Autor Wątek: Info: Białobrzeg  (Przeczytany 30386 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Drozda32

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 750
  • Siła reputacji: 777
  • Drozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezes
  • Ja nie szukam błędów tylko ONE MNIE ZNAJDUJĄ
Odp: Białobrzeg
« Odpowiedź #30 dnia: 21 Października 2017, 16:58:45 »
Jeszcze coś pewnie się trafi.



Dodano: 23 Października 2017, 15:01:08


Dodano: 23 Października 2017, 15:01:49

````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````
Puk Puk to znowu ja Błąd w torze na moście gdzie jest max 100 a wpisany w tor jest 90 i krzyczy na czerwono.
https://img.ttsk.ngo/image/t2Lxd
« Ostatnia zmiana: 23 Października 2017, 15:02:17 wysłana przez Drozda32 »
Pozdrawiam

Offline mistersix

  • Zasłużony
  • Weteran
  • Sponsor
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 327
  • Siła reputacji: 56
  • mistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektor
  • Czary-mary chleb i tost nie rób wstydu usuń post
Odp: Białobrzeg
« Odpowiedź #31 dnia: 11 Listopada 2017, 09:02:47 »
BLACKLISTA
-Miłosz007001 użytkownik przyznał się do błędu i wyraził skruche oraz chęć poprawy, więc warunkowo opuszcza liste. Przy następnym powazniejszym występku zostanie na niej na stałe.
Lista w razie konieczności będzie aktualizowana.
« Ostatnia zmiana: 21 Listopada 2017, 17:02:59 wysłana przez mistersix »
Stacja Białobrzeg-100%

Offline mistersix

  • Zasłużony
  • Weteran
  • Sponsor
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 327
  • Siła reputacji: 56
  • mistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektor
  • Czary-mary chleb i tost nie rób wstydu usuń post
Odp: Białobrzeg
« Odpowiedź #32 dnia: 11 Listopada 2017, 09:55:27 »
Ostatni darowany raz dla niego, gdyż miał odpaloną scenerie jeszcze przed dodaniem do czarnen listy.

Tu nie ma co darować. Użytkownik otrzymał nagrodę w postaci dwóch dni przymusowego urlopu. //Marcin S
« Ostatnia zmiana: 11 Listopada 2017, 10:05:24 wysłana przez Marcin_S »
Stacja Białobrzeg-100%

Offline SzymczoooK

  • Sponsor
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Siła reputacji: 393
  • SzymczoooK prezesSzymczoooK prezesSzymczoooK prezesSzymczoooK prezesSzymczoooK prezesSzymczoooK prezesSzymczoooK prezesSzymczoooK prezesSzymczoooK prezesSzymczoooK prezesSzymczoooK prezesSzymczoooK prezes
  • Pamiętaj kiedyś przyjedzie
Odp: Białobrzeg
« Odpowiedź #33 dnia: 11 Listopada 2017, 10:08:19 »


Słowa dyżurnego z Białobrzegu przekazane na ts:

 Powiem ci jak to było. Osoba [L] jechała na SBL 10 km/h pisałem jej ileś tam razy przyspiesz. Jechał bo SBL ponad 10 min. Miałem tak dobre serce i go nie skickowałem. Co ja takiego zrobiłem? Potem do mnie maszyniści krzyczeli że ja robię korek. Możę zasłużyłem na karę, Jeszcze wypowiem się na temat "black Listy" Ja nie wiedziałem że jestem na black liśice. to chyba powinieniem zostac powiadomiony o nałożeniu blokady na stacje.
« Ostatnia zmiana: 11 Listopada 2017, 10:19:56 wysłana przez SzymczoooK »
SzymczoooK

Offline Drozda32

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 750
  • Siła reputacji: 777
  • Drozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezes
  • Ja nie szukam błędów tylko ONE MNIE ZNAJDUJĄ
Odp: Białobrzeg
« Odpowiedź #34 dnia: 17 Listopada 2017, 15:14:31 »
Pozdrawiam

Offline Marcin_S

  • Zarząd
  • Global Moderator
  • Developer
  • Weteran
  • Konstruktor
  • Sponsor
  • Grupa VIII
  • *
  • Wiadomości: 474
  • Siła reputacji: 372
  • Marcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezes
  • Albo ja ją. Albo ona mnie..
    • Domowy symulator EU07
Odp: Białobrzeg
« Odpowiedź #35 dnia: 17 Listopada 2017, 17:14:24 »
No co? Próbuje wejść oknem jak za PRL'u.. Wszystko w porządku.

A tak na poważnie, przypomnę jeszcze raz. Sceneria Białobrzeg cały czas przechodzi dość obszerną modernizację. Bardzo dobrze wiem o latających ludzikach, peronach w skrajni, itp. Zostało już to dawno usunięte/naprawione. Nie będę wydawał co chwilę aktualizacji z usuniętym jednym ludzikiem bo to bez sensu, dlatego do czasu wyjścia aktualizacji, proszę nie zwracać na tego typu błędy uwagi.
Autoryzacje: EU06, EU07(4E,303E,303Eb), ET41, ET42, ET22(201E,201El), SM42(6D, 6Dg), SP42, SM48/TEM2, ST44, ST44/M62Ko, ST48.

- PKP Cargo S.A. ZT Warszawa Odolany -

Offline k_wojak

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 213
  • Siła reputacji: 133
  • k_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezes
