Autor Wątek: Solved/Rozwiązane: Do zamknięcia  (Przeczytany 402 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Magik

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 56
  • Magik dyrektorMagik dyrektorMagik dyrektorMagik dyrektorMagik dyrektorMagik dyrektorMagik dyrektorMagik dyrektorMagik dyrektorMagik dyrektorMagik dyrektor
  • Distance Travelled: 2125km
  • Trains Routed: 752
Do zamknięcia
« dnia: 05 Lipiec 2017, 13:50:01 »
Proszę o zamknięcie i usunięcie,

Pozdrawiam serdecznie
« Ostatnia zmiana: 06 Lipiec 2017, 16:08:00 wysłana przez Magik »
Pociągi mnie pociągają.    Kolej - moja praca, moja pasja.

Offline Marcin S

• Global Moderator
  • Tester
  • Supporter
  • *
  • Ekspert ds. kolejowych
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 24
  • Marcin S dróżnik przejazdowyMarcin S dróżnik przejazdowyMarcin S dróżnik przejazdowyMarcin S dróżnik przejazdowy
  • PKP Cargo S.A.
    • Domowy symulator EU07
  • Distance Travelled: 1452km
  • Trains Routed: 24
Odp: LCS Nazwę się wymyśli
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Lipiec 2017, 16:20:49 »
Serio..? "LCS Nazwę się wymyśli", nie jest dobrą nazwą. Proponuję najpierw zmienić nazwę, potem można będzie się martwić o podsypkę.
- Ty świeżak! Czytałeś instrukcje?!
- Instrukcje, co to znaczy?
- No jesteś gitem, czy frajerem?

Offline trainfun09

• User
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 11
  • trainfun09 dróżnik obchodowytrainfun09 dróżnik obchodowy
  • Obecny projekt: LCS Suchacz
  • Distance Travelled: 1736km
  • Trains Routed: 70
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Lipiec 2017, 16:26:50 »
Ale przecież to tylko nazwa wątku. Autor po prostu nie ma pomysłu na nazwę :P Proponuję nazwę "Lasy". I zgłaszam się na chętnego do Otoczenia.

Offline Marcin S

• Global Moderator
  • Tester
  • Supporter
  • *
  • Ekspert ds. kolejowych
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 24
  • Marcin S dróżnik przejazdowyMarcin S dróżnik przejazdowyMarcin S dróżnik przejazdowyMarcin S dróżnik przejazdowy
  • PKP Cargo S.A.
    • Domowy symulator EU07
  • Distance Travelled: 1452km
  • Trains Routed: 24
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Lipiec 2017, 16:38:52 »
Ahh.. rozumiem. Czyli teraz przez najbliższe dwie strony będzie debata nad nazwą tego projektu. [..głęboki wdech..]

Spokojnie, wierzę w kolegę @Magika, że jak daje radę wymyślić układ torowy, kształt całej stacji, itp. to da radę także z nazwą.
- Ty świeżak! Czytałeś instrukcje?!
- Instrukcje, co to znaczy?
- No jesteś gitem, czy frajerem?

Offline Magik

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Magik dyrektorMagik dyrektorMagik dyrektorMagik dyrektorMagik dyrektorMagik dyrektorMagik dyrektorMagik dyrektorMagik dyrektorMagik dyrektorMagik dyrektor
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Lipiec 2017, 17:09:39 »
Ahh.. rozumiem. Czyli teraz przez najbliższe dwie strony będzie debata nad nazwą tego projektu. [..głęboki wdech..]

