Autor Wątek: Odp: Instrukcje - dyskusja  (Przeczytany 549 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline hulek

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 26
  • hulek nastawniczyhulek nastawniczyhulek nastawniczyhulek nastawniczyhulek nastawniczy
  • Ekspert ds. Edytora
  • Distance Travelled: 1529km
  • Trains Routed: 242
Odp: Odp: Instrukcje - dyskusja
« Odpowiedź #105 dnia: 12 Sierpień 2017, 22:13:40 »
Dla dziecinady nie są nawet potrzebne te szkolenia kolejowe (sarkazm), tylko pas na dupę i bedą chodzić jak w zegarku  ;), Ehhh
« Ostatnia zmiana: 12 Sierpień 2017, 22:24:52 wysłana przez hulek »
PROJEKTY: Ocieszyn Głowny - Coś się tam buduje ;)
Najlepszym lekarstwem na kłamstwo, jest PRAWDA !

Offline Kacper9

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 235
  • Kacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezes
  • Distance Travelled: 9671km
  • Trains Routed: 3255
« Odpowiedź #106 dnia: 13 Sierpień 2017, 07:48:31 »
Drzewiej było lepiej, bo nic nie było i tylko się cieszyłeś jak coś dostałeś, a spotkania z kumplami pod blokiem? Ach to były czasy, zamiast: "Piotr wyłącz ten cholerny komputer", było: "Piotr wracaj do domu, bo zupa styknie", a odpyskować starszym nikt się nie odważył.
Tworze pulpity do stacji dobrze wykonanych. Nie polecam swoich pulpity. Wypadkowa TD2.

Offline liko2k

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 1
  • liko2k pracownik torowy
  • Distance Travelled: 119km
« Odpowiedź #107 dnia: 13 Sierpień 2017, 13:38:54 »
Ciąg dalszy dziecinady i szkolenia gimbazy ... leże i kwicze :D :D :D Nie ogarnia jazdy wsród innych? BAN ... Nie potrafi się zachować? BAN ... Nie potrafi przeczytać instrukcji loka i zadaje głupie pytania jak odpalić loka podczas gry? BAN ..szybko wyleczycie te dziecinade w TD2.. a nie się spuszczacie jakimiś teścikami. Wszystko się sprowadza do przeczytania głupich paru linijek instrukcji, gdzie leniwym gimbom cięzko zajrzeć... bo znajdzie się idiota który napisze po raz setny co i jak .... i tym oto sposobem każdy olewa instrukcję :D ...Bo po co czytać jak zawsze ktoś za niego wyśpiewa ... Ale są tu tacy co myślą że za "pomoc" zbiorą  repute i to dla niego ważniejsze od jedzenia i zasad... temat rzeka ...szkoda się rozpisywać przyglądając się z boku ...AVE!

Jesteście chyba JEDYNYM zespołem na świecie, który prosząc o pieniądze, chce banować ludzi, którzy was wspierają finansowo! Macie jeszcze stopy i kolana? Chyba nie, bo tak często sobie w nie strzelacie :D  A jeśli powiesz, że nie potrzebujecie tak naprawdę suppporterów - BAN :D

A na poważnie, mam za sobą pierwszą sesję online, która poszła mi całkiem sprawnie :) Jedynym błędem była zbyt wolna jazda na jednym z odcinków ale to przez to, że wycieraczka zasłoniła mi część semafora :D Znajomość Maszyny popłaca :)

Offline nitro

• Developer
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 67
  • nitro prezesnitro prezesnitro prezesnitro prezesnitro prezesnitro prezesnitro prezesnitro prezesnitro prezesnitro prezesnitro prezesnitro prezes
  • Distance Travelled: 4879km
  • Trains Routed: 465
« Odpowiedź #108 dnia: 13 Sierpień 2017, 13:50:02 »
Ciąg dalszy dziecinady i szkolenia gimbazy ... leże i kwicze :D :D :D Nie ogarnia jazdy wsród innych? BAN ... Nie potrafi się zachować? BAN ... Nie potrafi przeczytać instrukcji loka i zadaje głupie pytania jak odpalić loka podczas gry? BAN ..szybko wyleczycie te dziecinade w TD2.. a nie się spuszczacie jakimiś teścikami. Wszystko się sprowadza do przeczytania głupich paru linijek instrukcji, gdzie leniwym gimbom cięzko zajrzeć... bo znajdzie się idiota który napisze po raz setny co i jak .... i tym oto sposobem każdy olewa instrukcję :D ...Bo po co czytać jak zawsze ktoś za niego wyśpiewa ... Ale są tu tacy co myślą że za "pomoc" zbiorą  repute i to dla niego ważniejsze od jedzenia i zasad... temat rzeka ...szkoda się rozpisywać przyglądając się z boku ...AVE!

