Autor Wątek: WiP/Prace w toku: Wasilkowo  (Przeczytany 2785 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KacpErB

  • Weteran
  • Wiadomości: 145
  • Siła reputacji: 80
  • KacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezes
Wasilkowo
« dnia: 16 Listopada 2017, 01:10:17 »
Witajcie,
Kolejne moje arcydzieło które pewnie nie dotrze do realiów TD2...
O stacji :
Wasilków jest niewielką stacją pośrednią, położoną na jednotorowym, 41-kilometrowym odcinku Białystok - Sokółka. Posiada 4 tory główne, z których dwa znajdują się przy niskich, jedno krawędziowych peronach. Uzupełnieniem układu torowego jest krótki tor boczny, zakończony kozłem oporowym i zabezpieczony wykolejnicą. Ruch pociągów prowadzony jest przez nastawnie "Wl" i "Wl1", które posiadają urządzenia mechaniczne scentralizowane z sygnalizacją kształtową - jedynie tarcze ostrzegawcze są świetlne. Nastawnia dysponująca obsługuje również rogatki na przejeździe kolejowym od strony Białegostoku.
Z racji że to będzie pół realna sceneria, od strony białegostoku mamy dwutor a z drugiej jednotor. przyda się taka łącznica.
Trakcja robiona przeze mnie, więc pewnie zła ale warto wierzyć w cuda.
Układ torowy, Semafory, Rezonatory no i to tyle
Szlaki : Szlak Ziv/max 70 jednotor
Szlak CBv/max 70 dwutor
Czas na screeny, co nie?

EDIT : Dodam stację do sprawdzenia moderatorom, Brak Możliwości używania w niecnych celach.

Jeżeli budujemy scenerię w oparciu o rzeczywistość i staramy się takową oddać jak najwierniej to nie będzie to jakiś nowotwór pół-realny tylko sceneria realna. (Nie można być na 50% w ciąży)

W imieniu zatroskanej administracji

Judyta

EDIT 2: Dobrze. Stacja zmienia nazwę na Wasilkowo ponieważ otoczenie zaczyna się bardziej robić fikcyjne a nie realne. (kilometraż układ semafory są realne, pozostałe fikcyjne) Wysyłam scenerię do sprawdzenia, dodano otoczenie i drobne poprawki.
EDIT 3: Można prosić administrację o dodanie załącznika?
« Ostatnia zmiana: 16 Listopada 2017, 21:16:32 wysłana przez KacpErB »
Robie Izolacje i pulpity. Nie trawie tego co robie.

Offline StaryWyjadacz

  • Weteran
  • Zbanowany!
  • Wiadomości: 19
  • Siła reputacji: 20
  • StaryWyjadacz dróżnik przejazdowyStaryWyjadacz dróżnik przejazdowyStaryWyjadacz dróżnik przejazdowyStaryWyjadacz dróżnik przejazdowy
Odp: Wasilków
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Listopada 2017, 07:25:53 »
Nastawnia dysponująca ciut za nisko i na lepsze otoczenie cie na pewno stac :D

Offline panmechanik2002

  • Sponsor
  • Weteran
  • Grupa III
  • *
  • Wiadomości: 183
  • Siła reputacji: 0
  • panmechanik2002 Kaźnik
Odp: Wasilków
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Listopada 2017, 07:30:04 »
Zgodze się przydało by się poprawić otoczenie.

Offline miki2076

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Siła reputacji: 194
  • miki2076 prezesmiki2076 prezesmiki2076 prezesmiki2076 prezesmiki2076 prezesmiki2076 prezesmiki2076 prezesmiki2076 prezesmiki2076 prezesmiki2076 prezesmiki2076 prezesmiki2076 prezes
  • 6 Lat w społeczności Train Driver 2.
Odp: Wasilków
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Listopada 2017, 07:35:07 »
Powiem szczerze, że ta stacja zapowiada się ciekawie  ;)

Offline KacpErB

  • Weteran
  • Wiadomości: 145
  • Siła reputacji: 80
  • KacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezes
Odp: Wasilków
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Listopada 2017, 09:05:08 »
Trakcje siedziałem i poprawiałem wczoraj do prawie 1, specjalnie odmierzałem torami co 60m jest zyg-zag

Dodano: 16 Listopada 2017, 09:06:18


Otoczenie nie jest skończone, nastawnia jest nisko tak jak w prawdziwym życiu. Zapraszam na semaforek.
Robie Izolacje i pulpity. Nie trawie tego co robie.

