Autor Wątek: Odp: Dankowice Lk93  (Przeczytany 204 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline shafter

• Tester
  • Developer
  • Tester
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 190
  • shafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezes
  • Distance Travelled: 5327km
  • Trains Routed: 1498
Odp: Dankowice Lk93
« dnia: 18 Maj 2017, 11:21:30 »
Nie chcesz sie otoczeniem Czechowic zajac ? Ja wybitnie nie mam do tego reki ...

Offline MaciejakS

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 44
  • MaciejakS starszy dyżurny ruchuMaciejakS starszy dyżurny ruchuMaciejakS starszy dyżurny ruchuMaciejakS starszy dyżurny ruchuMaciejakS starszy dyżurny ruchuMaciejakS starszy dyżurny ruchuMaciejakS starszy dyżurny ruchuMaciejakS starszy dyżurny ruchu
  • Bo mnie szlag (taka ryba) jasny trafi
    • DinnerObrus
  • Distance Travelled: 4607km
  • Trains Routed: 150
Odp: Odp: Dankowice Lk93
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Maj 2017, 11:37:30 »
To byłby dla mnie zaszczyt, a to jest możliwe do zrobienia. Tylko wtedy to postaram się o wersję Lite, bo tu nawaliłem tego, a tam to zrobiłbym, żeby było ładnie i nie przesadnie ;)
Mój fanpage kolejowy: https://www.facebook.com/MaciejakS-1525083427549225/
...::: To jak pan Jezus powiedział? Tak jak Jezus powiedział :::...

Offline guzik32

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 7
  • guzik32 pracownik torowy
  • "Nie ważne kim jesteś tylko jaki jesteś."
  • Distance Travelled: 765km
  • Trains Routed: 11
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Maj 2017, 11:59:30 »
To byłby dla mnie zaszczyt, a to jest możliwe do zrobienia. Tylko wtedy to postaram się o wersję Lite, bo tu nawaliłem tego, a tam to zrobiłbym, żeby było ładnie i nie przesadnie ;)
Halo mamy 21 wiek, maszyny z technologią dość dobrego renderingu a ty chcesz robić wersje Lite? Ale to tylko taka mała dygresja z mojej strony. Oczywiście grunt, że się w ogóle robi otoczenie a nie pustynie  8) W sumie wersje Lite jakbym robił to jej bym tak nie nazywał, a raczej "wersja nie chce mi się robić więcej otoczenia" lub "Mam za słaby komp, żeby robić więcej otoczenia" hehe

Nie chcesz sie otoczeniem Czechowic zajac ? Ja wybitnie nie mam do tego reki ...
Jak coś to napisz jak ktoś inny weźmie te Czechowice, to sobie skreślę z mojej listy do zrobienia, którą przygotowałem profilaktycznie.

Offline Paweł

• Developer
  • Pioneer
  • *
  • Special Guest
  • Paweł pracownik torowy
  • Distance Travelled: 2km
  • Trains Routed: 3
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Maj 2017, 12:09:46 »
W sumie wersje Lite jakbym robił to jej bym tak nie nazywał, a raczej "wersja nie chce mi się robić więcej otoczenia" lub "Mam za słaby komp, żeby robić więcej otoczenia" hehe

A ja bym to nazwał "ma porządnie wyglądać, ale nie marnować bezsensownie zasobów obliczeniowych tylko dlatego że autor ma szybkiego kompa i mu wszystko jedno".

