Autor Wątek: Badanie poziomu wiedzy.  (Przeczytany 5484 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Stasiu

  • Global Moderator
  • Developer
  • Weteran
  • Sponsor
  • *
  • Wiadomości: 495
  • Siła reputacji: 654
  • Stasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezes
  • BTTW
Badanie poziomu wiedzy.
« dnia: 04 Listopada 2017, 21:39:09 »
Witam


Postanowiłem wykonać badanie znajomości przepisów i regulaminu w TD2. Pytania mam już w większości ułożone.

Dziś rozpocznę badanie pilotażowe (aby dowiedzieć się jakie będą w przybliżeniu wyniki).
Będzie się ono składać z jednego pytania, więc test będzie kilkudziesięciokrotnie krótszy niż normalny.

https://goo.gl/forms/yWatJ20KbEg8bnPS2


Pytanie proste, jednak ciekawe rzeczy na pewno będą...

Dodano: 04 Listopada 2017, 22:07:47


Wyniki ciekawe, jak zbiorę ich więcej to zamieszczę podsumowanie.
« Ostatnia zmiana: 04 Listopada 2017, 22:07:47 wysłana przez stasiu29011 »

Offline Stasiu

  • Global Moderator
  • Developer
  • Weteran
  • Sponsor
  • *
  • Wiadomości: 495
  • Siła reputacji: 654
  • Stasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezes
  • BTTW
Odp: Badanie poziomu wiedzy.
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Listopada 2017, 08:40:14 »
Nie będą ujawniane. To tylko zabezpieczenie przed wpisywaniem po 10 razy. Jest to też jedna z dróg informacji o wynikach.

Jak nie chcesz to nie wypełniaj.
« Ostatnia zmiana: 05 Listopada 2017, 08:50:32 wysłana przez stasiu29011 »

Offline UAZownik

  • Konstruktor
  • Pioneer
  • *
  • Weteran
  • Sponsor
  • Grupa VI
  • *
  • Wiadomości: 460
  • Siła reputacji: 276
  • UAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezes
  • Dobry, sceneria do kontroli!
    • www.nastawnicownia.pl
Odp: Badanie poziomu wiedzy.
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Listopada 2017, 11:15:24 »
Ale tu żadnych badań nie potrzeba by stwierdzić, że przynajmniej połowa użytkowników nie zna ani przepisów, ani regulaminu :P
„Każdy pracownik kolejowy, którego czynności związane są z ruchem pociągów i wykonywaniem manewrów, powinien znać szczegółowo
»Instrukcję o sygnalizacji«."

Automatyk z zawodu, drogowiec i ruchowiec z zamiłowania.

Offline Stasiu

  • Global Moderator
  • Developer
  • Weteran
  • Sponsor
  • *
  • Wiadomości: 495
  • Siła reputacji: 654
  • Stasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezes
  • BTTW
Odp: Badanie poziomu wiedzy.
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Listopada 2017, 12:35:20 »
Wstępnie mogę powiedzieć, że zaledwie 23,53% jest poprawnych [4/17].

Pełne wyniki pojawią się prawdopodobnie jutrzejszym rankiem.

Dodano: 05 Listopada 2017, 16:01:47


Zamykam badanie pilotażowe.

  • Brało udział: 21
  • Poprawnych: 5
  • Niepoprawnych: 16
  • Procent poprawnych: 23,81%

Tragedia... Na "wskaźnik unieważnienia" wpisują W31... Niektórzy się wysilali i pisali jeszcze co wynika z jego usytuowania, jedna osoba opisała dwa "na raz".
Jedna odpowiedź okazała się skopiowana z Wikipedii, jednak wliczyłem ją do poprawnych. Dziękuję @Matz32 i @Bury za opisanie własnymi słowami.

Wysłano wyniki na podane przez was e-maile, 2 adresy okazały się fałszywe.
« Ostatnia zmiana: 05 Listopada 2017, 16:01:47 wysłana przez stasiu29011 »

Offline hulek

  • Sponsor
  • Weteran
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 297
  • Siła reputacji: 92
  • hulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezes
  • jak bydzie to bydzie, nie bydzie to bydzie później
Odp: Badanie poziomu wiedzy.
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Listopada 2017, 19:05:13 »
No pomylilem to z W31 xD. W31 to kasowania a ja sie pokierowalem tym cytatem " nie został oddany do użytku lub jest unieważniony" Glupota ludzka nie zna granic heh. Niby proste, ale zastanowic sie trzeba  :) Szczerze sie przyznam bez bicia, ze walnalem gafe to oznacza ze trzeba sobie pewne rzeczy przypomiec. Taki test jest dobry, ale nie na wszystkich to zadziala  :-[
« Ostatnia zmiana: 06 Listopada 2017, 19:15:50 wysłana przez hulek »
W gębie Ferrero w kieszeni ZERO

Panie to się robi samo: Nic juz nie buduję. Bo po co :*

🚑 Rafałek pił ? ... No trochę pił... To za karę PAWULONIK 💉

Offline Stasiu

  • Global Moderator
  • Developer
  • Weteran
  • Sponsor
  • *
  • Wiadomości: 495
  • Siła reputacji: 654
  • Stasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezes
  • BTTW
Odp: Badanie poziomu wiedzy.
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Listopada 2017, 19:05:42 »
Ja miałem jeden punkt, chyba sie udało XD
Tak. Było krótko i na temat.

