Autor Wątek: Idea/Pomysł: LCS Siedlce  (Przeczytany 185 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline brayanek

• User
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 20
  • brayanek dróżnik przejazdowybrayanek dróżnik przejazdowybrayanek dróżnik przejazdowybrayanek dróżnik przejazdowy
  • Distance Travelled: 1220km
  • Trains Routed: 254
LCS Siedlce
« dnia: 03 Lipiec 2017, 23:25:55 »
Dzisiaj (3.07.2017r. godz. 23:00) rozpocząłem prace nad stacją Siedlce wraz z czterema przystankami (Sabinka, Siedlce Zachodnie, Siedlce Wschodnie oraz Białki). Stacja Siedlce to jedna z najważniejszych stacji na linii nr 2 (Warszawa Wschodnia - Terespol). Stacja ta posiada dwa jednotory (jeden elektryczny i jeden spalinowy) oraz dwie SBL-ki. Są tu tory odstawcze dla pociągów towarowych z rampą, dla pociągów osobowych, trzy perony oraz fabryka pociągów (Stadler Polska). Zacząłem już mierzyć odcinki (p.o. Sabinka - p.o. Siedlce Zachodnie) oraz (p.o. Siedlce Zachodnie - Siedlce). Liczę na pomoc bardziej doświadczonych użytkowników!!!

24h na dodanie screenów z postępów prac, inaczej temat ląduje w śmietniku. Nie prezentujemy tu suchych planów, tylko projekty w zaawansowanym stadium prac.
//UAZownik
« Ostatnia zmiana: 04 Lipiec 2017, 00:55:27 wysłana przez UAZownik »

Offline autobusiarz

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 32
  • autobusiarz dyżurny ruchuautobusiarz dyżurny ruchuautobusiarz dyżurny ruchuautobusiarz dyżurny ruchuautobusiarz dyżurny ruchuautobusiarz dyżurny ruchu
    • Firma do TD2
  • Distance Travelled: 2762km
  • Trains Routed: 530
Odp: LCS Siedlce
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Lipiec 2017, 02:27:37 »
Nie żebym Cię zniechęcał, albo coś, ale Lokalne Centra Sterowania (dalej LCSy) zawierają kontrolę nad więcej niż jednym posterunkiem (dalej stacją) z jednej nastawni. Tego "tworu" nie można nazwać LCSem, gdyż zawiera tylko jedną stację w zakresie kontroli.
Owińska - <planowanie budowy od podstaw>  Sulejówek Miłosna - 0% Nałęczów - projekt porzucony LCS Autobusowo - 40%

Offline Magik

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 56
  • Magik dyrektorMagik dyrektorMagik dyrektorMagik dyrektorMagik dyrektorMagik dyrektorMagik dyrektorMagik dyrektorMagik dyrektorMagik dyrektorMagik dyrektor
  • Distance Travelled: 2125km
  • Trains Routed: 752
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Lipiec 2017, 09:12:39 »
1. Siedlce to nie LCS,
2. Pod Siedlce przypadają posterunki Doły, Siedlce i PSkp Ujrzanów
3. Stacja posiada jeden jednotor  do Sokołowa bez druta + ŁĄCZNICA do pskp ujrzanów pod drutem, gdzie dalej na ujrzanowie rozgałęzia się na dwa tory i drut leci nad torem nr 1 przez jakieś 500 m
4. Posiadamy zakład PKP PLK (obrotnica) oraz energetyki
5. Bocznica do wojska

ogólnie mogę pomóc bo tu mieszkam i pracuje czasem ale ciekawe jak rozwiążesz problem z obrotnicą
« Ostatnia zmiana: 04 Lipiec 2017, 09:15:47 wysłana przez Magik »
Pociągi mnie pociągają.    Kolej - moja praca, moja pasja.

Offline UAZownik

• Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 128
  • UAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezes
  • Dobry, sceneria do kontroli!
  • Distance Travelled: 1984km
  • Trains Routed: 949
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Lipiec 2017, 11:49:04 »
Zgodnie z obietnicą - screenów nie ma - temat zamykam i przenoszę. Gdy autor będzie miał już do pokazania wymierne postępy nad mapą, to proszę się zgłosić.
„Każdy pracownik kolejowy, którego czynności związane są z ruchem pociągów i wykonywaniem manewrów, powinien znać szczegółowo
»Instrukcję o sygnalizacji«."

Automatyk, drogowiec i ruchowiec z zamiłowania.