Autor Wątek: Funkcja allow spawning  (Przeczytany 273 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Exe

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 3
  • Exe pracownik torowy
  • Distance Travelled: 789km
  • Trains Routed: 67
Funkcja allow spawning
« dnia: 11 Czerwiec 2017, 13:40:33 »
Witam. Piszę ten temat dość na żywo, ze względu na zaistniałe sytuacje z którymi mam do czynienia od dłuższego czasu. Konkretnie chodzi o funkcje allow spawning. Siedzę aktualnie od 2 godzin i próbuję "Wyprosić" żeby któryś z dyżurnych łaskawie otworzył spawn mimo tego że ma na stacji 15 slotów a zajęty jest 1 max 2. Rozumiem stacje gdzie są dwa tory główne i max dwa dodatkowe, ale nie wielkie stacje typu Tomaszów Mazowiecki etc. Nie znam się na programowaniu, aczkolwiek myślę, że wprowadzenie funkcji automatycznego zamykania spawnu po pewnej określonej liczbie użytkowników jest możliwe. Post jest czysto opiniowy, chciałbym poznać też opinie innych użytkowników na ten temat.
« Ostatnia zmiana: 11 Czerwiec 2017, 13:51:03 wysłana przez Exe »

Offline greg86

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 65
  • greg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezes
  • SJZ
  • Distance Travelled: 2196km
  • Trains Routed: 297
Odp: Funkcja allow spawning
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Czerwiec 2017, 15:59:36 »
Niby racja. Jednak sa dyżurni, którzy ogarna tych 5-6 czy nawet 10 pociągów, a sa tacy co dwoma zablokują stację. Poza tym z doświadczenia znam cierpliwość mechaników, a raczej jej brak,  i już widzę jak cieszyłbyś się na ten spam typu "za ile dostane rozkład" albo "za ile wyjazd". Ponadto bez SWDR ciężko o płynność rozgrywki, więc nie dziwię się, że dyżurni ograniczają nowe połączenia.
Projekt LCS Jastrzębie - 20%
Poprawki w toku...

Offline Neodokuran

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 158
  • Neodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezes
  • Jestem dobrym dyżurnym, nie polecam się na dyżurce
  • Distance Travelled: 2940km
  • Trains Routed: 1382
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Czerwiec 2017, 17:04:09 »
i już widzę jak cieszyłbyś się na ten spam typu "za ile dostane rozkład" albo "za ile wyjazd"

Ostatnio działa na nich sposób "mordeczki w kubeł, bo kicki ze skargami za spam polecą". Który protestuje i głupio komentuje - leci od razu. I ta upragniona cisza na dyżurce.

Jednak Exe musisz brać poprawkę, że co poniektórzy kończą od 40 minut i jakoś nie mają ochoty tłumaczyć każdemu mechanikowi, by "sobie poszedł jeden z drugim, bo ja kończę"
« Ostatnia zmiana: 12 Czerwiec 2017, 08:18:35 wysłana przez Neodokuran »
Bździno ----> 35% (Układ torowy-100%, Otoczenie-5%, Pulpit-0%)

Offline Husarz

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 228
  • Husarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezes
  • Distance Travelled: 1406km
  • Trains Routed: 3038
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Czerwiec 2017, 22:22:30 »
Niestety, ale zachodzą obecnie sytuację, gdy pojawia się masa trolli. Gdy chciałeś u mnie zacząć, to akurat walczyłem z dwoma na Lce, którzy mieli wszystko w dole pleców.  ;) A druga sprawa jest taka, że czasami stacja ma po 15 slotów, ale zapycha się przy 7. Ale Wy nie bierzecie na to poprawki i myślicie, że my sobie tak "dla jaj" wyłączamy te spawny.
« Ostatnia zmiana: 11 Czerwiec 2017, 22:26:10 wysłana przez Husarz »

Offline Exe

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 3
  • Exe pracownik torowy
  • Distance Travelled: 789km
  • Trains Routed: 67
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Czerwiec 2017, 22:38:20 »
@Husarz, akurat podałem Tomaszów Mazowiecki tylko jako wielkość stacji, znam Cię i już nie raz akurat dla mnie slota otwierałeś. Z doświadczenia wiem, ze akurat o Tobie można same dobre rzeczy powiedzieć.

Offline greg86

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 65
  • greg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezes
  • SJZ
  • Distance Travelled: 2196km
  • Trains Routed: 297
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Czerwiec 2017, 07:01:28 »
No więc sam widzisz, jak jest możliwość to zostaniesz wpuszczony, gdy poprosisz o taką możliwość. W przeciwnym razie musisz cierpliwie czekać "na szopie".
Projekt LCS Jastrzębie - 20%
Poprawki w toku...