Autor Wątek: eLki i serwer EU  (Przeczytany 1130 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Neodokuran

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 194
  • Neodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezes
  • Jestem dobrym dyżurnym, nie polecam się na dyżurce
  • Distance Travelled: 4086km
  • Trains Routed: 1610
eLki i serwer EU
« dnia: 02 Listopad 2017, 10:42:33 »
Co z takimi przypadkami? Bo widze, że niektórzy to chyba startują do rekordu Giunessa...

Bździno ---->68% (Układ torowy-100%, Otoczenie-11%, Elektryfikacja-70%, Pulpit-100%)

Offline Kacper9

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 235
  • Kacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezes
  • Distance Travelled: 9653km
  • Trains Routed: 3255
Odp: eLki i serwer EU
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Listopad 2017, 11:29:15 »
Ale o co chodzi?
Tworze pulpity do stacji dobrze wykonanych. Nie polecam swoich pulpity. Wypadkowa TD2.

Offline deletet

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 19
  • deletet zwrotniczydeletet zwrotniczydeletet zwrotniczy
  • Dyrektor Zakładu IC [IC/2]
    • Wirtualna spółka Intercity. Dołącz do nas!
  • Distance Travelled: 2728km
  • Trains Routed: 122
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Listopad 2017, 11:46:02 »
Szybkie spojrzenie na listę dostępnych stacji- ów użytkownik rating -5 :o
Wirtualna Grupa PKP
Spółka Intercity
Dyrektor Zakładu Deletet IC/2

Offline trainfun09

• User
  • Siła reputacji: 15
  • trainfun09 zwrotniczytrainfun09 zwrotniczytrainfun09 zwrotniczy
  • Otoczeniowiec
  • Distance Travelled: 2120km
  • Trains Routed: 105
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Listopad 2017, 13:01:47 »
Chodzi o dyżurowanie 'na pałę", bez SWDR, bez TS3.... to potrafi denerwować.
Przyjmuje scenerie do zrobienia otoczenia.
Obecnie: -zajęty-  (Wadowice)

Online Matz32

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 552
  • Matz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezes
  • Dziadek Mroz
    • Moj kanal kolejowy na YT
  • Distance Travelled: 4985km
  • Trains Routed: 5710
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Listopad 2017, 15:01:33 »
Codzienie ktos wchodzi na Eu na CIS,Buk czy Grab pal licho  jak na tyle nieogrania ze nic niewypusci bo niepoda nawet zwrotki. Problem jak wypuscza na pale inne ELki  >:( lub o zgrozo  inni maszynisci z dosc levelem jada.... :o  A jak mu grzecznie powiesz ze a) stacji brak w swdr (Grab) b) trzeba byc na TS i SWDR to jeszcze kicka zarobisz..... ::)
Buduje sie :  Mrozy/Matzowo/Sosnowo i inne takie
Jak liczy Administracja  20+15+10 rowna sie 60
Moje foty kolejowe https://www.facebook.com/Matz32

Offline trainfun09

• User
  • Siła reputacji: 15
  • trainfun09 zwrotniczytrainfun09 zwrotniczytrainfun09 zwrotniczy
  • Otoczeniowiec
  • Distance Travelled: 2120km
  • Trains Routed: 105
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Listopad 2017, 15:17:29 »
Ja zaproponuję chyba najciekawszą rzecz XXI wieku: system blokujący tryb DR dla osób, które mają przejechane mniej, niż 500km.
Przyjmuje scenerie do zrobienia otoczenia.
Obecnie: -zajęty-  (Wadowice)

Online Neodokuran

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 194
  • Neodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezes
  • Jestem dobrym dyżurnym, nie polecam się na dyżurce
  • Distance Travelled: 4086km
  • Trains Routed: 1610
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Listopad 2017, 15:44:46 »
i byłby spokój. Juz edukować sie nie da. Przykładem jest Pan, ktoremu zarzuciłem paragrafy, zosstałem skickowany z Cisu xD. Albo nie dałoby się wprowadzic narzedzia jak w swdr2, czyli głosowanie na temat odłączenia danego dr od serwera? Tyle, ze tutaj działało nby to również, gdyby danego usera nie byłoby zalogowanego do swdr, a stacja byłaby otwarta.

Dodano: 02 Listopad 2017, 15:46:32

no niestety,  niewielu graczom się chce kontrolować, to co sie dzieje poza ich nosem... tylko nieliczni uzytkownicy chca przeprowadzać akcje na elki i wbijać im na stację i zakłócać "zabawę"
« Ostatnia zmiana: 02 Listopad 2017, 15:46:32 wysłana przez Neodokuran »
Bździno ---->68% (Układ torowy-100%, Otoczenie-11%, Elektryfikacja-70%, Pulpit-100%)

Offline LisiczekPL

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 21
  • LisiczekPL dróżnik przejazdowyLisiczekPL dróżnik przejazdowyLisiczekPL dróżnik przejazdowyLisiczekPL dróżnik przejazdowy
  • ET22
  • Distance Travelled: 1692km
  • Trains Routed: 177
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Listopad 2017, 16:15:09 »
Trainfun.. Najlepiej wpierdylić wymagania i mieć spokój. To że przejedziesz 500km to nie znaczy że bedziesz umiał dyżurować? Ja miałem 700 i nadal nie umiałem, ale w końcu sie za to zabrałem.

