Autor Wątek: P.odst.Ślemień  (Przeczytany 3272 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zdebu

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 94
  • Zdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezes
  • Distance Travelled: 3226km
  • Trains Routed: 507
Odp: P.odst.Ślemień
« Odpowiedź #15 dnia: 13 Grudzień 2017, 21:15:22 »
Skoro sceneria uzyskała autoryzację, to ja bym jej nie nazywał badziewną. W ogóle fascynuje mnie ten spam i plusowanie bzdurnych wypowiedzi (Ares28, LisiczekPL), które nie wnoszą nic do tematu i zwyczajnie łamią regulamin. Jak rozumiem, znowu trzeba będzie wydzielać posty, może jeszcze jakieś procenty dojdą dla gorliwych specjalistów? Niektórym chyba by się przydało.
Sceneria nie jest badziewna ale co do postów to wnoszą i to wiele, uświadamiają autora i inne osoby (by nie popełniały takich samych błędów) o głupocie jaką popełnił :)
Węzeł Łazowski - Prace wstrzymane, sceneria będzie budowana od nowa.

Offline StaryWyjadacz

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 15
  • StaryWyjadacz zwrotniczyStaryWyjadacz zwrotniczyStaryWyjadacz zwrotniczy
  • ..,, Budować albo nie budować to jest pytanie,,..
  • Distance Travelled: 1114km
  • Trains Routed: 351
« Odpowiedź #16 dnia: 28 Grudzień 2017, 22:48:51 »
Z racji tego że odchodzę od TD2 autoryzacją i prawami autorskimi zajmuje sie kolega AUTOBUSIARZ.
P.odst.Ślemień-WYDANE, Tatary Stare-W budowie, Tatary-W budowie..... Nigdy tego nie ukończe...Nie ma mnie juz w TD2

Offline panmrherobrine

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 9
  • panmrherobrine pracownik torowy
    • Kanał Youtube
  • Distance Travelled: 527km
  • Trains Routed: 185
« Odpowiedź #17 dnia: 05 Styczeń 2018, 22:05:24 »
Autoryzacja na badziewną scenerie? No bez jaj. Raczej jeszcze sens ma autoryzacja na Głębce gdzie stacja niby mała ale trudna w obsłudze.
lub
Egzamin... na... posterunek odstępowy... Osobiście nie zrobiłbym z siebe takiego kretyna, żeby zdawać "egzamin" na  posterunek odstępowy. Z czego ty chcesz egzaminować? Z podania przebiegu na wprost?

Według mnie na podawanie przebiegu na wprost jest bezsensowne. P.ods. gdzie przebiegi lecą tylko na wprost i nic innego. Badziewie tak jak napisał panmechanik2002. Ja jestem za tym aby taką autoryzację usunąć.
Robię pulpity SCS do stacji dobrze wykonanych

Wielokrotniki Główne - 100% - WYSŁANE DO SPRAWDZENIA

Offline StaryWyjadacz

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 15
  • StaryWyjadacz zwrotniczyStaryWyjadacz zwrotniczyStaryWyjadacz zwrotniczy
  • ..,, Budować albo nie budować to jest pytanie,,..
  • Distance Travelled: 1114km
  • Trains Routed: 351
« Odpowiedź #18 dnia: 06 Styczeń 2018, 09:56:28 »
Autoryzacja na badziewną scenerie? No bez jaj. Raczej jeszcze sens ma autoryzacja na Głębce gdzie stacja niby mała ale trudna w obsłudze.
lub
Egzamin... na... posterunek odstępowy... Osobiście nie zrobiłbym z siebe takiego kretyna, żeby zdawać "egzamin" na  posterunek odstępowy. Z czego ty chcesz egzaminować? Z podania przebiegu na wprost?

Według mnie na podawanie przebiegu na wprost jest bezsensowne. P.ods. gdzie przebiegi lecą tylko na wprost i nic innego. Badziewie tak jak napisał panmechanik2002. Ja jestem za tym aby taką autoryzację usunąć.

