Autor Wątek: Aleksandrów  (Przeczytany 3808 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zdebu

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 309
  • Siła reputacji: 155
  • Zdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezes
Aleksandrów
« dnia: 03 Października 2017, 19:45:51 »

Aleksandrów jest fikcyjną mapą składającą się z stacji takich jak:
  • Aleksandrów Główny - "Al"
  • Aleksandrów Ząbkowice - "AlZ"
  • Aleksandrów Osobowy - "AlO"
  • Aleksandrów Towarowy - "AlT"
Aleksandrów Główny - podziemna stacja czołowa, obsługująca tylko ruch pasażerski, Aleksandrów Osobowy - osobowa stacja przelotowa, wraz z odnogą w kieruku Aleksandrowa Ząbkowice oraz Aleksandrowa Towarowego, Aleksandrów Ząbkowice, jednotorowa mijanka, wraz z odnogą w kierunku Aleksandrowa Osobowego, no i oczywiście Aleksandrów Towarowy - Stacja Towarowa służąca do kończenia/zaczynania biegów pociągów towarowych oraz oblotów.
Stacja wyposażona jest w dwa szlaki zelektryfikowane - "Gw" - dwutor, v-max 120km/h oraz jednotor "Az" v-max 90 km/h.

Stacja raczej zalecana dla bardziej zaawansowanych dyżurnych ze względu na jednoczesne przeprowadzanie oblotów oraz innych pociągów, praktycznie w jednym czasie, przy większym ruchu naprawde zaczyna się robić gorąco ale wszystko do ogarnięcia, tak jak już można się domyśleć sceneri nawet nie ma co odpalać gdy nie ma się manewrowego lub umiejętności prowadzenia ruchu jednocześnie przeprowadzając obloty własnoręcznie.
Sceneria będzie na te śmieszne "autoryzacje" ze wzgledu na to aby dyżurni z małym doświadczeniem nie odpalali tej sceneri i niepotrzebnie denerwowali maszynistów swoim brakiem umiejętności, wiadomo że wyprawione pociągi to tylko cyfry ale jednak wolę dać tę scenerie komuś kto już wyprawił te pare set pociągów i wie o co chodzi niż jakiejś L'ce która zrobi zator i podniesie ciśnienie wszystkim mechanikom albo dyżurnym. Wymogi co do sceneri pojawią się gdy zostanie ona poddana kontroli a to uzależnione jest terminem ukończenia otoczenia i tu rodzi się problem gdyż ja nie mam aktualnie czasu na otoczenie więc szukam kogoś kto mógłby się tym zająć, chętnych zapraszam na pw i z góry dziękuje.

Oczywiście na sceneri przewidziane są prace dla masznistów pociągow towarowych oraz miłośników stonek a konkretnie manewrów, otóż sceneria posiada elektrociepłownie która odstawia puste węglarki, które można zabrać na grupę towarowa i podpiąc pod luzaka oraz na odwrót skład przywozi węglarki z węglem które stonka wciąga na teren elektrociepłowni - rozumiecie taka wymiana, oczywiście miłośnicy stonki znajdą także zatrudnienie jako manewrowi wykonujący obloty składów osobowych w Aleksandrowie Głównym.

Specjalne podziękowania:
- Wiedenka - naprawienie nie działających SBL
- Mistrzu - pomoc przy ogarnięciu trakcji.
- Wszyscy o których zapomniałem a w jakikolwiek sposób przyczynili się do powstania i poprawnego działania tej sceneri.

Na koniec zarzucam pare zdjęć z sceneri:
Spoiler: pokaż








« Ostatnia zmiana: 06 Lutego 2018, 00:45:33 wysłana przez Zdebu »

Offline Pitij10

  • Weteran
  • Wiadomości: 15
  • Siła reputacji: 235
  • Pitij10 prezesPitij10 prezesPitij10 prezesPitij10 prezesPitij10 prezesPitij10 prezesPitij10 prezesPitij10 prezesPitij10 prezesPitij10 prezesPitij10 prezesPitij10 prezes
Odp: Aleksandrów
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Października 2017, 16:50:53 »
I jak tam prace idą??

Offline Zdebu

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 309
  • Siła reputacji: 155
  • Zdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezes
Odp: Aleksandrów
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Października 2017, 17:46:16 »
Sceneria czeka na kontrole od paru tygodni, nastepnie potrzebuje opieki otoczeniowca (jesli wkoncu przejdzie kontrole to w miare mozliwosci będę sam cos dłubał przy otoczeniu ale szybciej by poszło gdyby ktoś się tym otoczeniem zajął bo aktualnie mam bardzo mało czasu na siedzenie na komputerze.)

