Autor Wątek: Wielokrotniki Główne - Czyli stary Pruszcz Gdański  (Przeczytany 8217 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ja.ruda

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Siła reputacji: 53
  • ja.ruda naczelnikja.ruda naczelnikja.ruda naczelnikja.ruda naczelnikja.ruda naczelnikja.ruda naczelnikja.ruda naczelnikja.ruda naczelnikja.ruda naczelnikja.ruda naczelnik
Odp: Wielokrotniki Główne - Czyli stary Pruszcz Gdański
« Odpowiedź #15 dnia: 25 Października 2017, 20:26:47 »
Co tu jest w zasadzie twojego? Nazwa się nie liczy. Nawet screen z scsa taki sam.  Na jakiej podstawie chcesz robić egzaminy na dyżurnego XD? Tescik na podanie przebiegu?
lubie pociągi, to trochę dziwne.

Offline Zdebu

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 309
  • Siła reputacji: 155
  • Zdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezesZdebu prezes
Odp: Wielokrotniki Główne - Czyli stary Pruszcz Gdański
« Odpowiedź #16 dnia: 25 Października 2017, 21:28:02 »
Już nie przesadzajcie z tym plagiatem bo dostał zgodę od autora? Dostał, zmienił nazwę jak kazał autor? Zmienił, ja co do tej sceneri wychodzę z założenia że nie zmieniałbym nic oprócz dokończenia otoczenia, jak dla mnie bardzo brakowało mi Pruszcza teraz w td i fajnie było by się nim przejechać nawet pod inną nazwą, bo teoretycznie na oryginalną nazwę ta sceneria nie zasługuje. Podsumowując to trzymam kciuki za to aby autor doprowadzi tą scenerię do obecnych wymogów i wreszcie będę mógł się przejechać stacją którą bardzo lubiłem a niestety poszła w nie pamięć.

Offline LisiczekPL

  • Weteran
  • Wiadomości: 221
  • Siła reputacji: 44
  • LisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchu
  • ET22
Odp: Wielokrotniki Główne - Czyli stary Pruszcz Gdański
« Odpowiedź #17 dnia: 25 Października 2017, 22:46:20 »
Hulek, cała prawda..

Dodał tablice peronowe, pare krzaków i domki. I ty się chcesz nazywać autorem scenerii? Nie miał bym na twoim miejscu odwagi powwiedzieć że jestem autorem.. Hulek najlepiej to ujął. "Zrobiłeś z siebie pajaca". W dodatku jest to tak niedopracowane że szkoda gadać. Nawet kierunków nie zmieniłeś. Tragedia.

Spoiler: pokaż
Dodam tak całkowicie offtopem, że autor chce zbudować LCS Warszawe nie miejąc prawdopodobnie pojęcia za co się bierze. Oczywiście nie mówie że ma tego nie robić. Lecz po uprzedzeniu że nie będzie to łatwe zostałem nazwany kretynem i debilem. 
« Ostatnia zmiana: 25 Października 2017, 22:47:57 wysłana przez LisiczekPL »

Offline Husarz

  • Sponsor
  • Weteran
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 131
  • Siła reputacji: 1128
  • Husarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezes
  • Alea iacta est...
Odp: Wielokrotniki Główne - Czyli stary Pruszcz Gdański
« Odpowiedź #18 dnia: 25 Października 2017, 22:53:49 »
Czyli teraz po każdej "modernizacji" czy przystosowaniu scenerii do obecnej wersji będzie zmieniał się autor całości? Co do nazwy: moim zdaniem powinna nawiązywać do poprzedniej chociaż w jakimś stopniu, aby nie było wątpliwości. Nazywanie się autorem to faux pas ze strony @panmrherobrine, ale nie możemy mówić nikomu jak ma żyć, nieprawdaż Panowie? ;) Doprowadź ten wątek do porządku, zrób jakieś ładniejsze screeny i wtedy będzie można podyskutować.

