Autor Wątek: P.odst.Ślemień  (Przeczytany 10173 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline StaryWyjadacz

  • Weteran
  • Zbanowany!
  • Wiadomości: 19
  • Siła reputacji: 20
  • StaryWyjadacz dróżnik przejazdowyStaryWyjadacz dróżnik przejazdowyStaryWyjadacz dróżnik przejazdowyStaryWyjadacz dróżnik przejazdowy
P.odst.Ślemień
« dnia: 01 Października 2017, 21:45:50 »
Witam!
Przedstawiam wam posterunek odstępowy Ślemień.
URZĄDZENIA DO PROWADZENIA RUCHU:
Urządzenia mechaniczne .Rogatki zamykamy z nastawni.
Posterunek tylko i wyłącznie na autoryzacje.

SZLAKI
-AB-PRĘDKOŚĆ 120km/h
-CD-PRĘDKOŚĆ 120km/h

Wg mnie posterunek jest ukończony jednakże jest jeszcze sprawdzany przez administrację.
Dziękuję Mati67 oraz Autobusiarz za pomoc w budowie scenerii :)
Posterunek dostaje się kiedy zda sie odpowiedni egzamin!
Autoryzacje posiadają:
-StaryWyjadacz(właściciel)
-Autobusiarz
« Ostatnia zmiana: 16 Stycznia 2018, 21:34:14 wysłana przez StaryWyjadacz »

Offline Mati67

  • Weteran
  • Wiadomości: 13
  • Siła reputacji: 106
  • Mati67 prezesMati67 prezesMati67 prezesMati67 prezesMati67 prezesMati67 prezesMati67 prezesMati67 prezesMati67 prezesMati67 prezesMati67 prezesMati67 prezes
Odp: P.odst.Ślemień
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Października 2017, 00:04:05 »
No kolejna przelotówka się zapowiada Xd. Jak jest wszystko ok to spk. Dobra sceneria :)
W mojej okolicy jest linia 117 łącząca Bielsko Biała-Kalwarie Zebrzydowską.Stąd pochodzę :)

Offline StaryWyjadacz

  • Weteran
  • Zbanowany!
  • Wiadomości: 19
  • Siła reputacji: 20
  • StaryWyjadacz dróżnik przejazdowyStaryWyjadacz dróżnik przejazdowyStaryWyjadacz dróżnik przejazdowyStaryWyjadacz dróżnik przejazdowy
Odp: P.odst.Ślemień
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Grudnia 2017, 22:49:04 »
Sceneria dodana do SWDR3,ukończona. W sprawie autoryzacji walić do mnie  ;D

Offline UAZownik

  • Konstruktor
  • Pioneer
  • *
  • Weteran
  • Sponsor
  • Grupa VI
  • *
  • Wiadomości: 460
  • Siła reputacji: 276
  • UAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezes
  • Dobry, sceneria do kontroli!
    • www.nastawnicownia.pl
Odp: P.odst.Ślemień
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Grudnia 2017, 10:49:56 »
Sceneria dodana do SWDR3 z numerem 40b8af89.sc
„Każdy pracownik kolejowy, którego czynności związane są z ruchem pociągów i wykonywaniem manewrów, powinien znać szczegółowo
»Instrukcję o sygnalizacji«."

Automatyk z zawodu, drogowiec i ruchowiec z zamiłowania.

Offline ISEDR_GCA

  • Sponsor
  • Weteran
  • Zasłużony
  • Grupa III
  • *
  • Wiadomości: 401
  • Siła reputacji: 664
  • ISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezes
  • WARS S.A. Oddział Północ
Odp: P.odst.Ślemień
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Grudnia 2017, 11:18:24 »
Sceneria ma potencjał, jednak moim zdaniem otoczenie jest dosyć średnie.

Offline SzymczoooK

  • Sponsor
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Siła reputacji: 393
  • SzymczoooK prezesSzymczoooK prezesSzymczoooK prezesSzymczoooK prezesSzymczoooK prezesSzymczoooK prezesSzymczoooK prezesSzymczoooK prezesSzymczoooK prezesSzymczoooK prezesSzymczoooK prezesSzymczoooK prezes
  • Pamiętaj kiedyś przyjedzie
Odp: P.odst.Ślemień
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Grudnia 2017, 17:01:05 »
Można ubiegać się o autoryzacje
SzymczoooK

Offline StaryWyjadacz

  • Weteran
  • Zbanowany!
  • Wiadomości: 19
  • Siła reputacji: 20
  • StaryWyjadacz dróżnik przejazdowyStaryWyjadacz dróżnik przejazdowyStaryWyjadacz dróżnik przejazdowyStaryWyjadacz dróżnik przejazdowy
Odp: P.odst.Ślemień
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Grudnia 2017, 17:24:17 »
Zdasz egzamin dostajesz posterunek ,,krótka piłka,,.........

Offline LisiczekPL

  • Weteran
  • Wiadomości: 221
  • Siła reputacji: 44
  • LisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchu
  • ET22
Odp: P.odst.Ślemień
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Grudnia 2017, 21:48:10 »
Egzamin... na... posterunek odstępowy... Osobiście nie zrobiłbym z siebe takiego kretyna, żeby zdawać "egzamin" na  posterunek odstępowy. Z czego ty chcesz egzaminować? Z podania przebiegu na wprost?

