Autor Wątek: Odp: SWDR3 - nowy program do obsługi stacji (program + dyskusja)  (Przeczytany 142 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Husarz

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 304
  • Husarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezes
  • Distance Travelled: 1517km
  • Trains Routed: 3822
No bo niby na co komu to skoro każdy potrafi ulożyć z głowy blokadę, a i tak nie można sobie na spokojnie dyżurować bo połowa krzyczy, nie potrzebnie się odzywa kiedy nic się nie dzieje, co tylko wprowadza zamęt i nic się nie da zrobić, bo trzeba czekać kilka minut na swoją kolej żeby spytać się czy mam zgodę na wyprawienie pociągu? Jak był normalny SWDR wszystko działało sprawnie i było dobrze. Teraz tylko wszystko na tym arkuszu i na TS gdzie jest totalny bajzel. Dodatkowo dodajmy to że arkuszem i wszystkimi dyżurnymi rządzą osoby, które nawet nie są moderatorami. Np Husarzu kiedy wejdziesz, ustawiasz każdego jak ma zrobić blokadę i jak ma dyżurować. To ten arkusz i te dziwne zasady robią Minecrafta. To, że ktoś kto stworzył lub pomógł przy stworzeniu arkusza może sobie wszystkich i wszystko ustawiać?

Pozdrawiam
Zorganizowanie ludzi, którzy potrafią to robić to "rządzenie"? Tworzenie stałej blokady, na którą wszyscy się godzą to "rządzenie"? Zazwyczaj jak wchodzę to blokady są gotowe, więc Twoje dziwne stwierdzenie jest inwalidą. Co do administrowania, to wszystko i tak odbywa się pod pieczą @Ulfriga, który zajmuje się tym z ramienia administracji. Co do TSa: szepty zostały dozwolone dla ozdoby mam rozumieć? Ja jakoś nigdy nie miałem problemy z dogadaniem się, i na co dzień nie słyszę, aby ktokolwiek miał z tym problem. Pragnę nadmienić, że to nie jest Korea Północna, i nikt nikim tu nie zarządza. Skoro tak brakuje Ci starego SWDR- droga wona. Możesz zrobić coś na jego wzór.

Pozdrawiam :)
« Ostatnia zmiana: 16 Lipiec 2017, 20:39:14 wysłana przez uetam »
3822