Offline ISEDR_GCA

  • Sponsor
  • Weteran
  • Zasłużony
  • Grupa III
  • *
  • Wiadomości: 401
  • Siła reputacji: 664
  • ISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezes
  • WARS S.A. Oddział Północ
Odp: Wasilków
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Listopada 2017, 09:19:07 »
Nie sprawdzałem scenerii, ale  przypomnę, że na zakrętach/łukach się zyg-zag owania nie stosuje.

Offline hulek

  • Sponsor
  • Weteran
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 297
  • Siła reputacji: 92
  • hulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezes
  • jak bydzie to bydzie, nie bydzie to bydzie później
Odp: Wasilków
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Listopada 2017, 09:30:56 »
KacpErB poczytaj poradnik Sabyryna na temat trakcji i sie dowiesz co i jak. Ja bylem kompletnie zielony z ukladania sieci, wystarczylo doslownie 15 min i wie sie wszystko.
W gębie Ferrero w kieszeni ZERO

Panie to się robi samo: Nic juz nie buduję. Bo po co :*

🚑 Rafałek pił ? ... No trochę pił... To za karę PAWULONIK 💉

Offline KacpErB

  • Weteran
  • Wiadomości: 145
  • Siła reputacji: 80
  • KacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezes
Odp: Wasilków
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Listopada 2017, 09:42:15 »
Czytałem czytałem, nie bój sie.

Dodano: 16 Listopada 2017, 21:22:13


Dodano nową wersje, m.in. otoczenie. Proszę o sprawdzenie.
« Ostatnia zmiana: 16 Listopada 2017, 21:22:13 wysłana przez KacpErB »
Robie Izolacje i pulpity. Nie trawie tego co robie.

Offline Matz32

  • Zasłużony
  • Weteran
  • Zasłużony
  • Zbanowany!
  • Wiadomości: 413
  • Siła reputacji: 932
  • Matz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezes
  • Dziadek Mroz i Geograf Tedekowy
    • Moj kanal kolejowy na YT
Odp: Wasilków
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Listopada 2017, 10:26:16 »
Pol realna ? To albo fikcyjny układ i wtedy ten opis niema racji bytu albo realna  i układ odpowiada realnemu ze stacji a polrealne to moze byc otoczenie  ewentualnie uklad torowy fikcyjnej stacj oparty na realnej. I mapa nie jest realna bo niejest robiona na podkladach  i golem okiem widac ze nie trzymie wymiarow  oraz posiada uklad w osi zachod wschod jak stacja custom w symulatorze. Tak wi ec jest to stacja FIKCYJNA, prosze wywalic ten  opis.
« Ostatnia zmiana: 20 Listopada 2017, 15:10:08 wysłana przez Matz32 »
Projekt Linia 32 http://img.td2.info.pl/image/XeI3h
Pomagam przy podkladach satelitarnych, wskaznikach , kilometrazu.,chetni pisac PW

Offline SA108

  • Zasłużony
  • Weteran
  • Sponsor
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Siła reputacji: 296
  • SA108 prezesSA108 prezesSA108 prezesSA108 prezesSA108 prezesSA108 prezesSA108 prezesSA108 prezesSA108 prezesSA108 prezesSA108 prezesSA108 prezes
Odp: Wasilkowo
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Lutego 2018, 21:26:00 »
Wogole to czemu zrobiles dwutor jak w obie strony na Czarny i na Białystok sa jednotory...
- . -        Maszynista w PKP Intercity S.A. - . -
- . - Sekcja Handlowo-Przewozowa Białystok - . -

Offline Stasiu

  • Global Moderator
  • Developer
  • Weteran
  • Sponsor
  • *
  • Wiadomości: 496
  • Siła reputacji: 660
  • Stasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezes
  • BTTW
Odp: Wasilkowo
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Lutego 2018, 22:11:41 »
Wogole to czemu zrobiles dwutor jak w obie strony na Czarny i na Białystok sa jednotory...

Proszę najpierw nauczyć się czytać, a dopiero potem pisać...

Z racji że to będzie pół realna sceneria, od strony białegostoku mamy dwutor a z drugiej jednotor.