Autor Wątek: eLki i serwer EU  (Przeczytany 2105 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline chudya

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 27
  • chudya nastawniczychudya nastawniczychudya nastawniczychudya nastawniczychudya nastawniczy
    • Stronka o mnie
  • Distance Travelled: 1203km
  • Trains Routed: 169
Odp: eLki i serwer EU
« Odpowiedź #45 dnia: 01 Grudzień 2017, 22:01:18 »
Coś Ty się czepił ludzi z autyzmem kolejny raz? Masz na tym punkcie jakieś kompleksy, czy co? A może sam masz z tym problem? I, jeśli już większość użytkowników określasz mianem dzieci, wpisz w profilu swój wiek, żebyśmy wiedzieli z kim mamy przyjemność, "ze tak to nazwe".
Artur

Offline hulek

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 26
  • hulek nastawniczyhulek nastawniczyhulek nastawniczyhulek nastawniczyhulek nastawniczy
  • Ekspert ds. Edytora
  • Distance Travelled: 1682km
  • Trains Routed: 242
« Odpowiedź #46 dnia: 01 Grudzień 2017, 22:15:59 »
Pan artysta mentorius poczuł sie urazony. Ciekaw jestem czemu on % nie dostaje za swoje zachowanie i niektore odzwyki. Inny za samo napisanie slowa "dupa" juz procenty leca a jego to jakos omija. Ehhh sa rowni i rowniejsi, ale lizusy rowow  ;) maja jakis imunitet u swoich "Panow".
« Ostatnia zmiana: 01 Grudzień 2017, 22:22:39 wysłana przez hulek »
PROJEKTY: Ocieszyn Głowny - Coś się tam buduje ;)
Najlepszym lekarstwem na kłamstwo, jest PRAWDA !

Offline mentorious

• Artist
  • Developer
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 217
  • mentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezesmentorious prezes
  • Distance Travelled: 2421km
  • Trains Routed: 2006
« Odpowiedź #47 dnia: 01 Grudzień 2017, 22:58:46 »
Pan artysta mentorius poczuł sie urazony. Ciekaw jestem czemu on % nie dostaje za swoje zachowanie i niektore odzwyki. Inny za samo napisanie slowa "dupa" juz procenty leca a jego to jakos omija. Ehhh sa rowni i rowniejsi, ale lizusy rowow  ;) maja jakis imunitet u swoich "Panow".