Spokojnie, wierzę w kolegę @Magika, że jak daje radę wymyślić układ torowy, kształt całej stacji, itp. to da radę także z nazwą.

panie, nie mam pomysłu nad nazwą dla projektu to walnąłem ze wymyśli się coś.. wiec spokojnie

Offline autobusiarz

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 32
  • autobusiarz dyżurny ruchuautobusiarz dyżurny ruchuautobusiarz dyżurny ruchuautobusiarz dyżurny ruchuautobusiarz dyżurny ruchuautobusiarz dyżurny ruchu
    • Firma do TD2
  • Distance Travelled: 2762km
  • Trains Routed: 530
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Lipiec 2017, 17:13:20 »
LCS Podsypków xD
Owińska - <planowanie budowy od podstaw>  Sulejówek Miłosna - 0% Nałęczów - projekt porzucony LCS Autobusowo - 40%

Offline tadek40

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 41
  • tadek40 starszy dyżurny ruchutadek40 starszy dyżurny ruchutadek40 starszy dyżurny ruchutadek40 starszy dyżurny ruchutadek40 starszy dyżurny ruchutadek40 starszy dyżurny ruchutadek40 starszy dyżurny ruchutadek40 starszy dyżurny ruchu
  • Weź nie komentuj tylko daj mi wyjazd.:P
  • Distance Travelled: 1772km
  • Trains Routed: 743
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Lipiec 2017, 17:13:55 »
Albo LCS Gensokyo o tak na rozgrzewke.  XD
Rysuje rysunki w paincie i robie układy torowe. Ostrzegam że nei założe konta google tylko po to żeby mieć dostęp do arkusza i dyżuruje bez i mnie jedno obchodzi mnie skargi że nie mam arkusza i tyle.
[/move

Offline Magik

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Lipiec 2017, 17:18:36 »
LCS Podsypków xD
XDD

ale żeby nie było o nazwe nikogo nie pytam ;) xd

Offline mentorious

• Artist
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 158
  • mentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezes
  • Distance Travelled: 2332km
  • Trains Routed: 1732
« Odpowiedź #8 dnia: 05 Lipiec 2017, 18:13:28 »

Offline MaciejakS

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 28
  • MaciejakS nastawniczyMaciejakS nastawniczyMaciejakS nastawniczyMaciejakS nastawniczyMaciejakS nastawniczy
  • STACHU!!!! NIE MACIEK!!!!!!!!!
    • DinnerObrus
  • Distance Travelled: 3483km
  • Trains Routed: 126
« Odpowiedź #9 dnia: 05 Lipiec 2017, 20:28:11 »
Stacja bez nazwy to jak autostrada bez oznaczeń...
Zawsze się daje nazwę, a ostatecznie można zmienić, bo pojęcie tracę w takich odnośnikach, jednocześnie zastanawiając się na niekorzystnym rozplanowaniu działań...
LCS Ożarów Mazowiecki- budejta /Potrzebny SCS (tzn Ulfrig plz)
"fizolofia" ~ Matz32 2017

Offline Kacu

• Artist
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 20
  • Kacu dróżnik przejazdowyKacu dróżnik przejazdowyKacu dróżnik przejazdowyKacu dróżnik przejazdowy
  • "Kaj hajer paczy dziynnie śmierci w łoczy..."
  • Distance Travelled: 292km
  • Trains Routed: 82
Odp: LCS Zwierzogród
« Odpowiedź #10 dnia: 06 Lipiec 2017, 00:18:42 »
Taka mała porada - trapezy lepiej robić z jazdą "na ostrze" - łatwiej zrobić wtedy granicę elektryczną stacji, nie trzeba tak kombinować jak zrobić żeby składy się mogły swobodnie rozpędzać. I większe wstawki między ostrzami zwrotnic. W przepisach jest ujęta minimalna długość. Ze scenerią fikcyjną jak pisałem już kiedyś jest dużo więcej roboty jak z realną. Rozplanowanie sygnalizacji, rozplanowanie trakcji, potem nakładanie poprawek by te dwie rzeczy się nie gryzły (przykładowo sekcjonowanie "bez poboru" (granica elektryczna stacji) zaraz za semaforem wjazdowym skutkuje niemożliwością lub poważnym utrudnieniem z rozpędzeniem składu spod semafora). No i przede wszystkim musisz znać sporo publikacji, książek, instrukcji nt. układania torów, trakcji, sygnalizacji, budowy stacji itp.
Powodzenia.
"Jestem śląskie dziecko i Ślązakiem zginę. Kocham śląską ziemię i śląską krainę..."

