Ankieta

Jaki ma być kolor podsypki?

Wiśniowy (ten co już jest)
2 (9.5%)
Bordowy
1 (4.8%)
Biały
5 (23.8%)
Beżowy
6 (28.6%)
Bordowy (najciemniejszy)
7 (33.3%)

Głosów w sumie: 20

Głosowanie skończone: 06 Listopada 2017, 12:10:33

Autor Wątek: WiP/Prace w toku: Antonin  (Przeczytany 4731 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KacpErB

  • Weteran
  • Wiadomości: 145
  • Siła reputacji: 80
  • KacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezes
Antonin
« dnia: 04 Listopada 2017, 00:07:52 »
Cześć,
Dzisiaj zaprezentuje wam projekt Antonin. Stacja jest Fikcyjna, można zaliczyć do przelotówek, ponieważ nie ma gdzie tu zmieścić pośpiecha czy expresa. Są tylko dwa perony o długości ok. 200m (tak wiem, mało ale lepsze to niż nic) . Sceneria (wydaje mi się) że będzie na autoryzacje (czego pewien nie jestem)
Sceneria posiada dwa szlaki, Dwa dwutory a wygląda to następująco:
Pw - Maksymalna prędkość 120
To - Maksymalna prędkość 100

Oto postępy prac:
Układ torowy : 100% Ukończono,
Semafory: 100% Ukończono,
Izolacje i Scs: 100% Ukończono,
Wskaźniki: 100%
Trakcja: 0% Jeszcze brak, Rozmawiałem z pewną osobą na temat trakcji, zrobi, dowiecie się kto to przy wydaniu.
Rezonatory SHP: 100%
Otoczenie : 70%
No to co? Czas na screeny?
Sceneria będzie udostępniona pod wymaganiami, ile dowiecie się już jak stacja będzie gotów do wydania.
https://img.ttsk.ngo/image/t0JRQ
https://img.ttsk.ngo/image/t0LW7
https://img.ttsk.ngo/image/t0YSF
https://img.ttsk.ngo/image/t06Jf
https://img.ttsk.ngo/image/t0HuP
https://img.ttsk.ngo/image/t0RIZ
« Ostatnia zmiana: 14 Listopada 2017, 22:27:33 wysłana przez KacpErB »
Robie Izolacje i pulpity. Nie trawie tego co robie.

Offline trainfun09

  • Sponsor
  • Weteran
  • Zasłużony
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 858
  • Siła reputacji: 105
  • trainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezes
  • Zobacz mój podpis
Odp: Antonin
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Listopada 2017, 00:22:58 »
Fiu fiu fiu... dobra. Układ torowy fajny, pomysłowy, ale perony położone są "tak żeby były". Skoro to stacja fikcyjna, to pobaw się trochę, wzorując się na prawdzuwych stacjach. Otoczenie polecałbym dać komuś zrobić ( z czego ja jestem zajęty :( ). Ale pomysł fajny.
Kliknij to!
Just be yourself.
Klei się zakopianka od Krakowa po sam Giewont, Majonez Kielecki, Piekło i Dom. Krab Bałtycki/Kalwaryjski/Oscypkowy/Aglomeracyjny/Sandomierski/Sędziszowski/Jeleniogórski oraz niebieski.

Offline KacpErB

  • Weteran
  • Wiadomości: 145
  • Siła reputacji: 80
  • KacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezes
Odp: Antonin
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Listopada 2017, 00:27:40 »
Są, stoją. Zastanowie się, może poprawie.
« Ostatnia zmiana: 04 Listopada 2017, 00:30:04 wysłana przez KacpErB »
Robie Izolacje i pulpity. Nie trawie tego co robie.

Offline trainfun09

  • Sponsor
  • Weteran
  • Zasłużony
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 858
  • Siła reputacji: 105
  • trainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezestrainfun09 prezes
  • Zobacz mój podpis
Odp: Antonin
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Listopada 2017, 00:31:18 »
Ale chodzi o to, że wygląda to mniej naturalnie. I zmień tę róźową podsypkę.
Kliknij to!
Just be yourself.
Klei się zakopianka od Krakowa po sam Giewont, Majonez Kielecki, Piekło i Dom. Krab Bałtycki/Kalwaryjski/Oscypkowy/Aglomeracyjny/Sandomierski/Sędziszowski/Jeleniogórski oraz niebieski.

Offline JukinPL

  • Weteran
  • Wiadomości: 24
  • Siła reputacji: 148
  • JukinPL prezesJukinPL prezesJukinPL prezesJukinPL prezesJukinPL prezesJukinPL prezesJukinPL prezesJukinPL prezesJukinPL prezesJukinPL prezesJukinPL prezesJukinPL prezes
    • Train Driver 2
Odp: Antonin
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Listopada 2017, 10:39:35 »
Ten drugi peron gdzie się kończy tor to co ? Pociąg wjedzie i potem cofać będzie musiał . Ja bym to poprawił.
A poco tyle zdjęć nawaliłeś otoczenia a na tory tylko dwa ? 
« Ostatnia zmiana: 04 Listopada 2017, 10:42:39 wysłana przez JukinPL »

Offline greg86

  • Weteran
  • Pioneer
  • *
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 994
  • Siła reputacji: 71
  • greg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezesgreg86 prezes
  • SJZ
Odp: Antonin
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Listopada 2017, 10:42:55 »
Jukin, nie ma co poprawiać, tor dla kończących EZT nie jest niczym dziwnym, występuje chociażby w Częstochowie Osobowej.

