Autor Wątek: Solved/Rozwiązane: Kotwienie sieci - niezgodność realiów z edytorem.  (Przeczytany 115 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Kacu

• Artist
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 21
  • Kacu dróżnik przejazdowyKacu dróżnik przejazdowyKacu dróżnik przejazdowyKacu dróżnik przejazdowy
  • "Kaj hajer paczy dziynnie śmierci w łoczy..."
  • Distance Travelled: 292km
  • Trains Routed: 82
Kotwienie sieci - niezgodność realiów z edytorem.
« dnia: 15 Lipiec 2017, 00:27:38 »
Siema.
W końcu to napiszę, bo zirytował mnie zapis w poradniku, żeby obracać kotwienie aby było pod takim samym kątem jak idąca do niego sieć. A czy tak jest w realu? Czy liny odciągające słup są pod kątem czy równoległe? To powiedzcie mi, jak mam zrobić kotwienie na słupie w skrajni 5m pomiędzy torami? Wjechać w skrajnię? Już wolę, żeby były dwa osobne modele - jeden od odciągu, który szedł by pod odpowiednim kątem a drugi od lin naprężających słup, które szły by równolegle. Ja nie wykrzywiam kotwień. Na razie, puki są takie jakie są. Sceneria nie przejdzie, trudno. Nie będę wjeżdżał linami w skrajnię drugiego toru ani robił czegoś co razi po oczach.
« Ostatnia zmiana: 20 Lipiec 2017, 10:46:08 wysłana przez Ulfrig »
"Jestem śląskie dziecko i Ślązakiem zginę. Kocham śląską ziemię i śląską krainę..."

Offline trichlor

• Community Manager
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 113
  • trichlor prezestrichlor prezestrichlor prezestrichlor prezestrichlor prezestrichlor prezestrichlor prezestrichlor prezestrichlor prezestrichlor prezestrichlor prezestrichlor prezes
  • Generalnie to piszę książki, teraz o Panu Buku.
  • Distance Travelled: 217km
  • Trains Routed: 1169
Odp: Kotwienie sieci - niezgodność realiów z edytorem.
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Lipiec 2017, 00:35:13 »
Kacu

to co opisałeś to stary problem. Ja też z tym się borykam w wielu sceneriach. Na ten moment ja obracam te kotwienia tak, aby nie było efektu łamania sieci. Też mam problem w momencie kiedy kotwa jest w międzytorzu i jest wąsko. Wtedy obracam tylko tyle aby liny odciągu kotwy nie wchodziły w skrajnię. Coś za coś. Powodzenia w pracach.

trichlor
nie ma takiego Panu Buku, który wyprowadzi mnie z równowagi