  • Wojak
    • Kanał Youtube
Odp: Białobrzeg
« Odpowiedź #36 dnia: 09 Grudnia 2017, 19:05:57 »
Taki oto smaczek na przystanku Wola Rzeczna :D
POLREGIO S.A. Zakład Zachodniopomorski

Offline KacpErB

  • Weteran
  • Wiadomości: 145
  • Siła reputacji: 80
  • KacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezes
Odp: Białobrzeg
« Odpowiedź #37 dnia: 13 Grudnia 2017, 19:30:16 »
Tym czasem w Białobrzegu

Związku z tym wpisem w galerii wydaje mi się że pan Miłosz powinien wrócić na czarną listę...
Robie Izolacje i pulpity. Nie trawie tego co robie.

Offline mistersix

  • Zasłużony
  • Weteran
  • Sponsor
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 327
  • Siła reputacji: 56
  • mistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektor
  • Czary-mary chleb i tost nie rób wstydu usuń post
Odp: Białobrzeg
« Odpowiedź #38 dnia: 13 Grudnia 2017, 20:42:57 »
Wyjaśni się sytuacja to pomyślimy.
Stacja Białobrzeg-100%

Offline EqestStudio

  • User
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Siła reputacji: 86
  • EqestStudio prezesEqestStudio prezesEqestStudio prezesEqestStudio prezesEqestStudio prezesEqestStudio prezesEqestStudio prezesEqestStudio prezesEqestStudio prezesEqestStudio prezesEqestStudio prezesEqestStudio prezes
Odp: Białobrzeg
« Odpowiedź #39 dnia: 06 Stycznia 2018, 16:38:33 »
Moja ulubiona sceneria. 11/10

Offline mistersix

  • Zasłużony
  • Weteran
  • Sponsor
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 327
  • Siła reputacji: 56
  • mistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektor
  • Czary-mary chleb i tost nie rób wstydu usuń post
Odp: Białobrzeg
« Odpowiedź #40 dnia: 14 Lutego 2018, 21:08:58 »
Do czarnej listy dołącza @marol11. Ulfrigu czyń swoją powinność.
Stacja Białobrzeg-100%

Offline Konriixko

  • User
  • Wiadomości: 9
  • Siła reputacji: 5
  • Konriixko pracownik torowy
Odp: Białobrzeg
« Odpowiedź #41 dnia: 01 Kwietnia 2018, 21:57:53 »
Dla pociągu Eu07 który ma zaimplementowane crashe związane z pantografem występuje crash na mostku w związku ze złym sygnalizowaniem opuszczenia pantografu oraz ograniczenia prędkości, na mostku z obu stron jest ograniczenie do 100 a powinno być do 60 za znakiem WE1 którego także brakuje. jest tylko WE2a które jest zbyt blisko aby przy tej prędkości zdążył się opuścić pantograf.

Offline Stasiu

  • Global Moderator
  • Developer
  • Weteran
  • Sponsor
  • *
  • Wiadomości: 495
  • Siła reputacji: 654
  • Stasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezes
  • BTTW
Odp: Białobrzeg
« Odpowiedź #42 dnia: 01 Kwietnia 2018, 22:10:32 »
Dla pociągu Eu07 który ma zaimplementowane crashe związane z pantografem występuje crash na mostku w związku ze złym sygnalizowaniem opuszczenia pantografu oraz ograniczenia prędkości, na mostku z obu stron jest ograniczenie do 100 a powinno być do 60 za znakiem WE1 którego także brakuje. jest tylko WE2a które jest zbyt blisko aby przy tej prędkości zdążył się opuścić pantograf.

Ostrzeżenie stałe do 60 km/h nie jest wymagane, ponieważ We 1 sam w sobie nakazuje zmniejszyć prędkość jazdy do 60 km/h.
We 2 jest umieszczone przepisowo w odległości 100-150 m.

W czym problem?

Offline Marcin_S

  • Zarząd
  • Global Moderator
  • Developer
  • Weteran
  • Konstruktor
  • Sponsor
  • Grupa VIII
  • *
  • Wiadomości: 474
  • Siła reputacji: 372
  • Marcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezes
  • Albo ja ją. Albo ona mnie..
    • Domowy symulator EU07
Odp: Białobrzeg
« Odpowiedź #43 dnia: 01 Kwietnia 2018, 22:39:53 »
Dla pociągu Eu07 który ma zaimplementowane crashe związane z pantografem występuje crash na mostku w związku ze złym sygnalizowaniem opuszczenia pantografu oraz ograniczenia prędkości, na mostku z obu stron jest ograniczenie do 100 a powinno być do 60 za znakiem WE1 którego także brakuje. jest tylko WE2a które jest zbyt blisko aby przy tej prędkości zdążył się opuścić pantograf.

Taaa..
Autoryzacje: EU06, EU07(4E,303E,303Eb), ET41, ET42, ET22(201E,201El), SM42(6D, 6Dg), SP42, SM48/TEM2, ST44, ST44/M62Ko, ST48.

- PKP Cargo S.A. ZT Warszawa Odolany -

Offline Konriixko

  • User
  • Wiadomości: 9
  • Siła reputacji: 5
  • Konriixko pracownik torowy
Odp: Białobrzeg
« Odpowiedź #44 dnia: 02 Kwietnia 2018, 01:19:33 »
byłem pewien że nie ma ale przyznaje błąd mój i wszystkie oznaczenia na mostku są ok. Jednocześnie dalej niewyjaśnione jest dlaczego dostałem na nim crasha dwukrotnie mjąc podniesione pantografy, mimo testów było ok. Magia...