Możesz sobie być....... I tak nikt tego nie zmieni.......... ;)
P.odst.Ślemień-WYDANE, Tatary Stare-W budowie, Tatary-W budowie..... Nigdy tego nie ukończe...Nie ma mnie juz w TD2

Online Shifter

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 132
  • Shifter prezesShifter prezesShifter prezesShifter prezesShifter prezesShifter prezesShifter prezesShifter prezesShifter prezesShifter prezesShifter prezesShifter prezes
  • Dystans do siebie przede wszystkim!
  • Distance Travelled: 9123km
  • Trains Routed: 1084
« Odpowiedź #19 dnia: 06 Styczeń 2018, 10:29:19 »
A ja proponuję wywalić tą scenerię z użytku, a wątek przenieść do kosza. Kto to wymyślił, żeby na autoryzację zrobić posterunek odstępowy, gdzie tylko poddajesz przebieg na prosto, bo inaczej się nie da. Ja równie dobrze mogę zrobić scenerię, gdzie mogę postawić jedno drzewo i powiedzieć, że na autoryzację z minimum 1000 odprawionych pociągów. A co do ciebie wyjadacz, to jesteś śmieszny, nawet lepiej że żeś zniknął z naszej społeczności, bo przynosisz nam wstyd.
Shifter S.A - Kompleksowe zmuszanie do mycia garów, ponieważ prezesowi nie chce się ich zmywać. :D
[Prace w toku] - Karłowice
[Planowane] - Łukanów podg.

Offline Trepan

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 87
  • Trepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezes
  • Distance Travelled: 2147km
  • Trains Routed: 762
« Odpowiedź #20 dnia: 06 Styczeń 2018, 10:40:41 »
Ktoś tu  chyba oblał egzamin na p.odst. :P

Offline Ensifer

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 347
  • Ensifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezes
  • Distance Travelled: 8318km
  • Trains Routed: 3426
« Odpowiedź #21 dnia: 06 Styczeń 2018, 10:42:48 »
Ile razy można pisać, że o dostępie do scenerii decyduje autor, a nie społeczność, zwłaszcza tak rakowa? To już się robi nudne. Zresztą, czekam z niecierpliwością na "wielkie dzieła" tych, którzy najbardziej narzekają.
"Człowiek przywykł, że go zło opada jak robactwo."

Offline mistersix

• Artist
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 26
  • mistersix nastawniczymistersix nastawniczymistersix nastawniczymistersix nastawniczymistersix nastawniczy
  • Czary-mary chleb i tost nie rób wstydu usuń post
  • Distance Travelled: 2316km
« Odpowiedź #22 dnia: 06 Styczeń 2018, 10:44:14 »
Ja tam podtrzymuję zdanie że autoryzacjana tą scenerie to jakiś żart, ani ona jakaś piękna, ciekawa i to tylko odgałęźny. Może to naprawde i lepiej że kończysz z td2, bo robisz z siebie pajaca. Taka jest moja opinia.
Stacja Białobrzeg-100%

Online Shifter

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 132
  • Shifter prezesShifter prezesShifter prezesShifter prezesShifter prezesShifter prezesShifter prezesShifter prezesShifter prezesShifter prezesShifter prezesShifter prezes
  • Dystans do siebie przede wszystkim!
  • Distance Travelled: 9123km
  • Trains Routed: 1084
« Odpowiedź #23 dnia: 06 Styczeń 2018, 10:57:47 »
Ktoś tu  chyba oblał egzamin na p.odst. :P
Zaprzeczam temu faktowi.

Zgadzam się z przedmówcę. W ogóle ten cały temat to jakaś kpina, sceneria, gdzie poddajesz na prosto tym bardziej
Shifter S.A - Kompleksowe zmuszanie do mycia garów, ponieważ prezesowi nie chce się ich zmywać. :D
[Prace w toku] - Karłowice
[Planowane] - Łukanów podg.

Offline panmrherobrine

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 9
  • panmrherobrine pracownik torowy
    • Kanał Youtube
  • Distance Travelled: 527km
  • Trains Routed: 185
« Odpowiedź #24 dnia: 06 Styczeń 2018, 11:54:38 »