Ankieta

Skargi na forum

Tak
Nie

Autor Wątek: Skargi  (Przeczytany 943 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online MaciejakS

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 42
  • MaciejakS starszy dyżurny ruchuMaciejakS starszy dyżurny ruchuMaciejakS starszy dyżurny ruchuMaciejakS starszy dyżurny ruchuMaciejakS starszy dyżurny ruchuMaciejakS starszy dyżurny ruchuMaciejakS starszy dyżurny ruchuMaciejakS starszy dyżurny ruchu
  • Bo mnie szlag (taka ryba) jasny trafi
    • DinnerObrus
  • Distance Travelled: 4521km
  • Trains Routed: 139
Skargi
« dnia: 08 Wrzesień 2017, 20:35:21 »
Zauważyłem, że teraz skargi są pisane na maila.
Tylko tu nie można szukać w takim rozwiązaniu plusów.
Świadkowie nie mają możliwości na odpowiedź dot. Skargi,
tym bardziej gdy dowody mogą być sfałszowane, a taka podejrzana osoba nie ma możliwości obrony, bo nawet nie wie, że zostałaa napisana do niego skarga. Po za tym, nie każdy użytkownik ma E-maila.
Pytanie: dlaczego, skoro nie przeszkadzały te skargi publiczne nikomu, czemu do tego nie wrócimy? Nie warto się bawić w E-maile, a zanim ten nowy program powstanie to jeszcze zdąże 15 urodziny poobchodzić
« Ostatnia zmiana: 10 Wrzesień 2017, 08:44:01 wysłana przez MaciejakS »
Mój fanpage kolejowy: https://www.facebook.com/MaciejakS-1525083427549225/
...::: To jak pan Jezus powiedział? Tak jak Jezus powiedział :::...

Offline greg86

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 69
  • greg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezes
  • SJZ
  • Distance Travelled: 2196km
  • Trains Routed: 297
Odp: Skargi
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Wrzesień 2017, 08:36:03 »
Akurat żeby założyć tu konto musisz mieć maila.
W związku z absurdalnym pkt.3.4.regulaminu TS uniemożliwiającemu mi rozgrywkę na nastawni dalsze rozwijanie scenerii przeze mnie zostało wstrzymane do odwołania (absurdalnego punktu regulaminu).

Online MaciejakS

• Supporter
  • *
  • MaciejakS starszy dyżurny ruchuMaciejakS starszy dyżurny ruchuMaciejakS starszy dyżurny ruchuMaciejakS starszy dyżurny ruchuMaciejakS starszy dyżurny ruchuMaciejakS starszy dyżurny ruchuMaciejakS starszy dyżurny ruchuMaciejakS starszy dyżurny ruchu
    • DinnerObrus
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Wrzesień 2017, 08:43:17 »
Akurat żeby założyć tu konto musisz mieć maila.
To jedna pomyłka z mojej strony, ale co wtedy z dowodami uniewinniającymi (np.) skargę na kogoś?

Offline greg86

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • greg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezes
  • SJZ
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Wrzesień 2017, 09:24:33 »
Zwykle gdy ktoś zamierza Cię zgłosić napisze to publicznie na czacie TD2. Wtedy możesz zrobić screeny lub kopię loga i wysłać w załączniku do sprawy. O skardze napewno mailem zostaniesz powiadomiony, a korespondencję kontynuować.
W związku z absurdalnym pkt.3.4.regulaminu TS uniemożliwiającemu mi rozgrywkę na nastawni dalsze rozwijanie scenerii przeze mnie zostało wstrzymane do odwołania (absurdalnego punktu regulaminu).

Online MaciejakS

• Supporter
  • *
    • DinnerObrus
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Wrzesień 2017, 09:26:28 »
Zwykle gdy ktoś zamierza Cię zgłosić napisze to publicznie na czacie TD2. Wtedy możesz zrobić screeny lub kopię loga i wysłać w załączniku do sprawy. O skardze napewno mailem zostaniesz powiadomiony, a korespondencję kontynuować.
Jak mógłbyś korespondencję kontynuować?

Offline Ryszard-san

• Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 204
  • Ryszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezes
  • Distance Travelled: 16807km
  • Trains Routed: 1399
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Wrzesień 2017, 09:46:33 »
Napewno dostaniesz meila, oraz swiadkowie aby zajac stanowisko.
EU06-18;gags;gags;120a;120a;609a

Offline Kacper9

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 235
  • Kacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezes
  • Distance Travelled: 9653km
  • Trains Routed: 3255
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Wrzesień 2017, 10:10:27 »
Taki ja np nie wchodzę na maila, więc lepiej PW :).
Tworze pulpity do stacji dobrze wykonanych. Nie polecam swoich pulpity. Wypadkowa TD2.

Online Ares28

• Developer
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 191
  • Ares28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezes
  • Distance Travelled: 2624km
  • Trains Routed: 1237
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Wrzesień 2017, 10:19:53 »
Ja proponuję aby powrócić do skarg pisanych na forum. Stworzyć odpowiedni dział, w którym każda skarga oznaczałaby nowy temat. Po wypowiedzeniu się oskarżonego i świadków administracja osądza i zamyka watek, oraz przenosi go do archiwum.

