Autor Wątek: Redlin Sudecki  (Przeczytany 162 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MrUgulele

  • Supporter
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Siła reputacji: 191
  • MrUgulele prezesMrUgulele prezesMrUgulele prezesMrUgulele prezesMrUgulele prezesMrUgulele prezesMrUgulele prezesMrUgulele prezesMrUgulele prezesMrUgulele prezesMrUgulele prezesMrUgulele prezes
  • Distance Travelled: 4950km
  • Trains Routed: 1473
Redlin Sudecki
« dnia: 06 Listopad 2017, 21:33:39 »
Redlin Sudecki

Krótki opis posterunku

Spoiler: pokaż
Redlin Sudecki jest to mała stacja położna na zelektryfikowanej (tak, wiem że nie widać na screenach) linii górskiej rozpoczynającej swój bieg na stacji węzłowej Arkadia Zdrój. Od strony Arkadii szlak pnie się stopniowo w górę okalając górę Rygiel, aż w końcu szlak osiąga wysokość stacji. Od strony Arkadii w pobliżu stacji znajduje się przejazd kolejowy obsługiwany z jedynej na stacji nastawni RS wyposażonej w urządzenia typu "OSA" które zostały tu zainstalowane podczas modernizacji stacji związanej z przebudową bocznicy do ładunku węgla oraz jednego z wiaduktów na szlaku w stronę Mirkowic. Przejazd z przeciwnej głowicy obsługiwany jest ze strażnicy przejazdowej, w której ulokowano również posterunek SKP, ponadto jako ciekawostka przy nastawni znajduje się jeden ze starych semaforów które niegdyś znajdowały się na stacji. Dalej szlak bez większych różnic  terenu ciągnie się wiaduktami nad autostradą poprowadzoną w wykopie oraz nad rzeką Redlinka. Na stacji znajduje się jeden dwukrawędziowy peron wyspowy, który jest przykryty charakterystyczną dla tych okolic wiatą, na obu krańcach peronów znajdują się niestrzeżone przejścia przez tory, które umożliwiają dojście na peron.

Postępu prac nie ujawniam, gdyż jest to bardziej kompromitacja niż postęp, jednak poszukuję człowieka który zelektryfikuje mi scenerię, ale nie jest to potrzebne na gwałt.

« Ostatnia zmiana: 06 Listopad 2017, 21:38:47 wysłana przez MrUgulele »