Autor Wątek: Warszawa Główna Towarowa  (Przeczytany 32294 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marcin_S

  • Zarząd
  • Global Moderator
  • Developer
  • Weteran
  • Konstruktor
  • Sponsor
  • Grupa VIII
  • *
  • Wiadomości: 474
  • Siła reputacji: 372
  • Marcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezes
  • Albo ja ją. Albo ona mnie..
    • Domowy symulator EU07
Odp: Warszawa Główna Towarowa
« Odpowiedź #15 dnia: 06 Stycznia 2018, 22:32:54 »
Druty, druty i jeszcze więcej drutów.. Rejon WOA.
Autoryzacje: EU06, EU07(4E,303E,303Eb), ET41, ET42, ET22(201E,201El), SM42(6D, 6Dg), SP42, SM48/TEM2, ST44, ST44/M62Ko, ST48.

- PKP Cargo S.A. ZT Warszawa Odolany -

Offline Matz32

  • Zasłużony
  • Weteran
  • Zasłużony
  • Zbanowany!
  • Wiadomości: 413
  • Siła reputacji: 932
  • Matz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezes
  • Dziadek Mroz i Geograf Tedekowy
    • Moj kanal kolejowy na YT
Odp: Warszawa Główna Towarowa
« Odpowiedź #16 dnia: 08 Stycznia 2018, 21:45:57 »
Ale pajeczyny   ;) Drutujesz juz we nowszej wersji z wieksza iloscia elementow do sieci trakcyjnej czy na  aktualnej do gry ?
Ogolnie to bedzie chyba naodpowiedniejsza stacja to testowania wydajnosci Tedeka  :p Oraz czy juz wiadomosc ile bedzie  spawnow i inne takie tam techniczne kwestie,
« Ostatnia zmiana: 08 Stycznia 2018, 21:59:05 wysłana przez Matz32 »
Projekt Linia 32 http://img.td2.info.pl/image/XeI3h
Pomagam przy podkladach satelitarnych, wskaznikach , kilometrazu.,chetni pisac PW

Offline Aseru

  • Weteran
  • Wiadomości: 73
  • Siła reputacji: 95
  • Aseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezes
  • Byle do Piątku
Odp: Warszawa Główna Towarowa
« Odpowiedź #17 dnia: 08 Stycznia 2018, 21:49:17 »
Ale pajeczyny   ;) Drutujesz juz we nowszej wersji z wieksza iloscia elementow do sieci trakcyjnej czy na  aktualnej do gry ?

Na 3 i 4 screenie widać nowe wysięgniki, więc zapewne nowa wersja.

Offline LisiczekPL

  • Weteran
  • Wiadomości: 221
  • Siła reputacji: 44
  • LisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchu
  • ET22
Odp: Warszawa Główna Towarowa
« Odpowiedź #18 dnia: 08 Stycznia 2018, 21:55:00 »
Ewidentnie nowa bo widać mgłe w oddali.. Ale dobra bez offtopu :p

Offline Marcin_S

  • Zarząd
  • Global Moderator
  • Developer
  • Weteran
  • Konstruktor
  • Sponsor
  • Grupa VIII
  • *
  • Wiadomości: 474
  • Siła reputacji: 372
  • Marcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezes
  • Albo ja ją. Albo ona mnie..
    • Domowy symulator EU07
Odp: Warszawa Główna Towarowa
« Odpowiedź #19 dnia: 09 Stycznia 2018, 13:18:08 »
Tak, sceneria jest budowana na jak najświeższej wersji.
Co do kwestii technicznych, organizacyjnych, ilości spawn'ów, itp.. to ciężko jeszcze mi powiedzieć, muszę nad tym pomyśleć, aby miało to ręce i nogi.

Tak bardzo wstępnie:
Spawn'y pociągowe:
- 5 do 750m,
- 3 do 600m,
- 1 do 470m,
Spawn'y (automatyczne) do samych wagonów w części rozrządowej:
Tory 41-47 (WOC),
Tory 51-57 (WOC),
Tory 61-67 (WOB),
Tory 71-77 (WOB).
Czyli łącznie do 28 spawn'ów.
Spawn'y dla lokomotyw luzem (z szopy): do 10.

Oczywiście jeśli byłyby spawn'owane wagony w części rozrządowej i miałby być wystawiane na części odjazdowe (WOB lub WOC) wymagałoby to stałej obsady Rezerwy (R11), czyli spalinki do manewrów.

