Autor Wątek: Problem ze spawnem na LCS Tomaszów Mazowiecki  (Przeczytany 334 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Neodokuran

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 173
  • Neodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezes
  • Jestem dobrym dyżurnym, nie polecam się na dyżurce
  • Distance Travelled: 3563km
  • Trains Routed: 1477
Problem ze spawnem na LCS Tomaszów Mazowiecki
« dnia: 26 Czerwiec 2017, 20:17:26 »
Cóż, zarówno próby zalogowania się na spawn, jak i przyjazd z innej stacji skutkowało się zacięciem na ładowaniu scenerii. Wstawiam oczywiście log.
Bździno ----> 47% (Układ torowy-100%, Otoczenie-10%, Elektryfikacja-78%, Pulpit-0%)

Offline Ulfrig

• Global Moderator
  • Tester
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 425
  • Ulfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezes
  • In nomine patris et filii et spiritus sancti.
  • Distance Travelled: 2285km
  • Trains Routed: 3279
Odp: Problem ze spawnem na LCS Tomaszów Mazowiecki
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Czerwiec 2017, 11:53:57 »
Po relogu było już dobrze :) W logu jest specyficzna linijka z błędem, sam  nie wiem jednak o co chodzi :P
~Maciej T. (Ulfrig)

Offline Neodokuran

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 173
  • Neodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezes
  • Jestem dobrym dyżurnym, nie polecam się na dyżurce
  • Distance Travelled: 3563km
  • Trains Routed: 1477
Odp: Problem ze spawnem na LCS Tomaszów Mazowiecki
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Czerwiec 2017, 14:17:04 »
No to wątek zamykam :)
Bździno ----> 47% (Układ torowy-100%, Otoczenie-10%, Elektryfikacja-78%, Pulpit-0%)