A TU KTO CO ZRIBOŁ:
panmrherobrine - Nowa nazwa, dostosowanie do nowej wersji, otoczenie
KacperB - TESTY
Goro - TESTY
insider1975 - TESTY, otoczenie
MikołajMK - TESTY
jakubg1 - Cała reszta

A co do tego wyżej, to z samej grzeczności i uszanowania pracy umieszczenie faktycznego autora na samym dole tej listy jest dla śmieszne. A o zasługach w stylu: TESTY, czy NOWA NAZWA to nawet szkoda się wypowiadać. Co oni tam testowali? Czy drzewa równo rosną i trwa jest jest podcięta?
« Ostatnia zmiana: 25 Października 2017, 23:04:04 wysłana przez Husarz »

Offline greg86

  • Weteran
  • Pioneer
  • *
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 994
  • Siła reputacji: 71
  • greg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezes
  • SJZ
Odp: Wielokrotniki Główne - Czyli stary Pruszcz Gdański
« Odpowiedź #19 dnia: 26 Października 2017, 07:52:58 »
Husarz, i cała reszto wściekających się nie wiem o co. Od początku zaznaczone jest że Jakub wyraził zgodę na przerobienie, zmianę nazwy scenerii. Mnie to cieszy bo w Pruszczu mam swój spory wkład i przynajmniej wiem, że sceneria dostała drugą szansę. Kolejna sprawa, narzekacie, że nie ma gdzie dyżurować/jeździć, ale jak ktoś zabrał się za prace nad starymi sceneriami, które sam autor zarzucił, macie wielkie ALE.

Pozdrawiam maruderów. Życzę miłego dnia.

Offline Matz32

  • Zasłużony
  • Weteran
  • Zasłużony
  • Zbanowany!
  • Wiadomości: 413
  • Siła reputacji: 932
  • Matz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezes
  • Dziadek Mroz i Geograf Tedekowy
    • Moj kanal kolejowy na YT
Odp: Wielokrotniki Główne - Czyli stary Pruszcz Gdański
« Odpowiedź #20 dnia: 26 Października 2017, 09:35:44 »
Moze dlatego ze  wymienione osoby to we wiekszosc   dzieci..ekhm mlode osoby. Maja juz tu  pewna opinie bo  juz  zrobily rakotworcze scenerie,lub inaczej sie tu osmieszyly swoja niedojrzaloscia,wiec greg,Zdebu nie badzcie obronca ucisnionych. Stary Pruszcz to wymaga wiecej poprawek  i tak by nie mogl nosic na dzisiejszy standard nazwy realnej ale dziwie sie ze jakub ja wam dal bo dlugo sie rzucal ze nie wolno. Robta co chcecie ale  jesli myslicie ze szybko bedziecie miec mape do jazdy, to sie mylicie bo poprawki  wam zajma tyle czasu co zrobic mape od zera. Tak apropo osob testujacych- to te testy  to byla pewnie jazda 200 km/h wkolo po mapce czyli znow dziecinada  - tak jak wbilem przed wczoraj   na ta mape na us zobaczyc. Poszlem  polazic po mapce i zostalem wykikowany  jak spytalem po co analiza na us jak dyzurny ja chcial, a tym momencie pan herobine zasuwal prawie 200 impulsem , takze tego---dziecinada.  A ja  w tym czasie stojac  pod siecia widzialem ze fragmetami drut wychodzi poza obrys pantografu.... Tak samo niech sie nie autor tej mapy skonczy osmieszac tym podpisem o planach LCS Warszawa. Wezcie sie ogarnijcie bo jest to nawet mozliwe  we waszym wieku poki jeszcze mozecie. Autoryzacja na nie swoja stacje i  z twoja znajomoscia IR1...trzymcie mnie. Sam robie rozne scenerie  w tym dostalem jedna ladna  do zaopiekowania na ktorej kiedys robilem kilometraz i drobne poprawki i niemysle mimo ze autor zrzekl sie praw teraz przy publikacji go wymazac z listy tworocw albo pomiejszac jego roli..takze  troche szacunku do autora oryginalu ,obojeetnie jaki on sie teraz wydaje.
Sam lubilem dyzurowac na owej stacji,ale sorry w takie formie  za jej powrot podziekuje.
« Ostatnia zmiana: 26 Października 2017, 10:40:42 wysłana przez Matz32 »
Projekt Linia 32 http://img.td2.info.pl/image/XeI3h
Pomagam przy podkladach satelitarnych, wskaznikach , kilometrazu.,chetni pisac PW

