Autor Wątek: Issue/Problem: Łączenie scenerii  (Przeczytany 183 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mechanik BP

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 40
  • Mechanik BP starszy dyżurny ruchuMechanik BP starszy dyżurny ruchuMechanik BP starszy dyżurny ruchuMechanik BP starszy dyżurny ruchuMechanik BP starszy dyżurny ruchuMechanik BP starszy dyżurny ruchuMechanik BP starszy dyżurny ruchuMechanik BP starszy dyżurny ruchu
  • Distance Travelled: 2093km
Łączenie scenerii
« dnia: 23 Lipiec 2017, 14:51:30 »
Witam!
Mam pytanie?
Czy można połączyć ze sobą dwa pliki sc ze sobą żeby tworzyły jeden plik?

Offline Sabyryn

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 39
  • Sabyryn toromistrzSabyryn toromistrzSabyryn toromistrzSabyryn toromistrzSabyryn toromistrzSabyryn toromistrzSabyryn toromistrz
  • Naterki, Kcynia i kto wie co jeszcze
  • Distance Travelled: 4204km
  • Trains Routed: 357
Odp: Łączenie scenerii
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Lipiec 2017, 15:02:05 »
Na upartego możesz skopiować z notatnika jedną scenerię i wkleić w drugą, ale efekt który osiągniesz nie będzie zbyt pożądany :P
Zapraszam wszystkich serdecznie na spalinowe czwartki, maszynistów oraz dyżurnych, Kcynia będzie grana.

Online Kacper9

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 190
  • Kacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezes
  • Distance Travelled: 7234km
  • Trains Routed: 2941
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Lipiec 2017, 15:04:53 »
Nie odpalisz przez duble ID ;).
Tworze pulpity do stacji dobrze wykonanych. Nie polecam swoich pulpity. Wypadkowa TD2.

Offline Sabyryn

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Sabyryn toromistrzSabyryn toromistrzSabyryn toromistrzSabyryn toromistrzSabyryn toromistrzSabyryn toromistrzSabyryn toromistrz
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Lipiec 2017, 15:07:45 »
Nie odpalisz przez duble ID ;).

Mówię o samych obiektach, bez problemu skopiujesz
Zapraszam wszystkich serdecznie na spalinowe czwartki, maszynistów oraz dyżurnych, Kcynia będzie grana.

Offline Mechanik BP

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 40
  • Mechanik BP starszy dyżurny ruchuMechanik BP starszy dyżurny ruchuMechanik BP starszy dyżurny ruchuMechanik BP starszy dyżurny ruchuMechanik BP starszy dyżurny ruchuMechanik BP starszy dyżurny ruchuMechanik BP starszy dyżurny ruchuMechanik BP starszy dyżurny ruchu
  • Distance Travelled: 2093km
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Lipiec 2017, 15:12:02 »
Chodzi mi o cały układ torowy

Online Kacper9

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 190
  • Kacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezes
  • Distance Travelled: 7234km
  • Trains Routed: 2941
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Lipiec 2017, 15:15:13 »
Duble Id na pods jeszcze może da się szybko naprawić, ale na stacji węzłowej nie opłaca sie.
Shafter ty specu od programów do edycji tekstu, czy ten program co mi go polecałeś, a ja go olałem i zostałem przy notepadzie ++ ma jakiś trick na duble w dokumentach?
Tworze pulpity do stacji dobrze wykonanych. Nie polecam swoich pulpity. Wypadkowa TD2.

Offline greg86

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 65
  • greg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezes
  • SJZ
  • Distance Travelled: 2196km
  • Trains Routed: 297
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Lipiec 2017, 15:27:55 »
No i nakładanie się współrzędnych...
Projekt LCS Jastrzębie - 20%
Poprawki w toku...

Offline Sabyryn

• Supporter
  • *
  • Kartoteka
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Lipiec 2017, 15:32:22 »
No i nakładanie się współrzędnych...

Z tego względu napisalem że nie byłby to pewnie chciany efekt, ale da się :P

Offline mentorious

• Artist
  • Developer
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 165
  • mentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezes
  • Distance Travelled: 2333km
  • Trains Routed: 1778
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Lipiec 2017, 16:20:06 »
Duble Id na pods jeszcze może da się szybko naprawić, ale na stacji węzłowej nie opłaca sie.
Shafter ty specu od programów do edycji tekstu, czy ten program co mi go polecałeś, a ja go olałem i zostałem przy notepadzie ++ ma jakiś trick na duble w dokumentach?

Sublime?

Moze automatycznie usuwac duble albo znalezc i pokazac gdzie sa albo automatycznie zmienic ich tresc. ;)

Offline shafter

• Tester
  • Developer
  • Tester
  • Supporter
  • *
  • Kartoteka
  • Siła reputacji: 189
  • shafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezes
  • Distance Travelled: 5198km
  • Trains Routed: 1496
« Odpowiedź #9 dnia: 23 Lipiec 2017, 17:26:33 »
Sublime się przydaje do wszystkiego, łącznie z masowa zamianą obiektów na inne itd.