Autor Wątek: Odp: Zasady zapowiadania pociągów.  (Przeczytany 199 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ryszard-san

• Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 211
  • Ryszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezes
  • Distance Travelled: 19062km
  • Trains Routed: 1445
Odp: Zasady zapowiadania pociągów.
« dnia: 10 Sierpień 2017, 00:35:51 »
Pokaz mi DR którzy w realu stosują w 100% formułki. :)
(no chyba ze maja kontrole)
« Ostatnia zmiana: 10 Sierpień 2017, 05:59:35 wysłana przez uetam »
EU06-18;gags;gags;120a;120a;609a

Offline ICC

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Zbanowany!
  • Siła reputacji: 18
  • ICC zwrotniczyICC zwrotniczyICC zwrotniczy
  • Distance Travelled: 2730km
Odp: Odp: Zasady zapowiadania pociągów.
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Sierpień 2017, 01:39:43 »
Za chwilę wymyślicie obowiązkowy ubiór dyżurnego czy maszynisty podczas gry, no śmiech ogarnia obserwując co tu się odwala od czasu odejscia tamtych pacjentów z projektu. :D Bareja jakby żył nagrałby niezłą komedie :D Nie gram od paru mcy, obserwuję co tu się odwala, i tylko leje jak czytam te mega posty i idę grać w coś sensownego. :D :D :D
« Ostatnia zmiana: 10 Sierpień 2017, 01:42:24 wysłana przez ICC »

Offline trichlor

• Community Manager
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 114
  • trichlor prezestrichlor prezestrichlor prezestrichlor prezestrichlor prezestrichlor prezestrichlor prezestrichlor prezestrichlor prezestrichlor prezestrichlor prezestrichlor prezes
  • tryb obserwatora
  • Distance Travelled: 293km
  • Trains Routed: 1169
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Sierpień 2017, 03:40:45 »
Za chwilę wymyślicie obowiązkowy ubiór dyżurnego czy maszynisty podczas gry, no śmiech ogarnia obserwując co tu się odwala od czasu odejscia tamtych pacjentów z projektu. :D Bareja jakby żył nagrałby niezłą komedie :D Nie gram od paru mcy, obserwuję co tu się odwala, i tylko leje jak czytam te mega posty i idę grać w coś sensownego. :D :D :D

Jak symulator to symulator a nie jakieś badziewie nie wiadomo po co. Pojeździć pociągiem to można w wielu innych grach. Tutaj się symuluje i nam to wychodzi coraz lepiej. Łącznie z poprawnymi telefonogramami podczas prowadzenia ruchu.

Powodzenia gdzie indziej.

W imieniu redakcji,

Judyta
tryb obserwatora

Offline Kacper9

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 250
  • Kacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezes
  • Distance Travelled: 10173km
  • Trains Routed: 3389
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Sierpień 2017, 05:53:36 »
Dla mnie wystarczy: "Ligota 3865 do Ciebie", "Ligota przyjąłem, 3865 do mnie zapraszam", " Białobrzeg, 3865 dotarł". Po za tym tak jak Ryszard napisał ze świecą szukać tych co używają formuł. Ot choćby praca dyplomowa, nagrywa jej twórca rozmowy, a dyżurny (chyba lekki PR) jakby nigdy nic: "przyjąłem, dzięki" i odkłada słuchawkę. Jakby kogoś to interesowało to YT Kolejowe Podlasie.
« Ostatnia zmiana: 10 Sierpień 2017, 05:56:58 wysłana przez Kacper9 »
Wypadkowa TD2.

Offline trichlor

• Community Manager
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 114
  • trichlor prezestrichlor prezestrichlor prezestrichlor prezestrichlor prezestrichlor prezestrichlor prezestrichlor prezestrichlor prezestrichlor prezestrichlor prezestrichlor prezes
  • tryb obserwatora
  • Distance Travelled: 293km
  • Trains Routed: 1169
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Sierpień 2017, 12:26:56 »
Dla mnie wystarczy: "Ligota 3865 do Ciebie", "Ligota przyjąłem, 3865 do mnie zapraszam", " Białobrzeg, 3865 dotarł". Po za tym tak jak Ryszard napisał ze świecą szukać tych co używają formuł. Ot choćby praca dyplomowa, nagrywa jej twórca rozmowy, a dyżurny (chyba lekki PR) jakby nigdy nic: "przyjąłem, dzięki" i odkłada słuchawkę. Jakby kogoś to interesowało to YT Kolejowe Podlasie.

Takie Twoje telefonogramy jak i scenerie.
tryb obserwatora