Offline insider1975

  • Weteran
  • Wiadomości: 4
  • Siła reputacji: 61
  • insider1975 prezesinsider1975 prezesinsider1975 prezesinsider1975 prezesinsider1975 prezesinsider1975 prezesinsider1975 prezesinsider1975 prezesinsider1975 prezesinsider1975 prezesinsider1975 prezesinsider1975 prezes
Odp: Aleksandrów
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Października 2017, 12:44:40 »
Zapowiada się fajna sceneria  ;)


« Ostatnia zmiana: 22 Października 2017, 12:48:27 wysłana przez insider1975 »

Offline Zdebu

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 309
  • Siła reputacji: 155
  • Zdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezes
Odp: Aleksandrów
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Października 2017, 17:43:32 »
Sceneria duża i idealna dla trolli, mam nadzieje, że jakies minimalne wymagania zrobisz.
To jest pewne, wspominałem o tym w opisie, no ale wymagania poznacie po kontroli, jak sceneria będzie już w SWDR.

Offline Wojtas

  • Weteran
  • Zbanowany!
  • Wiadomości: 134
  • Siła reputacji: 202
  • Wojtas prezesWojtas prezesWojtas prezesWojtas prezesWojtas prezesWojtas prezesWojtas prezesWojtas prezesWojtas prezesWojtas prezesWojtas prezesWojtas prezes
Odp: Aleksandrów
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Listopada 2017, 16:05:43 »
Bardzo bardzo ciekawa sceneria. Życzę powodzenia w dokończeniu.

Offline Zdebu

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 309
  • Siła reputacji: 155
  • Zdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezes
Odp: Aleksandrów
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Listopada 2017, 15:19:37 »
Był by ktoś w stanie sprawdzić scenerie bo wysłałem scenerie do Uaza i Ryszarda i od miesiąca nie mogę się doczekać jakiejkolwiek odpowiedzi.

Offline Ulfrig

  • Zasłużony
  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 115
  • Siła reputacji: 693
  • Ulfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezesUlfrig prezes
  • :)
Odp: Aleksandrów
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Listopada 2017, 20:44:15 »
Sceneria duża, błędów trochę jest, poczekaj, aż znajdą i wypiszą większość, wówczas napewno wypiszą Ci błędy. :)
~Maciej T. (Ulfrig)

Offline Zdebu

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 309
  • Siła reputacji: 155
  • Zdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezes
Odp: Aleksandrów
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Listopada 2017, 21:00:07 »
Sceneria duża, błędów trochę jest, poczekaj, aż znajdą i wypiszą większość, wówczas napewno wypiszą Ci błędy. :)

Rozumiem, tylko nawet nie mam pojecia czy ktoś wgl. zaczął ją sprawdzać czy odeszła w nie pamiec w skrzynce odbiorczej.

Offline Mystineczek

  • Weteran
  • Wiadomości: 21
  • Siła reputacji: 219
  • Mystineczek prezesMystineczek prezesMystineczek prezesMystineczek prezesMystineczek prezesMystineczek prezesMystineczek prezesMystineczek prezesMystineczek prezesMystineczek prezesMystineczek prezesMystineczek prezes
Odp: Aleksandrów
« Odpowiedź #9 dnia: 28 Stycznia 2018, 22:56:09 »
I jak tam prace? :D

Offline SA108

  • Zasłużony
  • Weteran
  • Sponsor
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Siła reputacji: 296
  • SA108 prezesSA108 prezesSA108 prezesSA108 prezesSA108 prezesSA108 prezesSA108 prezesSA108 prezesSA108 prezesSA108 prezesSA108 prezesSA108 prezes
Odp: Aleksandrów
« Odpowiedź #10 dnia: 05 Lutego 2018, 23:14:56 »
Dołączam sie do pytania :P
- . -        Maszynista w PKP Intercity S.A. - . -
- . - Sekcja Handlowo-Przewozowa Białystok - . -

Offline Zdebu

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 309
  • Siła reputacji: 155
  • Zdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezes
Odp: Aleksandrów
« Odpowiedź #11 dnia: 05 Lutego 2018, 23:54:04 »
Dołączam sie do pytania :P
I jak tam prace? :D

Aktualnie prowadzone są poprawki w pulpicie przez Wiedenke, nastepnie wysyłam ponownie do kontroli. W między czasie dłubie otoczenie powoli, nie jaką premiere sceneri ujrzycie na sesji, a po będziemy myslec powoli o autoryzacjach.

Offline trainfun09

  • Sponsor
  • Weteran
  • Zasłużony
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 858
  • Siła reputacji: 105
  • trainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezes
  • Zobacz mój podpis
Odp: Aleksandrów
« Odpowiedź #12 dnia: 06 Lutego 2018, 07:57:19 »
No dobra... Ferie mam od 12.02.18, więc mam najbliższy weekand i pięć dni. Więc odpowiadając na twoje PW: Tak podeślij, spróbować nie zaszkodzi.
Kliknij to!
Just be yourself.
Klei się zakopianka od Krakowa po sam Giewont, Majonez Kielecki, Piekło i Dom. Krab Bałtycki/Kalwaryjski/Oscypkowy/Aglomeracyjny/Sandomierski/Sędziszowski/Jeleniogórski oraz niebieski.