Autor Wątek: Info: SWDR3 - nowy program do obsługi stacji  (Przeczytany 5589 razy)

Offline krzych.nnn

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 3
  • krzych.nnn pracownik torowy
  • Distance Travelled: 415km
  • Trains Routed: 109
Odp: SWDR3 - nowy program do obsługi stacji (program + dyskusja)
« Odpowiedź #105 dnia: 20 Sierpień 2017, 07:59:35 »
Spotkał się ktoś już z pustą tabelą przyjazdów i odjazdów? Mimo dodania pociągów przeze mnie i innych dyżurnych nie pojawiają się one w rozkładzie w swdr.

Offline ZnaQu

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 112
  • ZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezes
  • Distance Travelled: 2490km
  • Trains Routed: 890
« Odpowiedź #106 dnia: 20 Sierpień 2017, 08:24:36 »
Spotkał się ktoś już z pustą tabelą przyjazdów i odjazdów? Mimo dodania pociągów przeze mnie i innych dyżurnych nie pojawiają się one w rozkładzie w swdr.
A czy rozkłady były generowane ręcznie czy automatycznie?

Offline Neodokuran

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 173
  • Neodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezes
  • Jestem dobrym dyżurnym, nie polecam się na dyżurce
  • Distance Travelled: 3563km
  • Trains Routed: 1477
« Odpowiedź #107 dnia: 20 Sierpień 2017, 09:00:06 »
Nitro, to czego brakuje w SWDR, to brak możliwości układania rozkładów, podczas gdy mamy ustawiony status NK, ZW, czy relog...
Bździno ----> 47% (Układ torowy-100%, Otoczenie-10%, Elektryfikacja-78%, Pulpit-0%)

Offline krzych.nnn

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 3
  • krzych.nnn pracownik torowy
  • Distance Travelled: 415km
  • Trains Routed: 109
« Odpowiedź #108 dnia: 20 Sierpień 2017, 09:01:48 »

Automat.

Offline ZnaQu

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 112
  • ZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezes
  • Distance Travelled: 2490km
  • Trains Routed: 890
« Odpowiedź #109 dnia: 20 Sierpień 2017, 09:03:16 »

Automat.

Bingo. Automatyczne generowanie RJ nie działa do końca, zaleca się generowanie ręcznie.

Offline Pasjonat

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 23
  • Pasjonat dróżnik przejazdowyPasjonat dróżnik przejazdowyPasjonat dróżnik przejazdowyPasjonat dróżnik przejazdowy
  • Distance Travelled: 1702km
  • Trains Routed: 279
« Odpowiedź #110 dnia: 20 Sierpień 2017, 18:47:27 »
A klikasz obok przycisk odśwież?

Tak klikam odśwież czekam przez kilka minut i tylko niebieskie okienko prostokątne w miejscu gdzie powinny być stacje. Nie wiem gdzie leży problem. Mam Windows 7 Sp1. Wgrałem dziś inny Windows 7 Ultimate Sp1 i dalej nie pobiera listy, Antywirus odinstalowałem i nie których sterowników nie zainstalowałem i dalej nic przez cały dzień czyściłem dysk do zera i na nowo wgrywałem i myślałem ze może aktualizacja któraś Windowsa i nie mam aktualizacj, program SWDR otwiera się wpisuje login z małej litery i hasło i klikam odśwież i dalej nie pobiera listy. ZAŁAMKA :-( :P ::) :o >:( :( :-[
« Ostatnia zmiana: 20 Sierpień 2017, 18:53:34 wysłana przez Pasjonat »

Offline EN57-002

• User
  • Siła reputacji: 236
  • EN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezes
  • Distance Travelled: 7231km
  • Trains Routed: 3376
« Odpowiedź #111 dnia: 25 Sierpień 2017, 10:15:10 »
Dodałem stację do SWDR, dodałem szlaki, ale jak po jakimś czasie chcę zrobić RJ to nie widzi, w rozwijanych listach, szlaków wjazdowych i wyjazdowych. Co mogłem zrobić nie tak, albo jak to powinno się dodawać ?

Doszedłem do tego, nieaktualne.
« Ostatnia zmiana: 26 Sierpień 2017, 12:12:27 wysłana przez EN57-002 »

Offline Zdebu

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 73
  • Zdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezes
  • Distance Travelled: 2850km
  • Trains Routed: 415
« Odpowiedź #112 dnia: 27 Sierpień 2017, 23:36:49 »
Dodałem stację do SWDR, dodałem szlaki, ale jak po jakimś czasie chcę zrobić RJ to nie widzi, w rozwijanych listach, szlaków wjazdowych i wyjazdowych. Co mogłem zrobić nie tak, albo jak to powinno się dodawać ?

