Autor Wątek: Talk/Rozmowa: Problem z odpaleniem scenerii  (Przeczytany 360 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kacper9

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 156
  • Kacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezes
  • Distance Travelled: 6612km
  • Trains Routed: 2621
Odp: Problem z odpaleniem scenerii
« Odpowiedź #15 dnia: 16 Lipiec 2017, 07:51:41 »
To jest ostatnia linijka w pliku SC? Jeśli tak to TD2 tylko tu widzi problem ;).
Tworze pulpity do stacji dobrze wykonanych. Nie polecam swoich pulpity. Wypadkowa TD2.

Offline Kacu

• Artist
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 20
  • Kacu dróżnik przejazdowyKacu dróżnik przejazdowyKacu dróżnik przejazdowyKacu dróżnik przejazdowy
  • "Kaj hajer paczy dziynnie śmierci w łoczy..."
  • Distance Travelled: 292km
  • Trains Routed: 82
« Odpowiedź #16 dnia: 16 Lipiec 2017, 12:44:56 »
Troszkę źle i niekompletnie napisałem post. Usunąłem wszystkie 2,5 tysterrainpointów i... wywala błąd znów na ostatniej linijce, którą jest słup trakcyjny. Załączam plik SC, może ktoś jest mądrzejszy ode mnie.
"Jestem śląskie dziecko i Ślązakiem zginę. Kocham śląską ziemię i śląską krainę..."

Offline greg86

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 65
  • greg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezes
  • SJZ
  • Distance Travelled: 2196km
  • Trains Routed: 297
« Odpowiedź #17 dnia: 16 Lipiec 2017, 20:37:47 »
Hmmm... Z mojej analizy wynika, że... nic nie wynika. Dziwi mnie to, że masz wstawione słupy trakcyjne, ale nie ma żadnych obiektów WiresX. Sam TP w ostatniej linii nie budzi zastrzeżeń. Wstawiłem też dodatkową pustą linię na koniec, bo taką posiadał każdy mój plik sc. Też nie pomogło. W tym miejscu moje pomysły się wyczerpały.
Projekt LCS Jastrzębie - 20%
Poprawki w toku...

Offline Kacu

• Artist
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Kacu dróżnik przejazdowyKacu dróżnik przejazdowyKacu dróżnik przejazdowyKacu dróżnik przejazdowy
« Odpowiedź #18 dnia: 17 Lipiec 2017, 00:35:03 »
A może być, że mam gdzieś na górze grupowanie i po prostu nie mam go zakończonego i wywala ostatnią linijkę?
"Jestem śląskie dziecko i Ślązakiem zginę. Kocham śląską ziemię i śląską krainę..."

Offline greg86

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 65
  • greg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezes
  • SJZ
  • Distance Travelled: 2196km
  • Trains Routed: 297
« Odpowiedź #19 dnia: 17 Lipiec 2017, 07:08:17 »
To nie jest wykluczone... Tylko jeśli nie edytowałeś scenerii z notatnika to raczej nie powinno się zdarzyć.
Projekt LCS Jastrzębie - 20%
Poprawki w toku...

Offline Kacu

• Artist
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
« Odpowiedź #20 dnia: 17 Lipiec 2017, 18:50:27 »
Edytowałem... Bo zapomniałem o bugu, zamknąłem symka i wywaliło mi kilka grup na 0;0;0; i dodatkowo kilkadziesiąt razy skopiowało i musiałem ję usunąć "ręcznie" a miałem kłopot ze znalezieniem.