Jesteście chyba JEDYNYM zespołem na świecie, który prosząc o pieniądze, chce banować ludzi, którzy was wspierają finansowo! Macie jeszcze stopy i kolana? Chyba nie, bo tak często sobie w nie strzelacie :D  A jeśli powiesz, że nie potrzebujecie tak naprawdę suppporterów - BAN :D

A na poważnie, mam za sobą pierwszą sesję online, która poszła mi całkiem sprawnie :) Jedynym błędem była zbyt wolna jazda na jednym z odcinków ale to przez to, że wycieraczka zasłoniła mi część semafora :D Znajomość Maszyny popłaca :)

A wiesz co to dobrowolna wpłata? to może niech przestaną banować ludzi, w dodatku nakreślmy, że bany dostają ci, którzy uprzykrzają innym grę w sposób nagminny (jakoś nie widzisz tej różnicy), wtedy przyjdą "janusze" i wtedy zobaczymy ile osobom odechce się grać.... nikt nie został zbanowany bo wpłacił dobrowolnie pieniądze... mógł zostać zbanowany bo nie grał fair-play wobec innych użytkowników gry... wpłata dobrowolnego datku nie upoważnia do tego, że możesz wówczas robić co chcesz... taka jest różnica...

Offline mentorious

• Artist
  • Developer
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 216
  • mentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezes
  • Distance Travelled: 2353km
  • Trains Routed: 2006
« Odpowiedź #109 dnia: 13 Sierpień 2017, 13:53:06 »

Widze, ze trzeba jak dziecku  :)

1. ICC ma prawo do wlasnego zdania i wypowiadania go na forum. Zauwaz jednak, ze posty danego uzytkownika nie dotycza stanowiska calego zespolu tworcow gry i calej spolecznosci.
2. Nikt tutaj nie prosi o pieniadze. Supporter jest opcjonalny i ma urozmaicac gre.
3. Jest regulamin forum, gry. Jesli ktos sie nie umie zachowac to ponosi konsekwencje, niezaleznie od tego czy zaplacil czy nie. Chcesz oligarchi to jedz na wschod.
4. Ostatniego zdania nawet nie zrozumialem.

Offline Kacper9

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 235
  • Kacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezes
  • Distance Travelled: 9671km
  • Trains Routed: 3255
« Odpowiedź #110 dnia: 13 Sierpień 2017, 13:53:51 »
A ja tylko zauważę, że supporterzy to nie zespół tego projektu,a community ;P.
Tworze pulpity do stacji dobrze wykonanych. Nie polecam swoich pulpity. Wypadkowa TD2.

Offline shafter

• Tester
  • Developer
  • Tester
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 190
  • shafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezes
  • Distance Travelled: 5327km
  • Trains Routed: 1498
« Odpowiedź #111 dnia: 13 Sierpień 2017, 13:55:28 »
A wiesz co to dobrowolna wpłata? to może niech przestaną banować ludzi, w dodatku nakreślmy, że bany dostają ci, którzy uprzykrzają innym grę w sposób nagminny (jakoś nie widzisz tej różnicy), wtedy przyjdą "janusze" i wtedy zobaczymy ile osobom odechce się grać.... nikt nie został zbanowany bo wpłacił dobrowolnie pieniądze... mógł zostać zbanowany bo nie grał fair-play wobec innych użytkowników gry... wpłata dobrowolnego datku nie upoważnia do tego, że możesz wówczas robić co chcesz... taka jest różnica...