Offline greg86

  • Weteran
  • Pioneer
  • *
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 994
  • Siła reputacji: 71
  • greg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezes
  • SJZ
Odp: Wielokrotniki Główne - Czyli stary Pruszcz Gdański
« Odpowiedź #21 dnia: 26 Października 2017, 11:55:11 »
Co do SCS (bo właśnie na screen rzuciłem okiem) faktycznie, tak jak go przygotowałem, tak w 100% pozostał, no może z wyjątkiem dziury w odcinku na bocznicę na wysokości peronów ;D

Offline panmrherobrine

  • Weteran
  • Zbanowany!
  • Wiadomości: 54
  • Siła reputacji: 0
  • panmrherobrine Kaźnikpanmrherobrine Kaźnik
  • Programista w C#, obraz modeler i DJ
Odp: Wielokrotniki Główne - Czyli stary Pruszcz Gdański
« Odpowiedź #22 dnia: 26 Października 2017, 14:02:07 »
Powtarzam jeszcze raz: Sceneria przechodzi konwersję oraz zmianę osoby która się tym opiekuje - ja tylko dodaje małe smaczki aby to jakoś też wyglądało - nie hejtujcie tego ze względu na Moj wiek
Na tej stronie więcej info i forum :)

Offline LisiczekPL

  • Weteran
  • Wiadomości: 221
  • Siła reputacji: 44
  • LisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchu
  • ET22
Odp: Wielokrotniki Główne - Czyli stary Pruszcz Gdański
« Odpowiedź #23 dnia: 26 Października 2017, 14:23:42 »
Powtarzam jeszcze raz: Sceneria przechodzi konwersję oraz zmianę osoby która się tym opiekuje - ja tylko dodaje małe smaczki aby to jakoś też wyglądało - nie hejtujcie tego ze względu na Moj wiek

Drobne smaczki. Wiesz co by było najlepszym smaczkiem? Zbudować w 100% swoją scenerie i mieć z tego satysfakcje że są tam twoje starania. A jeżeli chodzi o "twój wiek". No przepraszam, ale z podpisem "LCS Warszawa - przygotowania do prac" to raczej średnio. (przypominając że zostałem nazwany kretynem i debilem bo przedstawiłem moje zdanie na ten temat).

Żeby nie było że sam sie o wieku wypowiadam - tak sam mam 12 lat(no 13 za 6 dni) i nie spotkałem się żeby ktoś mnie tu wyzywał bo jestem młody. O czymś to chyba świadczy.

Offline EN57-002

  • User
  • Wiadomości: 193
  • Siła reputacji: 607
  • EN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezes
Odp: Wielokrotniki Główne - Czyli stary Pruszcz Gdański
« Odpowiedź #24 dnia: 26 Października 2017, 14:24:21 »
Powtarzam jeszcze raz: Sceneria przechodzi konwersję oraz zmianę osoby która się tym opiekuje - ja tylko dodaje małe smaczki aby to jakoś też wyglądało...
ok, ale co w takim razie robi to:
Wielokrotniki Główne - 100% - WYSŁANE DO SPRAWDZENIA
to jest, czy nie jest 100%, a może 97,4812830227% ?