Offline Ares28

  • Developer
  • Weteran
  • Konstruktor
  • Wiadomości: 933
  • Siła reputacji: 728
  • Ares28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezes
  • Programista systemów SRK
Odp: P.odst.Ślemień
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Grudnia 2017, 22:42:57 »
Egzamin... na... posterunek odstępowy... Osobiście nie zrobiłbym z siebe takiego kretyna, żeby zdawać "egzamin" na  posterunek odstępowy. Z czego ty chcesz egzaminować? Z podania przebiegu na wprost?

Z poprawnego zapowiadania pociągów. A nie czekaj... p.odst. nie uczestniczy w zapowiadaniu 8)

Offline panmechanik2002

  • Sponsor
  • Weteran
  • Grupa III
  • *
  • Wiadomości: 183
  • Siła reputacji: 0
  • panmechanik2002 Kaźnik
Odp: P.odst.Ślemień
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Grudnia 2017, 10:08:36 »
Autoryzacja na badziewną scenerie? No bez jaj. Raczej jeszcze sens ma autoryzacja na Głębce gdzie stacja niby mała ale trudna w obsłudze.

Offline k_wojak

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 213
  • Siła reputacji: 133
  • k_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezesk_wojak prezes
  • Wojak
    • Kanał Youtube
Odp: P.odst.Ślemień
« Odpowiedź #10 dnia: 13 Grudnia 2017, 13:38:42 »
Ja jestem za autoryzacją , ba ja bym nawet dał autoryzację na Buk (wszystkie scenerie) a LCS to już napewno. Należy wiedzieć jak prowadzić ruch w TeDeku, a nie, że np. niektórzy dyżurują bez TSa. Nie przejmuj się negatywnymi komentarzami :) Pozdrawiam.
POLREGIO S.A. Zakład Zachodniopomorski

Offline LisiczekPL

  • Weteran
  • Wiadomości: 221
  • Siła reputacji: 44
  • LisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchu
  • ET22
Odp: P.odst.Ślemień
« Odpowiedź #11 dnia: 13 Grudnia 2017, 15:17:14 »
Skoro sceneria uzyskała autoryzację, to ja bym jej nie nazywał badziewną. W ogóle fascynuje mnie ten spam i plusowanie bzdurnych wypowiedzi (Ares28, LisiczekPL), które nie wnoszą nic do tematu i zwyczajnie łamią regulamin. Jak rozumiem, znowu trzeba będzie wydzielać posty, może jeszcze jakieś procenty dojdą dla gorliwych specjalistów? Niektórym chyba by się przydało.

Sceneria uzyskuje autoryzacje? Od kiedy? Ja myślałem że to autor decyduje..

Offline deletet

  • Weteran
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 134
  • Siła reputacji: 228
  • deletet prezesdeletet prezesdeletet prezesdeletet prezesdeletet prezesdeletet prezesdeletet prezesdeletet prezesdeletet prezesdeletet prezesdeletet prezesdeletet prezes
  • To się zateguje i bedzie.
Odp: P.odst.Ślemień
« Odpowiedź #12 dnia: 13 Grudnia 2017, 16:13:01 »
Ja jestem za autoryzacją , ba ja bym nawet dał autoryzację na Buk (wszystkie scenerie) a LCS to już napewno. Należy wiedzieć jak prowadzić ruch w TeDeku, a nie, że np. niektórzy dyżurują bez TSa. Nie przejmuj się negatywnymi komentarzami :) Pozdrawiam.
Dając autoryzację na wszystkie scenerie automatycznie blokujesz nowym graczom naukę dyżurowania. Co z tego, że się nasłuchają komunikatów na TSie skoro będą mieli zero jakiejkolwiek praktyki. Potem właśnie narzekanie, że nie ma ludzi na dyżurki i nie ma gdzie jeździć :)
« Ostatnia zmiana: 14 Grudnia 2017, 07:07:18 wysłana przez deletet »
Ten od Bargowic

Offline Zdebu

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 309
  • Siła reputacji: 155
  • Zdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezes
Odp: P.odst.Ślemień
« Odpowiedź #13 dnia: 13 Grudnia 2017, 21:15:22 »
Skoro sceneria uzyskała autoryzację, to ja bym jej nie nazywał badziewną. W ogóle fascynuje mnie ten spam i plusowanie bzdurnych wypowiedzi (Ares28, LisiczekPL), które nie wnoszą nic do tematu i zwyczajnie łamią regulamin. Jak rozumiem, znowu trzeba będzie wydzielać posty, może jeszcze jakieś procenty dojdą dla gorliwych specjalistów? Niektórym chyba by się przydało.
Sceneria nie jest badziewna ale co do postów to wnoszą i to wiele, uświadamiają autora i inne osoby (by nie popełniały takich samych błędów) o głupocie jaką popełnił :)

Offline StaryWyjadacz

  • Weteran
  • Zbanowany!
  • Wiadomości: 19
  • Siła reputacji: 20
  • StaryWyjadacz dróżnik przejazdowyStaryWyjadacz dróżnik przejazdowyStaryWyjadacz dróżnik przejazdowyStaryWyjadacz dróżnik przejazdowy
Odp: P.odst.Ślemień
« Odpowiedź #14 dnia: 28 Grudnia 2017, 22:48:51 »
Z racji tego że odchodzę od TD2 autoryzacją i prawami autorskimi zajmuje sie kolega AUTOBUSIARZ.