Autor Wątek: I turniej offline King na openttd Polska  (Przeczytany 87 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mentorious

  • Artist
  • Supporter
  • *
  • Wiadomości: 158
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 158
  • mentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezes
  • Distance Travelled: 2332km
  • Trains Routed: 1732
I turniej offline King na openttd Polska
« dnia: 01 Lipiec 2017, 10:35:35 »
W mega dużym skrócie, pewnie niektórzy kojarzą openttd-polska.pl , polską społeczność już dość leciwej gry, otwarto źródłowej kontynuacji kolejowego tycoona TT Deluxe. Jeden z byłych twórców Maszyny rozwija wspólnie z innymi polskie dodatki do tejże gry w postaci mapy Polski, autobusów, ciężarówek i taboru kolejowego na tor wąski i 1435mm.

Chłopaki postanowili zorganizować nietypowy turniej offline z dość ciekawą nagrodą.  8)

Zasady
Ściągamy najnowsze OpenTTD i konkursową mapę, po czym opcjonalnie wyszukujemy sobie do 20 dowolnych dodatków, które można pobrać bezpośrednio w grze. Rozwijamy swoje miasta bez ograniczeń czasowych, wedle własnego widzimisię. Twórcy konkursu liczą na kreatywność  - zaimponować może np. eyecandy, nietypowe i zaskakująco efektywne skrzyżowania/projekty linii kolejowych.
O zwycięzcy zadecyduje czterosobowa komisja moderatorów i administratorów OpenTTD-Polska, która w kilku kategoriach będzie przyznawać punkty każdej ze scenerii za indywidualne pomysły graczy. Następne mapy zostaną opublikowane na fanpejdżu i udostępnione innym użytkownikom do wglądu i tam odbędzie się głosowanie społeczności.

Terminy
Konkurs rusza dziś o 20:00, na wyżej zalinkowanym forum pojawi się link z mapą do pobrania i edycji. Czas na oddanie pracy mija o północy w noc z 14 na 15 Lipca, kiedy zedytowaną mapę należy przesłać na email marcintrendziuk@gmail.com. 22 lipca o 20:00 nastąpi ogłoszenie wyników.

Nagrody
Sponsorem głównej nagrody jest sklep

którą jest oryginalna lokomotywa UGEARS o rynkowej wartośc 337 PLN.


Nagrodą za drugie miejsce będzie plakat 40x60 cm lub (prawie) dowolne zdjęcie 30x20 cm lub większe do wyboru ze strony http://plessrail.pl/index.php?/page/odbitki

Więcej informacji w oficjalnym temacie  :) http://openttd-polska.pl/Thread-I-turniej-OFFLINE-KING  Zapraszam do zabawy!
« Ostatnia zmiana: 01 Lipiec 2017, 18:51:58 wysłana przez mentorious »