Pozostałe > Hyde Park

Rys. pociągów

(1/10) > >>

jakubg1:
Stary temat został pochłonięty przez forumową czarną dziurę.
W załączniku aktualna paczka.
Muszę jeszcze pogadać z Nitrem odnośnie obrazków składów w SWDR3 :P
Pozdrawiam.

Tomasz86:
Warto by uzupełnić obrazki i podpisy wagonów w edytorze składu - niektóre nie są do odróżnienia 1/2 kl IC lub jest obrazek wagonu IC a w rzeczywistości jest to malowanie Oliv z PRL.

jakubg1:
Wesołych Świąt!
Wreszcie po ponad pół roku czas na względnie małą katualizację. Zmieniono kolorki w Impulsach, zostały dodane nowe wagony towarowe oraz zrezygnowałem z podziału na rysunki bez i z kanałem alpha :) Wciąż nie wszystkie rysunki mają kanał alpha!
Biorąc pod uwagę, że do TD2 będzie dodanych 20 nowych wagonów towarowych a każdy z 7 ładunkami, w najbliższym czasie powstanie 160 nowych rysunków wagonów towarowych!
Chyba że Nitro coś wymyśli, żeby "sklejać" w podglądzie składu wagony i ładunki z osobnych rysunków :) Jest baza, żeby sklejać.
W paczce znajduje się aż 388 rysunków, z czego 235 posiada kanał alpha.
Rysunki polecam wypakować do osobnego folderu, wprowadzono nowy system nazywania rysunków :)

EDIT: Taka mała informacja, kiedy OpenBAHN będzie już w zaawansowanej fazie rozwoju, będzie tworzony edytor pojazdów w 3D. Wtedy rysunki pociągów będą tworzone na nowo, ale już z użyciem renderowania z określonej perspektywy, więc będą lepsze niż poprzednie. No i łatwiej je będzie tworzyć :) Będzie można pobrać również ich modele. Szczegóły wyjaśnię w wątku o OpenBAHN, ale jeszcze nie w tym roku.

Download usunięty 20 marca br.

Trepan:
Te miniaturki to byłby świetny materiał na małą grę typu popularnych sieciówek MMORPG. Zaczynasz od jednej małej lokomotywki i budujesz swoje imperium kolejowe :D Może ktoś się pokusi napisać takie coś?

jakubg1:
Ja ostatnio wpadłem na pomysł połączenia pociągów i skrzynek z CS:GO - wybierasz sobie przewoźnika i losujesz sobie lokomotywy/wagony, możesz później z tego zestawić skład i jeśli będziesz miał szczęście to trafisz na pojazd z graffiti 8)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej
Powered by SMFPacks Likes Pro Mod