Offline KacpErB

  • Weteran
  • Wiadomości: 145
  • Siła reputacji: 80
  • KacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezes
Odp: Antonin
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Listopada 2017, 11:00:53 »
Ten drugi peron gdzie się kończy tor to co ? Pociąg wjedzie i potem cofać będzie musiał . Ja bym to poprawił.
A poco tyle zdjęć nawaliłeś otoczenia a na tory tylko dwa ?
Czytanie nie boli, napisałem ze otoczenia mało, a skoro tyle zdjęć jest to (chyba) dobrze.
Robie Izolacje i pulpity. Nie trawie tego co robie.

Offline ISEDR_GCA

  • Sponsor
  • Weteran
  • Zasłużony
  • Grupa III
  • *
  • Wiadomości: 401
  • Siła reputacji: 664
  • ISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezes
  • WARS S.A. Oddział Północ
Odp: Antonin
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Listopada 2017, 11:59:43 »
Kacper, tak jak już ktoś wspomniał, zmień kolor podsypki, bo przy tym wiśniowym peronie to idzie oczopląsu dostać :P

a ja mam propozycję jeszcze:

Skoro to jest przelotówka, to może by tak dodać jeszcze po drugiej stronie jeden peron?

Offline KacpErB

  • Weteran
  • Wiadomości: 145
  • Siła reputacji: 80
  • KacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezes
Odp: Antonin
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Listopada 2017, 12:08:35 »
@up założe ankiete zadecydujemy jakie będzie najlepsze. Rzeczywiście, pasuje tam ten peron. Już dodaje.

@EDIT: Ankieta otwarta, zapraszam do głosowania.

Dodano: 04 Listopada 2017, 12:16:50


Dodano peron. (pomysł by @Ryszard)
« Ostatnia zmiana: 04 Listopada 2017, 12:16:52 wysłana przez KacpErB »
Robie Izolacje i pulpity. Nie trawie tego co robie.

Offline StaryWyjadacz

  • Weteran
  • Zbanowany!
  • Wiadomości: 19
  • Siła reputacji: 20
  • StaryWyjadacz dróżnik przejazdowyStaryWyjadacz dróżnik przejazdowyStaryWyjadacz dróżnik przejazdowyStaryWyjadacz dróżnik przejazdowy
Odp: Antonin
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Listopada 2017, 13:11:21 »
Skoro Antonin to napis na nastawni powinien byc ,,An,, A jest ,,Wy,,. Tarcza zaporowa na końcu oporowego jest nierealnie krzywa ;)

Offline KacpErB

  • Weteran
  • Wiadomości: 145
  • Siła reputacji: 80
  • KacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezes
Odp: Antonin
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Listopada 2017, 13:20:48 »
No rzeczywiście, zapomniałem zmienić. Sceneria się nazywała inaczej. Nierealnie krzywa, ponieważ bandziory przyszły i skopały.
Robie Izolacje i pulpity. Nie trawie tego co robie.

Offline StaryWyjadacz

  • Weteran
  • Zbanowany!
  • Wiadomości: 19
  • Siła reputacji: 20
  • StaryWyjadacz dróżnik przejazdowyStaryWyjadacz dróżnik przejazdowyStaryWyjadacz dróżnik przejazdowyStaryWyjadacz dróżnik przejazdowy
Odp: Antonin
« Odpowiedź #11 dnia: 04 Listopada 2017, 13:23:25 »
No rzeczywiście, zapomniałem zmienić. Sceneria się nazywała inaczej. Nierealnie krzywa, ponieważ bandziory przyszły i skopały.

Te tarcze są tak wstawiane ze jest to nierealne a zeby az tak wykrzywic. Rozumiem lekkie wykrzywienie spowodowane staroscią itp. ale zeby az tak :)

Offline KacpErB

  • Weteran
  • Wiadomości: 145
  • Siła reputacji: 80
  • KacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezes
Odp: Antonin
« Odpowiedź #12 dnia: 04 Listopada 2017, 13:30:06 »
Okej. Przyjdzie ekipa i postawią na nowo :)
Robie Izolacje i pulpity. Nie trawie tego co robie.

Offline LisiczekPL

  • Weteran
  • Wiadomości: 221
  • Siła reputacji: 44
  • LisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchuLisiczekPL starszy dyżurny ruchu
  • ET22
Odp: Antonin
« Odpowiedź #13 dnia: 04 Listopada 2017, 15:40:54 »
Fajne miasto zbudowałeś

Spoiler: pokaż
większość screenów to miasto a nie torowisko :).

Offline KacpErB

  • Weteran
  • Wiadomości: 145
  • Siła reputacji: 80
  • KacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezes
Odp: Antonin
« Odpowiedź #14 dnia: 04 Listopada 2017, 15:42:53 »
Nie ma co pokazywać. Jak skończe większość otoczenia to i tory będą ładnie wyglądać. (jeszcze jest ankieta na temat podkładów)

Dodano: 05 Listopada 2017, 14:01:11


Poprawki pulpitu. (dopasowano do jednego stylu)
« Ostatnia zmiana: 05 Listopada 2017, 14:01:11 wysłana przez KacpErB »
Robie Izolacje i pulpity. Nie trawie tego co robie.