Offline guzik32

• Supporter
  • *
  • guzik32 pracownik torowy
  • "Nie ważne kim jesteś tylko jaki jesteś."
  • Distance Travelled: 765km
  • Trains Routed: 11
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Maj 2017, 12:26:21 »
W sumie wersje Lite jakbym robił to jej bym tak nie nazywał, a raczej "wersja nie chce mi się robić więcej otoczenia" lub "Mam za słaby komp, żeby robić więcej otoczenia" hehe

A ja bym to nazwał "ma porządnie wyglądać, ale nie marnować bezsensownie zasobów obliczeniowych tylko dlatego że autor ma szybkiego kompa i mu wszystko jedno".
No ok skoro stawiacie na wydajność i na komputery z przed 10 lat to spoko, nie będę się wtrącać. Chociaż pewnie wszystkie moje skończone projekty polecą bo jest za dużo drzewek i  obiektów i ludzie będą pisać, że mają 5 fps-ów i nie da się grać. Gdzie do mojego otoczenia wystarczy średniej klasy komp z i5 i jakąś grafiką z min 2gb vram-u + 8gb RAM, groszowe sprawy.
Jeszcze odnosząc się do kwesti: "że autor ma szybkiego kompa i mu wszystko jedno" to z mojej strony to wygląda tak, że jak za coś się biorę i pomagam mimo, że nie muszę to daje z mojej pracy 150% we wkład projektu, dlatego nie mam zamiaru oszczędzać na elementach i wykorzystuje edytor na maksa na tyle na ile mi pozwala. Bo skoro on jest i ma te elementy to jest znak dla twórcy, że mogą one zostać wykorzystane. A jak nie mogą to ekipa od spraw technicznych powinna takie obiekty od razu z edytora wyrzucić żeby nie wprowadzać zamieszania dla przyszłych twórców stacji.
I jeszcze sprawa wydajności, to już jest kwestia Unity a nie obiektów, ten silnik zawsze ma jakieś problemy gdzie się z nim nie zetknę. I według mnie to on powinien już dawno zniknąć z rynku. No to tyle

Sorki za offtop
« Ostatnia zmiana: 18 Maj 2017, 12:29:14 wysłana przez guzik32 »

Offline gravition

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 40
  • gravition starszy dyżurny ruchugravition starszy dyżurny ruchugravition starszy dyżurny ruchugravition starszy dyżurny ruchugravition starszy dyżurny ruchugravition starszy dyżurny ruchugravition starszy dyżurny ruchugravition starszy dyżurny ruchu
  • Distance Travelled: 3401km
  • Trains Routed: 363
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Maj 2017, 12:29:07 »
Zgodzę się z guzikiem, a płakanie w stylu wstaw mniej drzewek i trawy bo mi się będzie zacinało to tak samo jak konsolowcy mają ból rzyci że gracze na PC mają lepszą grafikę, przez co ucierpiało na tym bardzo dużo tytułów, z wiedźminem na czele. Jak masz mało fps to sobie zmień ustawienia grafiki na fastest i tyle.
KW Poznań

Offline MaciejakS

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 44
  • MaciejakS starszy dyżurny ruchuMaciejakS starszy dyżurny ruchuMaciejakS starszy dyżurny ruchuMaciejakS starszy dyżurny ruchuMaciejakS starszy dyżurny ruchuMaciejakS starszy dyżurny ruchuMaciejakS starszy dyżurny ruchuMaciejakS starszy dyżurny ruchu
  • Bo mnie szlag (taka ryba) jasny trafi
    • DinnerObrus
  • Distance Travelled: 4607km
  • Trains Routed: 150
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Maj 2017, 12:35:47 »
Proszę o przeniesienie offtopu do kosza/archiwum, a do Czechowic będę (jeżeli będę) robił tak, aby wyglądało to jak śląski las, a nie harmonijka jak na żorach. Więc to tyle ode mnie ;)
Mój fanpage kolejowy: https://www.facebook.com/MaciejakS-1525083427549225/
...::: To jak pan Jezus powiedział? Tak jak Jezus powiedział :::...

Offline Ulfrig

• Global Moderator
  • Tester
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 469
  • Ulfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezes
  • In nomine patris et filii et spiritus sancti.
  • Distance Travelled: 2627km
  • Trains Routed: 3536
Odp: Dankowice Lk93
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Maj 2017, 14:39:53 »
Wątek (offtop) przeniesony do kosza za prośbą autora.

~Ulfrig
« Ostatnia zmiana: 18 Maj 2017, 14:46:08 wysłana przez Ulfrig »
~Maciej T. (Ulfrig)