Osoba zasiadająca na tej scenerii do obsługi będzie miała trzy rejony i posterunek odgałęźny.
- podg. W. Gołąbki (szlak na Ożarów Maz.),
- rejon WOA (przybycie)(od podg. Gołąbki i szlak od Józefinowa),
- rejon WOB (odejście)(tory części rozrządowej: 61-67, 71-77, wyjazd z lokomotywowni, kilka bocznic, szlaki na W. Czyste i W. Al. Jerozolimskie),
- rejon WOC (odejście)(tory części rozrządowej: 41-47, 51-57, kilka bocznic i szlak na W. Jelonki).
Z uwagi na brak na razie możliwości prowadzenia rozrządu w symulatorze, rejon WOA2 jak i sama górka rozrządowa, będą jedynie ładnie wyglądać.

Co do kwestii poc. pasażerskich, są dwa perony przy WOA i WOB, z tym, że są to perony służbowe. Dlatego poc. pasażerskie kierowane będą na tory tranzytowe (WOA - WOC) lub przez przybycie i odejście jeśli trasa byłaby przez rejon WOB lecz bez postojów w tych peronach.

No to tak bardzo wstępnie.. ;) Oczywiście jak już wszystko będzie gotowe, to w pierwszym poście zostanie wszystko wypisane, co i jak.
Autoryzacje: EU06, EU07(4E,303E,303Eb), ET41, ET42, ET22(201E,201El), SM42(6D, 6Dg), SP42, SM48/TEM2, ST44, ST44/M62Ko, ST48.

- PKP Cargo S.A. ZT Warszawa Odolany -

Offline trainfun09

  • Sponsor
  • Weteran
  • Zasłużony
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 858
  • Siła reputacji: 105
  • trainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezes
  • Zobacz mój podpis
Odp: Warszawa Główna Towarowa
« Odpowiedź #20 dnia: 09 Stycznia 2018, 18:18:22 »
Czy na stację mają wstęp poc. osobowe?/Czy na mapie jest p. o.?
Kliknij to!
Just be yourself.
Klei się zakopianka od Krakowa po sam Giewont, Majonez Kielecki, Piekło i Dom. Krab Bałtycki/Kalwaryjski/Oscypkowy/Aglomeracyjny/Sandomierski/Sędziszowski/Jeleniogórski oraz niebieski.

Offline MaciejakS

  • Sponsor
  • Weteran
  • Grupa III
  • *
  • Wiadomości: 353
  • Siła reputacji: 405
  • MaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezes
  • Tekst osobisty
    • MaciejakS
Odp: Warszawa Główna Towarowa
« Odpowiedź #21 dnia: 09 Stycznia 2018, 18:26:58 »
Czy na stację mają wstęp poc. osobowe?/Czy na mapie jest p. o.?
p.o. o ile wiem to Gołąbki na podg. Warszawa Gołąbki. Jeśli chodzi o samą stację to napisał, że są to perony służbowe.
Priorytet kolejności instalacji wskaźników pod latarnią sygnałową jest następujący:
W21, W24, W20, W19, W26a lub W26b. ~ Ie117

Offline LisiczekPL

  • Weteran
  • Wiadomości: 221
  • Siła reputacji: 44
  • LisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchu
  • ET22
Odp: Warszawa Główna Towarowa
« Odpowiedź #22 dnia: 09 Stycznia 2018, 19:09:51 »
To też zapytam. Na samą stacje towarową wjeżdzać będą tylko pociągi towarowe?

Offline Marcin_S

  • Zarząd
  • Global Moderator
  • Developer
  • Weteran
  • Konstruktor
  • Sponsor
  • Grupa VIII
  • *
  • Wiadomości: 474
  • Siła reputacji: 372
  • Marcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezes
  • Albo ja ją. Albo ona mnie..
    • Domowy symulator EU07
Odp: Warszawa Główna Towarowa
« Odpowiedź #23 dnia: 10 Stycznia 2018, 08:11:36 »
Dlatego w obręb stacji miałby nie wjeżdżać pociągi pasażerskie? Przeczytajcie jeszcze raz ze zrozumieniem ten fragment..
Cytuj
Co do kwestii poc. pasażerskich, są dwa perony przy WOA i WOB, z tym, że są to perony służbowe. Dlatego poc. pasażerskie kierowane będą na tory tranzytowe (WOA - WOC) lub przez przybycie i odejście jeśli trasa byłaby przez rejon WOB lecz bez postojów w tych peronach.
Autoryzacje: EU06, EU07(4E,303E,303Eb), ET41, ET42, ET22(201E,201El), SM42(6D, 6Dg), SP42, SM48/TEM2, ST44, ST44/M62Ko, ST48.

