Autor Wątek: Brak możliwości wejścia na serwer  (Przeczytany 361 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline szymsza1

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 3
  • szymsza1 pracownik torowy
  • Distance Travelled: 1061km
  • Trains Routed: 47
Brak możliwości wejścia na serwer
« dnia: 04 Listopad 2017, 18:20:34 »
Chciałbym zauważyć, że dyżurni chyba nadużywają opcji opcji zgody do wejścia na ich stację. Któryś już dzień próbuję zagrać w TD2 i po prostu nie mogę.
Sytuacji z teraz, godzina 18, więc raczej nikt jeszcze nie kończy, 8 stacji i wszystkie wymagają prośby o zgodę na połączenie. I wysyłam taką prośbę, ale każdy ma to chyba w głębokim poważaniu, bo tak sobie czekam już 10 minut. Fajnie, że jest taki symulator, że mogę sobie popatrzeć na ładne menu, a nie mogę pograć.

Offline Mr_bar

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 81
  • Mr_bar prezesMr_bar prezesMr_bar prezesMr_bar prezesMr_bar prezesMr_bar prezesMr_bar prezesMr_bar prezesMr_bar prezesMr_bar prezesMr_bar prezesMr_bar prezes
  • RadioStop TRU TRU TRU!
    • Mój kanał YT
  • Distance Travelled: 4233km
  • Trains Routed: 756
Odp: Brak możliwości wejścia na serwer
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Listopad 2017, 18:24:43 »
Mam 2 rozwiązania
1. Wbij na TS3 i poproś o spawn
2. Otwórz stację
Projekty:
Projekt Wrocław x%
Pomogę z pulpitem SCS. Pomogę ogarnąć maszynistę i dyżurnego ruchu

Offline szymsza1

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Listopad 2017, 18:31:23 »
1. Chyba po to jest prośba o połączenie w grze, żeby prosić o połączenie w grze, a nie na TSie. Bo tak to mija się to z celem. A nadużywanie tego, żeby nikogo nie wpuszczać nie jest niczym dobrym. To już lepiej zamknąć spawny, a nie człowiek liczy, że w końcu go ktoś łaskawie wpuści, a każdy ma te prośby gdzieś.
2. I jak to niby rozwiąże mój problem?

Offline Mr_bar

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 81
  • Mr_bar prezesMr_bar prezesMr_bar prezesMr_bar prezesMr_bar prezesMr_bar prezesMr_bar prezesMr_bar prezesMr_bar prezesMr_bar prezesMr_bar prezesMr_bar prezes
  • RadioStop TRU TRU TRU!
    • Mój kanał YT
  • Distance Travelled: 4233km
  • Trains Routed: 756
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Listopad 2017, 18:35:48 »
2. I jak to niby rozwiąże mój problem?
Tak że nie będzie trzeba oglądać menu, a inne osoby będą mogły pospamić pytaniem o spawna i w tedy DR zobaczy jak to wygląda z innej strony
Projekty:
Projekt Wrocław x%
Pomogę z pulpitem SCS. Pomogę ogarnąć maszynistę i dyżurnego ruchu

Offline szymsza1

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Listopad 2017, 18:41:04 »
Jak chcę posymulować jako maszynista, to nie oznacza to, że chcę być dyżurnym.
Bo na chwilę obecną mamy 12 stacji i 22 pociągi. Średnio na jednego dyżurnego przypada mniej niż 2 pociągi, a i tak nikt nie chce mnie wpuścić. Wydaje mi się, że to nie na tym powinno polegać.

Offline ZnaQu

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 116
  • ZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezes
  • Distance Travelled: 2593km
  • Trains Routed: 911
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Listopad 2017, 18:44:42 »
Naterki to stacja przelotowa, jak sam autor stwierdził, że spawny tylko i wyłącznie przy wykrzaczeniu. Cały czas mam zajęte szlaki, więc na wyjazd z Naterek jako początkujący byś czekał kilkanaście minut.

