Autor Wątek: WiP/Prace w toku: LCS Herby  (Przeczytany 337 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline trainfun09

• User
  • Siła reputacji: 12
  • trainfun09 dróżnik obchodowytrainfun09 dróżnik obchodowy
  • "Góra Zatorska"~Drozda32 o mnie.
  • Distance Travelled: 1897km
  • Trains Routed: 96
LCS Herby
« dnia: 01 Sierpień 2017, 14:12:12 »
Projekt LCS Herby. Za zgodą Ra, tory wyeksportowane z MaSzyny. LCS obejmuje: Herby Stare, Herby Nowe, podg. Liswarta, podg. Kalina. Na razie brak, trakcji, wskaźników, semaforów, itp. ponieważ muszę pousuwać zbędne tory, poprawić łuki (źle wyeksportowane przechyłki), powstawiać rozjazdy, itp.

Poniżej kilka screenów. (w paczuszce *.rar, po jest ich trochę więcej niz kilka ;P)

Pozdrawiam, trainfun09.

Stan prac: 5%
« Ostatnia zmiana: 01 Sierpień 2017, 19:47:49 wysłana przez trainfun09 »

Offline MaciejakS

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 32
  • MaciejakS dyżurny ruchuMaciejakS dyżurny ruchuMaciejakS dyżurny ruchuMaciejakS dyżurny ruchuMaciejakS dyżurny ruchuMaciejakS dyżurny ruchu
  • STACHU!!!! NIE MACIEK!!!!!!!!!
    • DinnerObrus
  • Distance Travelled: 3778km
  • Trains Routed: 126
Odp: LCS Herby
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Sierpień 2017, 20:57:56 »
Do Liswarty zgłaszam :D
Prezes Partii NTŚiB (Narodowe Towarzystwo Śmieszków i Banów)
Poszukuję wykonawcy układu torowego -> Wysoka Kamieńska (mam podkłady)

Offline trainfun09

• User
  • Siła reputacji: 12
  • trainfun09 dróżnik obchodowytrainfun09 dróżnik obchodowy
  • "Góra Zatorska"~Drozda32 o mnie.
  • Distance Travelled: 1897km
  • Trains Routed: 96
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Sierpień 2017, 21:56:55 »
"...Mechaniku, do Liswarty po lewym..." ;) A tak teraz z tableta, ale o ważnej rzeczy zapomniałem: muszę usunąć niepotrzebne tory za blachownią, ale nie mogę tego zrobić, bo tory są po wyżej wartości 15000m od środka mapy, co oznacza blokadę przez niewidzialną ścianę. Da się przesunąć scenerię?

Ps.: Blachownia dla jasności też będzie usuwana.
« Ostatnia zmiana: 01 Sierpień 2017, 22:26:36 wysłana przez trainfun09 »

Online Matz32

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 383
  • Matz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezes
  • Dziadek Mroz
    • Moj kanal kolejowy na YT
  • Distance Travelled: 4773km
  • Trains Routed: 4630
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Sierpień 2017, 12:22:36 »
Wolałbym szczerze żeby to ktoś  inny zrobił ta mapę niz ty...o ile na słomianym zapale się nie skonczy.
I właśnie sobie coś sprawdziłem..... oczywiście  wyeksportowałeś cala l61 zamiast tylko komórki z Herbami xD.
W załączniku czysta mapa po eksporcie, przezemnie jak się należy. Do tego dołożone tymczasowe szlaki generowane, żeby był teren. Mailem ta scenerie  w dalszych planach z kims zrobic na starszej wersji sprzed moderny ( star asygnalizacja :) ) ale widze chyba będzie trzeba prędzej zacząć, bo słabo to widzę.
« Ostatnia zmiana: 02 Sierpień 2017, 14:05:39 wysłana przez Matz32 »
WORK IN PROGRESS: LCS Mrozy - 44%
Tory 97% Siec Trakcyjna 85% Otoczenie 16%
LCS Pyry 5% Koszecin 40% Kalety 5% Pszczyna 16%

Offline mentorious

• Artist
  • Developer
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 165
  • mentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezes
  • Distance Travelled: 2333km
  • Trains Routed: 1778
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Sierpień 2017, 12:42:47 »
Na razie brak, trakcji, wskaźników, semaforów, itp. ponieważ muszę pousuwać zbędne tory, poprawić łuki (źle wyeksportowane przechyłki), powstawiać rozjazdy, itp.

To po co taki pośpiech z tym tematem? Mogłeś założyć jakbyś miał już coś konkretnego, a nie efekt kliknięcia paru przycisków w Rainstedzie i wyżebraną zgodę od Ra.