Offline Magik

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
« Odpowiedź #11 dnia: 06 Lipiec 2017, 09:26:00 »
Taka mała porada - trapezy lepiej robić z jazdą "na ostrze" - łatwiej zrobić wtedy granicę elektryczną stacji, nie trzeba tak kombinować jak zrobić żeby składy się mogły swobodnie rozpędzać. I większe wstawki między ostrzami zwrotnic. W przepisach jest ujęta minimalna długość. Ze scenerią fikcyjną jak pisałem już kiedyś jest dużo więcej roboty jak z realną. Rozplanowanie sygnalizacji, rozplanowanie trakcji, potem nakładanie poprawek by te dwie rzeczy się nie gryzły (przykładowo sekcjonowanie "bez poboru" (granica elektryczna stacji) zaraz za semaforem wjazdowym skutkuje niemożliwością lub poważnym utrudnieniem z rozpędzeniem składu spod semafora). No i przede wszystkim musisz znać sporo publikacji, książek, instrukcji nt. układania torów, trakcji, sygnalizacji, budowy stacji itp.
Powodzenia.

Niby tak, lecz spotyka się i takie przejścia zwrotnicowe. W sumie mogę to zmienić żeby jazda była na ostrze w kierunku zasadniczym . Fikcyjna ma swoje plusy jak i minusy jak już wspomniałeś, ale robienie dla mnie prawdziwej jest na razie Bezsensu, brakuje sporej ilości modeli i jest bardziej czasochłonna, tutaj można robić jak się chce aby tylko zgadzało się z książka

Offline gravition

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 37
  • gravition toromistrzgravition toromistrzgravition toromistrzgravition toromistrzgravition toromistrzgravition toromistrzgravition toromistrz
  • Distance Travelled: 3038km
  • Trains Routed: 363
« Odpowiedź #12 dnia: 06 Lipiec 2017, 09:48:03 »
Zwierzogród... w ogóle jak obserwuję coraz to nowsze wymysły młodszej części użytkowników to po prostu mam wrażenie że tu jakieś przedszkole się zrobiło, zwęszyli możliwość pogrania z kolegą przez neta w pociągi i zrobił się tu śmietnik, Marcin nie nadąża z robieniem melisy na uspokojenie i klawiatura mu się smaży od wypisywania błędów a i tak nic to nie daje bo powstają kolejne projekty które są radosną twórczością dzieciaków które sobie robią swoją makietę kolejową i mają gdzieś obowiązujące w symulatorze przepisy i zasady. Nie zabraniam oczywiście komuś siedzenia w edytorze, ale jak już coś robicie, to róbcie to z głową, na forum dostępne są wszystkie instrukcje i zasady, poradniki, korzystajcie z tego bo po prostu patrzeć się na to nie da, jak facet wstawia na forum wielki progress ogromu swoich prac a na screenie kilka torów i płaski teren... no ludzie

Offline UAZownik

• Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 126
  • UAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezes
  • Dobry, sceneria do kontroli!
  • Distance Travelled: 1984km
  • Trains Routed: 933
« Odpowiedź #13 dnia: 06 Lipiec 2017, 13:30:33 »
Ale mogą sobie robić ile wlezie - niedługo wejdzie sprytny system, w którym do rozgrywki będą dopuszczone tylko scenerie sprawdzone i zatwierdzone przez administracje. Kwestia czasu - ale warto poczekać.
„Każdy pracownik kolejowy, którego czynności związane są z ruchem pociągów i wykonywaniem manewrów, powinien znać szczegółowo
»Instrukcję o sygnalizacji«."

Automatyk, drogowiec i ruchowiec z zamiłowania.

Offline Magik

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
« Odpowiedź #14 dnia: 06 Lipiec 2017, 16:05:57 »
Hmm dział się nazywa prace w toku, nazwę miałabyc jaka kolwiek bo jak to tak bez nazwy. O nic nikogo się nie można zapytać a tym bardziej pokazać coś jak się tworzy,

Pozdrawiam serdecznie

Dodano: 06 Lipiec 2017, 16:08:57

Temat do zamknięcia i usunięcia
« Ostatnia zmiana: 06 Lipiec 2017, 16:08:57 wysłana przez Magik »