podstawie ogółu wypowiedzi przeniosłem wątek do działu ukrytego. Wiem z jakiego powodu powstał i przykro było, patrzeć że dyskusja była na dziale ogólnym - gdzie niestety psuła opinię całego projektu.

Ponieważ ankieta się zakończyła i większość osób mnie zna czy TS czy TD i wiedzą, że nie naciągam faktów czy staram się być neutralny. Podaje wyniki.

38 osób za tym aby Kamila miała administratora - 29 przeciw.

Mam nadzieje, że za jakiś czas jak ochłoną nerwy i administracja podejdzie do tego tematu spokojnie to uda się wypracować jakieś porozumienie - inaczej ciężko widzę losy tego projektu.

Pozdrawiam Ryszard

Ps. Proszę nie drążyć tematu na SB. Jak będą jakieś postanowienia to zostaniecie poinformowani.

« Ostatnia zmiana: 14 Maj 2017, 13:49:07 wysłana przez Ryszard-san »
EU06-18;gags;gags;120a;120a;609a