Online MaciejakS

• Supporter
  • *
    • DinnerObrus
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Wrzesień 2017, 10:32:46 »
Ja proponuję aby powrócić do skarg pisanych na forum. Stworzyć odpowiedni dział, w którym każda skarga oznaczałaby nowy temat. Po wypowiedzeniu się oskarżonego i świadków administracja osądza i zamyka watek, oraz przenosi go do archiwum.
Tak jest
Było to czytelniejsze, a po za tym dawało przestrogę dla innych. Skoro to nikomu nie przeszkadzało to po co komplikować...

Offline Ryszard-san

• Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 204
  • Ryszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezes
  • Distance Travelled: 16807km
  • Trains Routed: 1399
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Wrzesień 2017, 10:56:06 »
Pomysl z watkami odpada, bo bedzie generowac burze i bedzie trzeba przegryzaz sie przez setki postow osob nie zwiazanych z skarga - no chyba ze wprowadzi sie 50% za post nie zwiazany (swiadek, oskarzony, zglaszajacy) z skarga ;)
EU06-18;gags;gags;120a;120a;609a

Offline zaopatrzony

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 76
  • zaopatrzony prezeszaopatrzony prezeszaopatrzony prezeszaopatrzony prezeszaopatrzony prezeszaopatrzony prezeszaopatrzony prezeszaopatrzony prezeszaopatrzony prezeszaopatrzony prezeszaopatrzony prezeszaopatrzony prezes
  • Szanuj mnie a też będziesz szanowany :>
    • Forum wielotematyczne
  • Distance Travelled: 1999km
  • Trains Routed: 970
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Wrzesień 2017, 11:00:53 »
Pomysl z watkami odpada, bo bedzie generowac burze i bedzie trzeba przegryzaz sie przez setki postow osob nie zwiazanych z skarga - no chyba ze wprowadzi sie 50% za post nie zwiazany (swiadek, oskarzony, zglaszajacy) z skarga ;)

Mam pomysł: Może po prostu zgłaszający napisze świadków a potem tylko ci świadkowie, zgłaszający i oskarżony będą mogli się wypowiadać a reszta postów do kosza.

Tajemnica mym bogiem, Anime nałogiem, a Kolej  podstawą.

Online Ares28

• Developer
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 191
  • Ares28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezes
  • Distance Travelled: 2624km
  • Trains Routed: 1237
« Odpowiedź #11 dnia: 10 Wrzesień 2017, 11:22:10 »

Prosta zasada, każdy może napisać tylko jeden post. Potem można go oczywiście edytować, ale w wątku ma być jeden post na jedną osobę. W ten sposób będzie tylko tyle postów ile osób związanych ze sprawą.

Online MaciejakS

• Supporter
  • *
    • DinnerObrus
« Odpowiedź #12 dnia: 10 Wrzesień 2017, 13:19:40 »
I nie będzie wtedy problemu. Jest to prostsze niż się wydaje, i nie będzie 14 okienek żeby funkcjonować na forum

Offline greg86

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • SJZ
« Odpowiedź #13 dnia: 11 Wrzesień 2017, 07:26:56 »
Prosta zasada, każdy może napisać tylko jeden post. Potem można go oczywiście edytować, ale w wątku ma być jeden post na jedną osobę. W ten sposób będzie tylko tyle postów ile osób związanych ze sprawą.

O ile wiem, nie ma jakiegoś mechanizmu na forum, który mógłby ograniczyć ilość wysłanych postów na jedną osobę w danym wątku, ale niech to jeszcze ktoś z tym konkretnym forum potwierdzi. Opcja moderowania nie da wiele, bo administracja i tak będzie widzieć cały ten śmietnik.

Taki ja np nie wchodzę na maila, więc lepiej PW :).

Bez urazy Kacper, ale dzisiaj nie wchodzić na maila to jak 20 lat temu nie zaglądać dziennie do skrzynki na listy (co osobiście robię do dziś).

Offline Coyotek

• Global Moderator
  • Developer
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 51
  • Coyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnikCoyotek naczelnik
  • Mięso musiało latać ,jakby granat w chlew trafił
  • Distance Travelled: 1624km
  • Trains Routed: 538
« Odpowiedź #14 dnia: 11 Wrzesień 2017, 14:10:32 »
Jedyny sposób, żeby się zabezpieczyć przed spamem to tak jak zaleca Ryszard-san. Sukcesywnie i wnikliwie ładować warny każdemu, kto wchodzi między wódkę a zakąskę.
The cake is a LIE!

Did somebody say MODERATOR?!

Naczelny Modulator. Bezbecja Forum. Pałuję warnami każdego, kto się opiera zasadom.

Banday, Kickday, Warnday, Timeoutday, Coyotday, Banturday i Spamday

Forumowy Wąchacz