Autor Wątek: Idea/Pomysł Zamknięte spawny po wejściu na stację  (Przeczytany 300 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Witek

• User
  • Siła reputacji: 222
  • Witek prezesWitek prezesWitek prezesWitek prezesWitek prezesWitek prezesWitek prezesWitek prezesWitek prezesWitek prezesWitek prezesWitek prezes
  • Distance Travelled: 3442km
  • Trains Routed: 1487
Idea/Pomysł Zamknięte spawny po wejściu na stację
« dnia: 22 Październik 2017, 20:43:32 »
1. CZEGO DOTYCZY POMYSŁ?
 Pomysł dotyczy symulatora TD2, a dokładniej trybu dyżurnego ruchu.
2. OPIS POMYSŁU
 Kolejnym pomysłem, jaki przyszedł mi do głowy, a który z pewnością byłby bardzo korzystny dla wszystkich DR, to automatyczne zamknięcie spawnów po wejściu na tryb DR.
Teraz, kiedy wchodzimy na dyżuekę na jakąś stację, to sławny są otwarte automatycznie, co sprawia, że jeszcze dobrze się nie przygotujemy, a na scenerię już wejdą nam 3 pociągi, a za nimi cała reszta, co jest bardzo uciążliwe.
Gdyby spawny były otwierane tylko i wyłącznie wtedy, gdy zrobi to sam DR, to wówczas mógłby on po wejściu odpowiednio się przygotować -załadować SCSa, odpalić SWDRa i Team Speak'a.
Uważam, że takie rozwiązanie sprawiło by, że dyżurni ruchu mogliby płynniej i lepiej prowadzić ruch, gdyż mieliby czas na odpowiednie przygotowanie.
Pozdrawiam i czekam na komentarze :)

Offline Ares28

• Developer
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 191
  • Ares28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezes
  • Distance Travelled: 2624km
  • Trains Routed: 1237
Odp: Idea/Pomysł Zamknięte spawny po wejściu na stację
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Listopad 2017, 03:34:46 »
Już jest to zaimplementowane, wystarczyło przestawić domyślnie zainicjalizowaną zmienną  ;) Będzie w następnym patchu.

Offline greg86

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 69
  • greg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezes
  • SJZ
  • Distance Travelled: 2196km
  • Trains Routed: 297
Odp: Idea/Pomysł Zamknięte spawny po wejściu na stację
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Listopad 2017, 07:21:07 »
Teraz, kiedy wchodzimy na dyżuekę na jakąś stację, to sławny są otwarte automatycznie, co sprawia, że jeszcze dobrze się nie przygotujemy, a na scenerię już wejdą nam 3 pociągi, a za nimi cała reszta, co jest bardzo uciążliwe.

Pomysł może i niezły, ale z tym że to uciążliwe bym się nie zgodził. Bardzo skutecznie eliminuje osoby bez cierpliwości, które natychmiast chcą jechać, a dla których ten symulator nie jest przeznaczony. Proponuję, jeśli to zależy tylko od zmiennej, wrzucić ją w ustawienia launchera, aby kto chce mógł sobie ją przed uruchomieniem przestawić samodzielnie.
W związku z absurdalnym pkt.3.4.regulaminu TS uniemożliwiającemu mi rozgrywkę na nastawni dalsze rozwijanie scenerii przeze mnie zostało wstrzymane do odwołania (absurdalnego punktu regulaminu).