Posiadam podobny problem, być może innym też może się przydarzyć także jakbyś był na tyle miły i opublikował jego rozwiązanie?
Węzeł Łazowski - Prace wstrzymane, sceneria będzie budowana od nowa.

Offline sofalse

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 35
  • sofalse toromistrzsofalse toromistrzsofalse toromistrzsofalse toromistrzsofalse toromistrzsofalse toromistrzsofalse toromistrz
  • Distance Travelled: 1070km
  • Trains Routed: 258
« Odpowiedź #113 dnia: 28 Sierpień 2017, 00:57:24 »

Posiadam podobny problem, być może innym też może się przydarzyć także jakbyś był na tyle miły i opublikował jego rozwiązanie?

Inny numer scenerii niż przy dodawaniu szlaków?

Offline Zdebu

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 73
  • Zdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezes
  • Distance Travelled: 2850km
  • Trains Routed: 415
« Odpowiedź #114 dnia: 28 Sierpień 2017, 02:03:06 »
Takie proste, ale wydawało mi się że będzie to działać tak samo jak w "starym SWDR" wystarczy dodać nowy nr, nie pomyślałem nawet że tutaj dodając nowy nr sceneri trzeba będzie za każdym razem od nowa wpisywać szlaki.
Węzeł Łazowski - Prace wstrzymane, sceneria będzie budowana od nowa.

Offline Coyotek

• Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 47
  • Coyotek dyspozytorCoyotek dyspozytorCoyotek dyspozytorCoyotek dyspozytorCoyotek dyspozytorCoyotek dyspozytorCoyotek dyspozytorCoyotek dyspozytorCoyotek dyspozytor
  • Mięso musiało latać ,jakby granat w chlew trafił
  • Distance Travelled: 1624km
  • Trains Routed: 517
« Odpowiedź #115 dnia: 28 Sierpień 2017, 09:27:38 »
Jeżeli aktualizujecie numer scenerii to niestety, ale program jakimś dziwnym cudem wysyła puste wpisy na bazę. Jedyny sposób to skasowanie numeru i wstawienie go od nowa.
The cake is a LIE!

Did somebody say MODERATOR?!

Naczelny Modulator. Bezbecja Forum. Pałuję warnami każdego, kto się opiera zasadom.

Banday, Kickday, Warnday, Timeoutday, Coyotday, Banturday i Spamday

Forumowy Wąchacz

Online Ryszard

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 81
  • Ryszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezes
  • Distance Travelled: 2561km
  • Trains Routed: 680
« Odpowiedź #116 dnia: 28 Sierpień 2017, 13:31:17 »
A tu coś czat godziny myli chyba :P

Offline sofalse

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 35
  • sofalse toromistrzsofalse toromistrzsofalse toromistrzsofalse toromistrzsofalse toromistrzsofalse toromistrzsofalse toromistrz
  • Distance Travelled: 1070km
  • Trains Routed: 258
« Odpowiedź #117 dnia: 28 Sierpień 2017, 13:58:51 »
A tu coś czat godziny myli chyba :P

U mnie po odświeżeniu sortowania (kliknięcie kolumny 'czas' 2x) się naprawia.

Offline kubson

• User
  • Siła reputacji: 1
  • kubson pracownik torowy
  • Distance Travelled: 149km
  • Trains Routed: 2
« Odpowiedź #118 dnia: 29 Sierpień 2017, 20:19:33 »
Witam,
mam problem z zalogowaniem się do SWDR3. Kiedy klikam w pole do wyboru stacji nie ma tam mojej stacji, sprawdzałem czy poprawnie się zalogowałem, instalowałem SWDR3 na nowo - nic nie pomogło.
Link do zrzutu ekranu: http://img.uetam.pl/image/8q3s9 - przepraszam za jakość ale nie będę drugi raz logował się do stacji ,żeby nie zrobić bałaganu - nie wiem czemu plik jest w png :)

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam,
Kuba

Offline Kacper9

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 198
  • Kacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezes
  • Distance Travelled: 7981km
  • Trains Routed: 3006
« Odpowiedź #119 dnia: 29 Sierpień 2017, 20:25:16 »
Odśwież.
Tworze pulpity do stacji dobrze wykonanych. Nie polecam swoich pulpity. Wypadkowa TD2.