- PKP Cargo S.A. ZT Warszawa Odolany -

Offline panmechanik2002

  • Sponsor
  • Weteran
  • Grupa III
  • *
  • Wiadomości: 183
  • Siła reputacji: 0
  • panmechanik2002 Kaźnik
Odp: Warszawa Główna Towarowa
« Odpowiedź #24 dnia: 10 Stycznia 2018, 09:08:43 »
Dlatego w obręb stacji miałby nie wjeżdżać pociągi pasażerskie? Przeczytajcie jeszcze raz ze zrozumieniem ten fragment..
Cytuj
Co do kwestii poc. pasażerskich, są dwa perony przy WOA i WOB, z tym, że są to perony służbowe. Dlatego poc. pasażerskie kierowane będą na tory tranzytowe (WOA - WOC) lub przez przybycie i odejście jeśli trasa byłaby przez rejon WOB lecz bez postojów w tych peronach.
Po prostu tak jak MarcinS napisał że będzie przelot dla pasażerskich bądź S1.

Offline trainfun09

  • Sponsor
  • Weteran
  • Zasłużony
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 858
  • Siła reputacji: 105
  • trainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezes
  • Zobacz mój podpis
Odp: Warszawa Główna Towarowa
« Odpowiedź #25 dnia: 10 Stycznia 2018, 20:21:09 »
To fajnie :). Jak jeszcze dojdzie praca manewrowa na górce, to dopiero będzie klimacik ;).
Kliknij to!
Just be yourself.
Klei się zakopianka od Krakowa po sam Giewont, Majonez Kielecki, Piekło i Dom. Krab Bałtycki/Kalwaryjski/Oscypkowy/Aglomeracyjny/Sandomierski/Sędziszowski/Jeleniogórski oraz niebieski.

Offline Marcin_S

  • Zarząd
  • Global Moderator
  • Developer
  • Weteran
  • Konstruktor
  • Sponsor
  • Grupa VIII
  • *
  • Wiadomości: 474
  • Siła reputacji: 372
  • Marcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezes
  • Albo ja ją. Albo ona mnie..
    • Domowy symulator EU07
Odp: Warszawa Główna Towarowa
« Odpowiedź #26 dnia: 14 Stycznia 2018, 19:11:55 »
Screeny tego w pełni nie oddają, dlatego też zapraszam na przelot dronem. ;)
Stan na 14.01.2018

Autoryzacje: EU06, EU07(4E,303E,303Eb), ET41, ET42, ET22(201E,201El), SM42(6D, 6Dg), SP42, SM48/TEM2, ST44, ST44/M62Ko, ST48.

- PKP Cargo S.A. ZT Warszawa Odolany -

Offline Aseru

  • Weteran
  • Wiadomości: 73
  • Siła reputacji: 95
  • Aseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezes
  • Byle do Piątku
Odp: Warszawa Główna Towarowa
« Odpowiedź #27 dnia: 14 Stycznia 2018, 19:47:36 »
Szczena opada, komputer płonie  ;D

Offline trainfun09

  • Sponsor
  • Weteran
  • Zasłużony
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 858
  • Siła reputacji: 105
  • trainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezes
  • Zobacz mój podpis
Odp: Warszawa Główna Towarowa
« Odpowiedź #28 dnia: 14 Stycznia 2018, 20:37:57 »
Dokładnie :). Bardzo podoba mi się ten przystanek (?).
Kliknij to!
Just be yourself.
Klei się zakopianka od Krakowa po sam Giewont, Majonez Kielecki, Piekło i Dom. Krab Bałtycki/Kalwaryjski/Oscypkowy/Aglomeracyjny/Sandomierski/Sędziszowski/Jeleniogórski oraz niebieski.

Offline Marcin_S

  • Zarząd
  • Global Moderator
  • Developer
  • Weteran
  • Konstruktor
  • Sponsor
  • Grupa VIII
  • *
  • Wiadomości: 474
  • Siła reputacji: 372
  • Marcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezes
  • Albo ja ją. Albo ona mnie..
    • Domowy symulator EU07
Odp: Warszawa Główna Towarowa
« Odpowiedź #29 dnia: 15 Stycznia 2018, 09:44:56 »
Przystanek..?
Autoryzacje: EU06, EU07(4E,303E,303Eb), ET41, ET42, ET22(201E,201El), SM42(6D, 6Dg), SP42, SM48/TEM2, ST44, ST44/M62Ko, ST48.

- PKP Cargo S.A. ZT Warszawa Odolany -