Autor Wątek: Pytanie o ten symulator SRK  (Przeczytany 451 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tadek40

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 41
  • tadek40 starszy dyżurny ruchutadek40 starszy dyżurny ruchutadek40 starszy dyżurny ruchutadek40 starszy dyżurny ruchutadek40 starszy dyżurny ruchutadek40 starszy dyżurny ruchutadek40 starszy dyżurny ruchutadek40 starszy dyżurny ruchu
  • Distance Travelled: 1772km
  • Trains Routed: 743
Pytanie o ten symulator SRK
« dnia: 19 Maj 2017, 20:53:28 »
Siema. Zobaczyłem oto stary symulator ISDR. Chciałem go wypróbować lecz linki zgasły. Wiecie coś o tym? Pozdrawaim. ;)
http://web.archive.org/web/20070218225628/http://www.kontrakt-bhp.com.pl:80/paul/kolej/osielec.php
« Ostatnia zmiana: 19 Maj 2017, 21:12:48 wysłana przez tadek40 »
Rysuje rysunki w paincie i robie układy torowe.  Tych układów chyba nigdy nie dokończe. ;_; Ta muza rozwala wszystko XD:https://www.youtube.com/watch?v=zObnQVv_3wc

Offline jakubg1

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 9
  • jakubg1 pracownik torowy
  • Jestem na diecie... ...postowej.
  • Distance Travelled: 1341km
  • Trains Routed: 340
Odp: Pytanie o ten symulator SRK
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Maj 2017, 12:02:06 »
Paweł już od paru lat (nie wiadomo na jakim etapie są prace) pracuje nad wielofunkcyjnym ISDR-em, z edytorem, możliwością grania jednoosobowo bądź też w połączeniu z MaSzyną oraz TD2, w dodatku w wersjach z pulpitem kostkowym oraz tym który obecnie jest w SCS. Na takim programie będziesz mógł sobie tą stację zbudować :)

http://img.uetam.pl/image/tHwn
Koniec z TD2 na zawsze. Zbyt słaby komputer, a w związku z nowymi wymogami procesor ucierpiałby 1000razy bardziej

Offline zolwik

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 10
  • zolwik dróżnik obchodowyzolwik dróżnik obchodowy
  • Dyżurny Ruchu ISE Wr. Brochów
  • Distance Travelled: 396km
  • Trains Routed: 176
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Maj 2017, 13:52:55 »
to jest bardzo stara wersja.
od tamtego czasu powstała nowa wersja stacji Testowo dostepna na stronie www.isdr.pl

Offline Paweł

• Developer
  • Pioneer
  • *
  • Special Guest
  • Siła reputacji: 7
  • Paweł pracownik torowy
  • Distance Travelled: 2km
  • Trains Routed: 3
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Maj 2017, 14:23:47 »
Paweł już od paru lat (nie wiadomo na jakim etapie są prace) pracuje nad wielofunkcyjnym ISDR-em, z edytorem, możliwością grania jednoosobowo bądź też w połączeniu z MaSzyną oraz TD2, w dodatku w wersjach z pulpitem kostkowym oraz tym który obecnie jest w SCS. Na takim programie będziesz mógł sobie tą stację zbudować :)

Chyba się trochę rozpędziłeś.

Offline greg86

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 69
  • greg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezes
  • SJZ
  • Distance Travelled: 2196km
  • Trains Routed: 297
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Maj 2017, 15:11:56 »

Chyba się trochę rozpędziłeś.

Nie zakazujmy marzeń :)
W związku z absurdalnym pkt.3.4.regulaminu TS uniemożliwiającemu mi rozgrywkę na nastawni dalsze rozwijanie scenerii przeze mnie zostało wstrzymane do odwołania (absurdalnego punktu regulaminu).

Offline UAZownik

• Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 149
  • UAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezes
  • Dobry, sceneria do kontroli!
  • Distance Travelled: 2237km
  • Trains Routed: 1003
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Maj 2017, 15:16:13 »
Marzenia marzeniami, ale notoryczne wprowadzanie użytkowników w błąd robi się już powoli denerwujące.
„Każdy pracownik kolejowy, którego czynności związane są z ruchem pociągów i wykonywaniem manewrów, powinien znać szczegółowo
»Instrukcję o sygnalizacji«."

Automatyk, z zawodu, drogowiec i ruchowiec z zamiłowania.

Offline jakubg1

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 9
  • jakubg1 pracownik torowy
  • Jestem na diecie... ...postowej.
  • Distance Travelled: 1341km
  • Trains Routed: 340
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Maj 2017, 15:31:13 »
Marzenia marzeniami, ale notoryczne wprowadzanie użytkowników w błąd robi się już powoli denerwujące.
Jak mnie zbanujecie, będzie po problemie.

http://img.uetam.pl/image/tHwn
Koniec z TD2 na zawsze. Zbyt słaby komputer, a w związku z nowymi wymogami procesor ucierpiałby 1000razy bardziej

Offline Coyotek

• Global Moderator
  • Developer
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 51
  • Coyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnik
  • Mięso musiało latać ,jakby granat w chlew trafił
  • Distance Travelled: 1624km
  • Trains Routed: 538
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Maj 2017, 17:44:03 »
Nie edytuję powyższego posta, aby nikt mi nie zarzucił, że celowo wchodzę w skórę Jakuba. Zamykam, kosz.
The cake is a LIE!

Did somebody say MODERATOR?!

Naczelny Modulator. Bezbecja Forum. Pałuję warnami każdego, kto się opiera zasadom.

Banday, Kickday, Warnday, Timeoutday, Coyotday, Banturday i Spamday

Forumowy Wąchacz