Autor Wątek: Karta graficzna do TDeka  (Przeczytany 1768 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Neodokuran

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 216
  • Neodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezes
  • Jestem dobrym dyżurnym, nie polecam się na dyżurce
  • Distance Travelled: 4339km
  • Trains Routed: 1739
Odp: Karta graficzna do TDeka
« Odpowiedź #15 dnia: 27 Wrzesień 2017, 18:50:39 »
Ustaw grafikę na fantastic i (nie patrząc na FPS) sprawdź zużycie procesora w menedżerze zadań. Jeżeli będzie powyżej ~85% to jest kiepsko.
Oto wyniki:
Edytor 32% max, 28% średnio
Przemęt 27% średnio, 31% max,
zmiana scenerii 18%średnio, max 26%
Bździno ---->68% (Układ torowy-100%, Otoczenie-11%, Elektryfikacja-70%, Pulpit-100%)

Offline LisiczekPL

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 26
  • LisiczekPL nastawniczyLisiczekPL nastawniczyLisiczekPL nastawniczyLisiczekPL nastawniczyLisiczekPL nastawniczy
  • ET22
  • Distance Travelled: 1694km
  • Trains Routed: 177
« Odpowiedź #16 dnia: 27 Wrzesień 2017, 20:14:11 »
Ustaw grafikę na fantastic i (nie patrząc na FPS) sprawdź zużycie procesora w menedżerze zadań. Jeżeli będzie powyżej ~85% to jest kiepsko.

XD. Ja na fastest mam 90 procent ponad. XD
Radiowo Towarowe - 50%, Warszawa Kowelska - 0%

Offline Zdebu

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 89
  • Zdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezes
  • Distance Travelled: 3078km
  • Trains Routed: 478
« Odpowiedź #17 dnia: 27 Wrzesień 2017, 20:39:52 »
Ja z tą moją I3, na fantastic mam 50% albo nawet więcej także twoje wyniki to są miód :D
Węzeł Łazowski - Prace wstrzymane, sceneria będzie budowana od nowa.

Offline Neodokuran

• Supporter
  • *
  • Neodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezes
« Odpowiedź #18 dnia: 28 Wrzesień 2017, 05:09:09 »
Ja z tą moją I3, na fantastic mam 50% albo nawet więcej także twoje wyniki to są miód :D
Chyba już wiem, czemu mi ojciec informatyk mówił "nie kupuj i7-7700k. I tak nie wykorzystasz potencjału"
Bździno ---->68% (Układ torowy-100%, Otoczenie-11%, Elektryfikacja-70%, Pulpit-100%)

Offline skorakora

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 24
  • skorakora dróżnik przejazdowyskorakora dróżnik przejazdowyskorakora dróżnik przejazdowyskorakora dróżnik przejazdowy
  • Jak skończę robić pulpit to kontrolka się zapali.
    • nieudana strona...
  • Distance Travelled: 901km
  • Trains Routed: 282
« Odpowiedź #19 dnia: 28 Wrzesień 2017, 16:39:40 »
zrobiłem minimalne wymagania oraz rekomendowane
Były w dziale technicznym ale zniknęły wraz z nim

Jak dobrze pamiętam była to karta GTX1070 lub 980 lub lepsze/nowsze
Sam posiadam GTX 1060 i często zdarza się spaść poniżej 25FPS
Fizyka rigidbody - tworzenie skryptów/testy    Łódź Fabryczna - 0% (tworzenie modeli) Projekt ŁKA 2.5%
jeśli mamy gotową część systemu, która jest sprawdzona i w pełni funkcjonalna, nie ma sensu pisać wszystkiego od zera tracąc swój czas

Offline Husarz

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 328
  • Husarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezes
  • Distance Travelled: 1517km
  • Trains Routed: 4021
« Odpowiedź #20 dnia: 28 Wrzesień 2017, 19:55:41 »
zrobiłem minimalne wymagania oraz rekomendowane
Były w dziale technicznym ale zniknęły wraz z nim

Jak dobrze pamiętam była to karta GTX1070 lub 980 lub lepsze/nowsze
Sam posiadam GTX 1060 i często zdarza się spaść poniżej 25FPS

To na o połowę tańszej 1050 Ti chodzi lepiej, niż na 1060? No chyba, że masz wersję 3GB.
3840

Offline shafter

• Supporter
  • *
  • Developer
  • Siła reputacji: 190
  • shafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezes
  • Distance Travelled: 5361km
  • Trains Routed: 1498
« Odpowiedź #21 dnia: 30 Wrzesień 2017, 11:45:57 »
Bo tu nie karta jest problemem tylko CPU.
Dlatego Ci co maja nowe 6600/7700 sa zadowoleni.

Offline mentorious

• Artist
  • Developer
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 217
  • mentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezes
  • Distance Travelled: 2422km
  • Trains Routed: 2006
« Odpowiedź #22 dnia: 30 Wrzesień 2017, 12:42:21 »
Cały wątek, łącznie z podawaniem statystyk z menedżera zadań na różnym sprzęcie i różnych systemach to takie rady w myśl ślepy kulawego prowadził.  :P

Offline Neodokuran

• Supporter
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: 30 Wrzesień 2017, 15:47:00 »
Procesor, procesorem, nie tylko procesor podwyższa jakość gry, ale też magazyn pamięci tymczasowej (RAM) i wyświetlanie grafiki. Ponadto karta graficzna sama w sobie ma procesor i RAM, a moja karta jest w miarę wydajna, ale nie tak, jakbym tego chciał, to po pierwsze. Po drugie karta sama w sobie jest dość stara i siada powoli. Wolę teraz się zapytać Was, testujących i grających, niż potem z ręką w przysłowiowym nocniku szukać czegoś w ciemno.

Offline Neodokuran

• Supporter
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: 18 Październik 2017, 07:17:27 »
Zamykam, zdobyłem laptopa, info jaki, w podpisie ;)