Dodano: 06 Listopada 2017, 19:15:18


No pomylilem to z W31 xD. W31 to kasowania a ja sie pokierowalem tym cytatem " nie został oddany do użytku lub jest unieważniony" Glupota ludzka nie zna granic heh. Niby proste, ale zastanowic sie trzeba  :)

To jest właśnie istota błędu respondentów...
« Ostatnia zmiana: 06 Listopada 2017, 19:15:18 wysłana przez stasiu29011 »

Offline MaciejakS

  • Sponsor
  • Weteran
  • Grupa III
  • *
  • Wiadomości: 353
  • Siła reputacji: 405
  • MaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezesMaciejakS prezes
  • Tekst osobisty
    • MaciejakS
Odp: Badanie poziomu wiedzy.
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Listopada 2017, 19:50:55 »
To może zadaj normalne pytanie, a nie zabawa w podchwytliwe, bo żeby wyciągać wnioski, to trzeba robić kilka doświadczeń, a nie, że tak wyszło i tyle.
Jakby wygrał, że zrobił kogoś w konia. No mam nadzieję, że się pojawi kilka, a nie jedno pytanie, w dodatku z wiadomym wynikiem.
Priorytet kolejności instalacji wskaźników pod latarnią sygnałową jest następujący:
W21, W24, W20, W19, W26a lub W26b. ~ Ie117

Offline gravition

  • Weteran
  • Wiadomości: 324
  • Siła reputacji: 65
  • gravition prezesgravition prezesgravition prezesgravition prezesgravition prezesgravition prezesgravition prezesgravition prezesgravition prezesgravition prezesgravition prezesgravition prezes
Odp: Badanie poziomu wiedzy.
« Odpowiedź #7 dnia: 06 Listopada 2017, 20:06:24 »
Ciesz się, że nie masz 100% odpowiedzi skopiowanych żywcem z instrukcji td-ka, tylko ludzie uczciwie podeszli do testu :p a W3 rzeczywiście dla kogoś, kto nie jest maszynistą IRL można łatwo pomylić z W31.

Offline Kacper9

  • Zasłużony
  • Pioneer
  • *
  • Weteran
  • Sponsor
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Siła reputacji: 528
  • Kacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezes
Odp: Badanie poziomu wiedzy.
« Odpowiedź #8 dnia: 06 Listopada 2017, 20:24:09 »
Jakbym zobaczył W3 to od razu wiem: aha W3, czyli semafor po prawej mam w nosie ;).
PS W3 i W31 to dla nas prawie to samo (i tu i tu semafor po prawej mamy w nosie, ale jak mamy po lewej semafor z W15 to już przy W3 go nie olewamy, a przy W31 tak.
Wypowiedź jest moją opinią, nie jest zatem to opinia mojego pracodawcy/firmy/innych podmiotów z którymi współpracuję lub w których imieniu występuję, występowałem bądź będę występował w przyszłości.

Offline Stasiu

  • Global Moderator
  • Developer
  • Weteran
  • Sponsor
  • *
  • Wiadomości: 495
  • Siła reputacji: 654
  • Stasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezes
  • BTTW
Odp: Badanie poziomu wiedzy.
« Odpowiedź #9 dnia: 06 Listopada 2017, 20:41:27 »
Pytanie miało na celu sprawdzenie, kto czytał Ie-1, a kto przeleciał wzrokiem...

Offline Marcin_S

  • Zarząd
  • Global Moderator
  • Developer
  • Weteran
  • Konstruktor
  • Sponsor
  • Grupa VIII
  • *
  • Wiadomości: 474
  • Siła reputacji: 372
  • Marcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezes
  • Albo ja ją. Albo ona mnie..
    • Domowy symulator EU07
Odp: Badanie poziomu wiedzy.
« Odpowiedź #10 dnia: 06 Listopada 2017, 21:16:40 »
Wynik był do przewidzenia. Nie wiem, czegoś Ty się spodziewał...
  • ICC lubi ten post
Autoryzacje: EU06, EU07(4E,303E,303Eb), ET41, ET42, ET22(201E,201El), SM42(6D, 6Dg), SP42, SM48/TEM2, ST44, ST44/M62Ko, ST48.

- PKP Cargo S.A. ZT Warszawa Odolany -