Najlepiej by było myśle wywalić te podstawowe stacje z paczki TD2. Przy pobieraniu nie mamy tych buków, cisów itp. Bo ludzie odpalają tedeka i od razu "a bo sprawdze bo dyżurnym będę", nie wiedząc nic. A jak zobaczą że nie ma żadnych stacji, no to albo poleci szukać na forum albo oleje i pójdzie na maszyniste :p. To już wyraźnie ograniczy takie sytuacje. Nie ma co wstawiać jakichś wymagań.
Radiowo Towarowe - 50%, Warszawa Kowelska - 0%

Offline Kacper9

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Kacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezes
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Listopad 2017, 16:16:35 »
To: http://nitro.td2.info.pl/online.php
If (jest na liście) then (wait 60s)
 else (kick)
end
I po problemie ;), a zapętlić można co np 2-10 minut ;).
Tworze pulpity do stacji dobrze wykonanych. Nie polecam swoich pulpity. Wypadkowa TD2.

Offline Bury

• User
  • Siła reputacji: 75
  • Bury prezesBury prezesBury prezesBury prezesBury prezesBury prezesBury prezesBury prezesBury prezesBury prezesBury prezesBury prezes
  • Distance Travelled: 1907km
  • Trains Routed: 729
« Odpowiedź #9 dnia: 02 Listopad 2017, 17:50:21 »
Albo domyślnie w ustawieniach na świeżej instalacji ustawić serwer US. Taki "jeden z drugim" nawet nie zagłębią się w ustawienia. A przecież forum nie czytają, to tak szybko ich na EU nie spotkamy :)

Offline ZnaQu

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 116
  • ZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezes
  • Distance Travelled: 2593km
  • Trains Routed: 911
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Listopad 2017, 18:08:04 »
To: http://nitro.td2.info.pl/online.php
If (jest na liście) then (wait 60s)
 else (kick)
end
I po problemie ;), a zapętlić można co np 2-10 minut ;).
pomyliłeś języki XD to jest lua
prędzej takie coś pod C
if(!login_swdr)
{
Kick
}

Offline Kacper9

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: 02 Listopad 2017, 18:25:47 »
Przecież wiem ;). Ztcw to lua jest językiem wsadowym (?) dla C.

Offline Ryszard

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 147
  • Ryszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezes
  • Distance Travelled: 4023km
  • Trains Routed: 1084
« Odpowiedź #12 dnia: 02 Listopad 2017, 18:30:46 »
Muszę wam przyznać, że gościu jest uparty i nie dociera do niego to, co mu przekazałem wczoraj. Jak 3 razy do niego wszedłem udalo mi się go przekonać do wyjścia, ale po jakijś chwili ponownie się odpalał. Pisząc mu co jest potrzebne do dyżurowania na EU on mi odpisywał, że ma SCSa...
Projekt Wejherowo -> WiP

Offline Halik

• User
  • Siła reputacji: 66
  • Halik prezesHalik prezesHalik prezesHalik prezesHalik prezesHalik prezesHalik prezesHalik prezesHalik prezesHalik prezesHalik prezesHalik prezes
  • Distance Travelled: 933km
  • Trains Routed: 433
« Odpowiedź #13 dnia: 02 Listopad 2017, 21:57:20 »
Powiem wam tak ;)

Dodano: 02 Listopad 2017, 21:57:32

Dodano: 02 Listopad 2017, 21:57:43

Offline Trepan

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 46
  • Trepan dyspozytorTrepan dyspozytorTrepan dyspozytorTrepan dyspozytorTrepan dyspozytorTrepan dyspozytorTrepan dyspozytorTrepan dyspozytorTrepan dyspozytor
  • Distance Travelled: 773km
  • Trains Routed: 339
« Odpowiedź #14 dnia: 02 Listopad 2017, 22:44:19 »
Jakieś limity i wymagania tak, ale 500 kilometrów? Na start się kompletnie na loku gubiłem w sygnałach i w wielu innych sprawach, a dyżurować nauczył mnie ulfrg i ryszard-san, no przynajmniej podstaw. W każdym razie małe stacje ogarniam, na LCS się jeszcze nie pcham. Brak mi czegoś w rodzaju większej stacji, jest Imielin, ale on jest mały. Dalej są LCSy takie jak Szymanki czy Wielichowo, to jeszcze nie moja liga, ale małą stację już kontrolują na tyle, że chętnie siadłbym na średnią lub większą, na przykład 3 szlaki (a nie dwa), dwa lub trzy perony (a nie jeden) i kilka dłuższych bocznic. Brak takiego poziomu przejściowego, coś w rodzaju Aleksandrowa Kujawskiego na przykład, który niestety jest niedostępny ot tak. No i brak takich typowych piaskownic. Jest jeden odstępowy Łęgi i jeden odgałęźny Tłoki, ale to mało. Niech się Lka ma na czym wyrobić, poznać podstawy.

Dodano: 03 Listopad 2017, 06:29:57

Sorki za dubel, ale jeszcze jedna sprawa: kilometry nie s sobie równe w kwestii tego co jegomość się nauczył, da się na tym polu oszukać, to jest wziąć jakąś stację i napisać rj do siebie, najlepiej w nocy, dużą szlakową i impulsa na drugim oknie odpalić i dawać sobie przeloty. Druga rzecz to właśnie skład; miażdżąca większość tego co przejechałem to ciężkie towary. O wiele więcej musiałem się nauczyć, a nie zielone i dzida 120 czy ile szlak pozwala, a na wjazd hamowanie. Jazda impulsem to w znacznej mierze wajcha w przód/wajcha w tył. Nijak to się ma do nabywania umiejętności, więc wybacz @trainfun09, ale kilometry sobie mogę zrobić, jak się uprę to w wyżej wymieniony sposób 500 w jedną noc by dało radę.
« Ostatnia zmiana: 03 Listopad 2017, 06:29:57 wysłana przez Trepan »