Offline Marcin_S

  • Zarząd
  • Global Moderator
  • Developer
  • Weteran
  • Konstruktor
  • Sponsor
  • Grupa VIII
  • *
  • Wiadomości: 474
  • Siła reputacji: 372
  • Marcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezes
  • Albo ja ją. Albo ona mnie..
    • Domowy symulator EU07
Odp: Wielokrotniki Główne - Czyli stary Pruszcz Gdański
« Odpowiedź #25 dnia: 26 Października 2017, 14:24:45 »
Sprawdzać jej nie trzeba, już po samych screen'ach widać, że sieć do ogarnięcia będzie.
Autoryzacje: EU06, EU07(4E,303E,303Eb), ET41, ET42, ET22(201E,201El), SM42(6D, 6Dg), SP42, SM48/TEM2, ST44, ST44/M62Ko, ST48.

- PKP Cargo S.A. ZT Warszawa Odolany -

Offline LisiczekPL

  • Weteran
  • Wiadomości: 221
  • Siła reputacji: 44
  • LisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchu
  • ET22
Odp: Wielokrotniki Główne - Czyli stary Pruszcz Gdański
« Odpowiedź #26 dnia: 26 Października 2017, 14:25:17 »
Powtarzam jeszcze raz: Sceneria przechodzi konwersję oraz zmianę osoby która się tym opiekuje - ja tylko dodaje małe smaczki aby to jakoś też wyglądało...
ok, ale co w takim razie robi to:
Wielokrotniki Główne - 100% - WYSŁANE DO SPRAWDZENIA
to jest, czy nie jest 100%, a może 97,4812830227% ?

On sam nie wie

Offline panmrherobrine

  • Weteran
  • Zbanowany!
  • Wiadomości: 54
  • Siła reputacji: 0
  • panmrherobrine Kaźnikpanmrherobrine Kaźnik
  • Programista w C#, obraz modeler i DJ
Odp: Wielokrotniki Główne - Czyli stary Pruszcz Gdański
« Odpowiedź #27 dnia: 26 Października 2017, 14:34:40 »
Czenu wszyscy się przywalają - rysio to sprawdza więc jak coś będzie to będzie
Na tej stronie więcej info i forum :)

Offline mistersix

  • Zasłużony
  • Weteran
  • Sponsor
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 327
  • Siła reputacji: 56
  • mistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektormistersix dyrektor
  • Czary-mary chleb i tost nie rób wstydu usuń post
Odp: Wielokrotniki Główne - Czyli stary Pruszcz Gdański
« Odpowiedź #28 dnia: 26 Października 2017, 15:35:54 »
Co ma być? Wiele rzeczy jest do poprawy jak już sceneria ma wrócić pod inna nazwą to chociaz niech będa poprawione jej największe bolączki - ale nie ,po co, trzeba zmienić nazwe tablic, postawić gdzies krzak i dumnie się podpisać jako twórca wielkiej rzeczy. No bez jaj, jak już cos robić to z sensem. To tak jakbyś miał zepsute kompletnie auto ale wymienił w nim tylko koła i już auto naprawione w "100%".
« Ostatnia zmiana: 26 Października 2017, 15:42:43 wysłana przez mistersix »
Stacja Białobrzeg-100%

Offline KacpErB

  • Weteran
  • Wiadomości: 145
  • Siła reputacji: 80
  • KacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezes
Odp: Wielokrotniki Główne - Czyli stary Pruszcz Gdański
« Odpowiedź #29 dnia: 26 Października 2017, 16:31:53 »
Co tu jest w zasadzie twojego? Nazwa się nie liczy. Nawet screen z scsa taki sam.  Na jakiej podstawie chcesz robić egzaminy na dyżurnego XD? Tescik na podanie przebiegu?

Jeśli to taki problem, to ja moge stworzyć odpowiednik tego pulpitu.
Robie Izolacje i pulpity. Nie trawie tego co robie.