Autor Wątek: Jednokomorowy Sz migajacy w nieskończoność  (Przeczytany 258 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Zdebu

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 69
  • Zdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezes
  • Distance Travelled: 2533km
  • Trains Routed: 397
Jednokomorowy Sz migajacy w nieskończoność
« dnia: 03 Czerwiec 2017, 16:54:28 »
Witam, tak jak w temacie mam jednokomorowy semafor z światłem białym w pulpicie wstawiłem semafor "SzC" z opcjami: koniec poc., sz.,przebiegi bez zatrzymania i gdy podaję Sz z tego semafora mruga on w nieskończoność i za nic nie chce się wygasić, jak temu zaradzić?
Węzeł Łazowski - Prace wstrzymane, sceneria będzie budowana od nowa.

Offline Ryszard

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 75
  • Ryszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezes
  • Distance Travelled: 2003km
  • Trains Routed: 646
Odp: Jednokomorowy Sz migajacy w nieskończoność
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Czerwiec 2017, 17:31:48 »
Ja na takich semach Sz wygaszam przyciskiem ZDP na pulpicie, próbowałeś w ten sposób?

Offline UAZownik

• Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 139
  • UAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezes
  • Dobry, sceneria do kontroli!
  • Distance Travelled: 2183km
  • Trains Routed: 1003
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Czerwiec 2017, 17:37:50 »
Odznacz ,,koniec poc." i zadziała. Nie wiem też w jakim celu przebieg bez zatrzymania tam wcisnąłeś, ma być tylko ,,Sz"
„Każdy pracownik kolejowy, którego czynności związane są z ruchem pociągów i wykonywaniem manewrów, powinien znać szczegółowo
»Instrukcję o sygnalizacji«."

Automatyk, drogowiec i ruchowiec z zamiłowania.

Online Zdebu

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 69
  • Zdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezes
  • Distance Travelled: 2533km
  • Trains Routed: 397
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Czerwiec 2017, 19:11:37 »
Odznacz ,,koniec poc." i zadziała. Nie wiem też w jakim celu przebieg bez zatrzymania tam wcisnąłeś, ma być tylko ,,Sz"
Teraz tez na to wpadłem, nie wiem w sumie czemu tyle tam tego nawciskalem, chyba z przyzwyczajenia.
Węzeł Łazowski - Prace wstrzymane, sceneria będzie budowana od nowa.