Autor Wątek: Spawn.  (Przeczytany 589 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline udo

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 1
  • udo pracownik torowy
  • Distance Travelled: 1613km
  • Trains Routed: 4
Spawn.
« dnia: 03 Wrzesień 2017, 17:14:53 »
Problem polega na tym, ze nie wiem o co chodzi dyżurnemu kiedy pisze do mnie ze mam zly spawn. Zapytalem chlopa spokojnie o co mu chodzi to zaczol cisnąć. Pytam forumowiczow bo z tamtym Panem się nie dalo niestety porozumieć. Z góry dzięki;] Pozdrawiam.

Online Jezzman

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 1
  • Jezzman pracownik torowy
  • Distance Travelled: 1722km
Odp: Spawn.
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Wrzesień 2017, 17:19:56 »
Zapewne zrespiłeś się składem niewłaściwym dla danego rodzaju spawnu (osobowy, towarowym, itd)

Offline Jallah

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 25
  • Jallah nastawniczyJallah nastawniczyJallah nastawniczyJallah nastawniczyJallah nastawniczy
  • Distance Travelled: 4029km
  • Trains Routed: 523
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Wrzesień 2017, 17:21:28 »
Na niektórych stacjach są spawny przeznaczone dla pasażerskich albo dla towarowych, jeżeli się np. zrespisz impulsem na spawnie dla towarowych to wtedy Dr mówi ze zły spawn, nie chcą cie przestawiać bo takie manewry mogą ładnie przyblokować stacje. Jeżeli masz pociąg pasażerski to respij się na spawach dla pasażerskich (zwykle nazwane OSOx albo POSPx gdzie "x" to jakaś cyfra, bez znaczenia) oraz dla towarowych  korzysta się zwykle z"TOWx".

Offline Husarz

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 306
  • Husarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezes
  • Distance Travelled: 1517km
  • Trains Routed: 3822
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Wrzesień 2017, 18:54:30 »
Problem polega na tym, ze nie wiem o co chodzi dyżurnemu kiedy pisze do mnie ze mam zly spawn. Zapytalem chlopa spokojnie o co mu chodzi to zaczol cisnąć. Pytam forumowiczow bo z tamtym Panem się nie dalo niestety porozumieć. Z góry dzięki;] Pozdrawiam.
Chyba jednak z Tobą nie da się porozumieć. Pytany o analizę upierasz się, że jedziesz EP09, której de facto w TD2 nie ma.. Gdy Cię o tym informuję, zmieniasz zdanie, i jedziesz jednak EU09, która nawet NIE ISTNIEJE. Nie wspomnisz jednak, że obudziłeś się z tymi farmazonami po 20 minutach wywoływania i po nicku i po numerze. I to chyba jednak z Tobą nie da się porozumieć. Pozdrawiam :)

Offline FRANEKSTEIN

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 2
  • FRANEKSTEIN pracownik torowy
  • Distance Travelled: 462km
  • Trains Routed: 6
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Październik 2017, 12:02:53 »
Na niektórych stacjach są spawny dla pociągów pasażerskich albo towarowych, więc np. ty miałeś skład towarowy a zespawnowałeś się na spawnie dla pociągów pasażerskich.  ;)