W takim np. Squad który też jest w wersji mocno Alpha a płatny 40E autorzy dbają mocno o zachowanie poziomu rozgrywki.
Wyłapanie bana na jednym serwerze, wpisuje Cię od razu na blacklistę z której korzystają wszystkie szanujące się serwery i papa 40E.
Tutaj mamy dobrowolny datek w cenie małej pizzy hawajskiej w podrzędnym barze, powiatowego miasta ...
« Ostatnia zmiana: 13 Sierpień 2017, 13:57:22 wysłana przez shafter »

Offline Ensifer

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 253
  • Ensifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezes
  • Distance Travelled: 6967km
  • Trains Routed: 2607
« Odpowiedź #112 dnia: 13 Sierpień 2017, 13:59:41 »
Nieznajomość prawa szkodzi. Banowanie osób, które łamią regulamin, jest normalnym postępowaniem na każdym forum i w każdej grze, chyba że obowiązuje model faworyzowanie płacących graczy i przemyka się oko na ich występki. Poznanie odpowiednich instrukcji kolejowych jest warunkiem koniecznym do bezpiecznego prowadzenia ruchu kolejowego i co do tego chyba wszyscy się zgodzimy. Naturalnie, nie zmienia to faktu, że można (a czasem nawet trzeba) mieć wątpliwości, jeśli chodzi o pewne decyzje administracji, jednak to nie jest wątek stricte o tym. Mamy wakacje, na szlaku można spotkać wielu nowych mechaników i dyżurnych. Jeśli te osoby nie znają przepisów, to jedyną opcją jest kick, a w przypadku recydywy - ban. Jak słusznie zauważył @nitro, jest to tylko dobrowolna wpłata i nie uprawnia ona do tworzenia własnych reguł. Innym pytaniem jest kwestia, na co można przeznaczyć te pieniądze, ale to już nie jest wątek o tym.
"Człowiek przywykł, że go zło opada jak robactwo."

Offline liko2k

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 1
  • liko2k pracownik torowy
  • Distance Travelled: 119km
« Odpowiedź #113 dnia: 13 Sierpień 2017, 14:08:05 »

Widze, ze trzeba jak dziecku  :)

1. ICC ma prawo do wlasnego zdania i wypowiadania go na forum. Zauwaz jednak, ze posty danego uzytkownika nie dotycza stanowiska calego zespolu tworcow gry i calej spolecznosci.
2. Nikt tutaj nie prosi o pieniadze. Supporter jest opcjonalny i ma urozmaicac gre.
3. Jest regulamin forum, gry. Jesli ktos sie nie umie zachowac to ponosi konsekwencje, niezaleznie od tego czy zaplacil czy nie. Chcesz oligarchi to jedz na wschod.
4. Ostatniego zdania nawet nie zrozumialem.

1. Tak jak i użytkownicy. Zwłaszcza tutaj, o instrukcji, do tego ten wątek służy. Wszystkie inne wypowiedzi, łącznie z większością Twoich są spamem ponieważ nie dotyczą meritum sprawy.
2. Zakładam, że właśnie ta wypowiedź nie odzwierciedla stanowiska całego zespołu. Potrzeba wsparcia istnieje, bo istnieje post mający to wsparcie umożliwić. Tak samo jak istnieje rozbicie wydatków na utrzymanie serwera. I ja tej pomocy udzielam BEZINTERESOWNIE - nie potrzebuję żadnych przywilejów - jednakże zniechęcenie mnie do tego postawą typu "oh-jestem-tak-ważny-tutaj, że-będę-mieszał-z-błotem-każdego,-kto poprosi-o-pomoc" jest działaniem na SZKODĘ zespołu, jakkolwiek by ta BEZINTERESOWNA pomoc nie była wykorzystana.
3. JAk najabrdziej i powinien dotyczyć również Ciebie.
4. Trzeba jak dziecku? Nie chce mi się więcej.
« Ostatnia zmiana: 13 Sierpień 2017, 14:17:37 wysłana przez liko2k »

Offline Marcin_S

• Global Moderator
  • Tester
  • Supporter
  • *
  • Ekspert ds. kolejowych
  • Siła reputacji: 88
  • Marcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezes
  • Snape na torach
    • Domowy symulator EU07
  • Distance Travelled: 1841km
  • Trains Routed: 255
« Odpowiedź #114 dnia: 13 Sierpień 2017, 15:02:11 »
Wystarczy tej gównoburzy i przepychanek, że "moja racja jest mojsza, niż twojsza..." Wydzielam i zamykam.
Brudne kible, spóźnienia, dziwni ludzie. Śmierć, odchody i rdza. Wszystko to znajdziecie na torach.
- PKP Cargo S.A. Centralny Zakład Spółki -