Offline szymsza1

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Listopad 2017, 18:55:57 »
Szczerze to już wolę czekać kilkanaście minut na stacji, ale wiem, że już jestem w grze, już mam ułożony rozkład i za jakiś czas pojadę. Poza tym kilkanaście minut to wcale nie dużo, nieraz dłużej przyszło mi czekać.
A tak to pół godziny czekam i nie wiem czy w ogóle zagram czy się w końcu poddam i wyjdę, bo nikt mnie na stację nie wpuści.

Offline stasiu29011

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 64
  • stasiu29011 prezesstasiu29011 prezesstasiu29011 prezesstasiu29011 prezesstasiu29011 prezesstasiu29011 prezesstasiu29011 prezesstasiu29011 prezesstasiu29011 prezesstasiu29011 prezesstasiu29011 prezesstasiu29011 prezes
  • Distance Travelled: 3526km
  • Trains Routed: 678
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Listopad 2017, 19:49:03 »
Przypomnę, że w czasach SWDR przy 12 stacjach godzina odjazdu to +/- 3 godziny + drugie tyle w trakcie jazdy... Koniec dyskusji.
Szczęśliwy posiadacz Ie-2, Ie-8, Ir-1, Ir-9, Ir-14, Ir-15, Ir-17, R-7, R-13, R-20 i Mte-61
Projekty - linia kolejowa 117 (Wadowice, Kalwarya...)

Offline pt4765

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 40
  • pt4765 starszy dyżurny ruchupt4765 starszy dyżurny ruchupt4765 starszy dyżurny ruchupt4765 starszy dyżurny ruchupt4765 starszy dyżurny ruchupt4765 starszy dyżurny ruchupt4765 starszy dyżurny ruchupt4765 starszy dyżurny ruchu
  • Distance Travelled: 4495km
  • Trains Routed: 401
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Listopad 2017, 21:02:49 »
Owszem też jak mi się składy pojawiają na szlakach bądź nowe spawnują to wyłączam spawn ale gdy widzę że ktoś prosi to nie robię problemu i otwieram aby mógł wejść, wyjątkiem może być trudna sytuacja na stacji ale to ostatnio praktycznie mi się nie zdarzało. Pozdrawiam.

Offline Ryszard

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 148
  • Ryszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezes
  • Distance Travelled: 4580km
  • Trains Routed: 1132
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Listopad 2017, 21:35:12 »
Ja dodam, że dziś na Imielinie chciałeś się @szymsza1 połączyć. Jak 2 razy otworzyłem spawny to powchodzili inni. To już niestety nic z tym nie zrobię.
Projekt Wejherowo -> WiP

Offline Mechanik

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 102
  • Mechanik prezesMechanik prezesMechanik prezesMechanik prezesMechanik prezesMechanik prezesMechanik prezesMechanik prezesMechanik prezesMechanik prezesMechanik prezesMechanik prezes
  • Distance Travelled: 984km
  • Trains Routed: 1145
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Listopad 2017, 21:51:56 »
Ryszard, to samo u mnie. Spawny praktycznie otwarte w Leśniewie co kilka(naście) minut aż do 21.45. Dla chcącego nic trudnego. A TS3 warto mieć chociażby do komunikacji mechanika z dyżurnymi podczas jazdy.

Offline Neodokuran

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 196
  • Neodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezes
  • Jestem dobrym dyżurnym, nie polecam się na dyżurce
  • Distance Travelled: 4090km
  • Trains Routed: 1626
« Odpowiedź #11 dnia: 05 Listopad 2017, 08:54:05 »
Naterki to stacja przelotowa, jak sam autor stwierdził, że spawny tylko i wyłącznie przy wykrzaczeniu. Cały czas mam zajęte szlaki, więc na wyjazd z Naterek jako początkujący byś czekał kilkanaście minut.

Na Woli jest teoretycznie to samo... Jednak miałem spawny otwarte az do konca xD
Bździno ---->68% (Układ torowy-100%, Otoczenie-11%, Elektryfikacja-70%, Pulpit-100%)