Autor Wątek: Zdarzenie w st. Bydgowo  (Przeczytany 408 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline EN57-002

• User
  • Siła reputacji: 221
  • EN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezes
  • Distance Travelled: 8416km
  • Trains Routed: 3378
Zdarzenie w st. Bydgowo
« dnia: 13 Listopad 2017, 00:03:21 »
No i poleci skarga, bo to już jest przegięcie. Mają TS3, a jeszcze nie potrafią się dogadać. Co to dyżurują jacyś ułomni do cyca. Nie dość, że książka na dzień dobry do przeczytania, to jeszcze nie ogarniają co jedzie. Może do garów, tam będzie wygodniej, jak dyżurować.

Ciężki temat widzę, że się utworzył, dlatego też przenoszę do oddzielnej dyskusji. //Marcin S
« Ostatnia zmiana: 13 Listopad 2017, 09:17:02 wysłana przez Marcin_S »

Offline Drozda32

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 311
  • Drozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezes
  • Distance Travelled: 9434km
  • Trains Routed: 3369
Odp: Odp: Galeria screenów
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Listopad 2017, 00:23:00 »
Powiedział bym coś na temat niektórych dyż_durnych i ich zachowań oraz sprawnego głosu i mikrofonu ale pewnie dostane zaraz bana jak ostatnio za słowa prawdy.

Offline Rivio

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 73
  • Rivio prezesRivio prezesRivio prezesRivio prezesRivio prezesRivio prezesRivio prezesRivio prezesRivio prezesRivio prezesRivio prezesRivio prezes
  • Taki Pan z doświadczeniem dyżurnego..
  • Distance Travelled: 5341km
  • Trains Routed: 602
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Listopad 2017, 00:27:52 »
No i poleci skarga, bo to już jest przegięcie. Mają TS3, a jeszcze nie potrafią się dogadać. Co to dyżurują jacyś ułomni do cyca. Nie dość, że książka na dzień dobry do przeczytania, to jeszcze nie ogarniają co jedzie. Może do garów, tam będzie wygodniej, jak dyżurować.

Z matzem zawsze jest problem.. to ze ma mnie wyciszonego i mam do niego pociągi to udaje ze mnie nie słyszy a jak wchodzę na kanał to słyszę echo od matza ze "wchodzi użytkownik ignorowany". nawet lecą fajne teksty no ale jak to polskie słowo bardzo popularne "nie mogę tego poruszyć na forum bo to przekleństwa". próby skargi jest to ignorowane... proszę administracje żeby ten użytkownik Matz32 dostał procenty albo urlop. Dziekuję.
Szanuj dyżurnego swego i cierpliwość jego, bo możesz mieć gorszego.

Offline EN57-002

• User
  • Siła reputacji: 221
  • EN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezesEN57-002 prezes
  • Distance Travelled: 8416km
  • Trains Routed: 3378
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Listopad 2017, 00:29:49 »
Dlatego zawsze byłem nie za TS3, bo wygodniej, ale za czatem, na którym się wszystko archiwizuje i nie ma zmiłuj. Jest napisane, jest zarchiwizowane, a nie powiedziane, nie nagrane, to jakby nie było.

Offline Matz32

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 556
  • Matz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezesMatz32 prezes
  • Dziadek Mroz
    • Moj kanal kolejowy na YT
  • Distance Travelled: 4985km
  • Trains Routed: 5741
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Listopad 2017, 00:40:29 »
to jest dzial galeria screnow a nie nieumie jedzic /dyzurowac i trolluje na TS ale zwalam na kogos co
innego swoje nieograstwi bo mAM GDZIES ZASADY  a ktos inny nie,
Ja prosze wydzielic ten belkot stad..niemam zamiaru tu  sie znizac do poziomu panow puszczajacych zalosne teksciki z tasmy na TS zamiast ogarniac ruch na stacji i prowadzic dyskusje z osobami niemajacymi bladego pojecia o co kaman, 

EDIT: wyedytowano poprzedniom wersje pisanom z telefonu w nocy,ale to typowe polskie najlepiej dowalic sie ortograffii jak niema sie metorycznych argumentow.
« Ostatnia zmiana: 13 Listopad 2017, 09:05:26 wysłana przez Matz32 »
Buduje sie :  Mrozy/Matzowo/Sosnowo i inne takie
Jak liczy Administracja  20+15+10 rowna sie 60
Moje foty kolejowe https://www.facebook.com/Matz32

Offline Shifter

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 110
  • Shifter prezesShifter prezesShifter prezesShifter prezesShifter prezesShifter prezesShifter prezesShifter prezesShifter prezesShifter prezesShifter prezesShifter prezes
  • Dystans do siebie przede wszystkim!
  • Distance Travelled: 8078km
  • Trains Routed: 1052
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Listopad 2017, 01:31:07 »
to jest dzial galeria scrennow a nie nieumie jedzic /dyzurowac i trolluje na TS ale zwalam na kogos co
inne..prosze wydzielic ten belkot stad..niemam zamiaru tu  sie znizac do pozoomu panow puszczajacych zalosne teksciki z tasmy...
Taka prawda, że z Tobą są największe problemy i to zawsze. Miałeś tego perma wtedy to był spokój, dostałeś szansę i robisz takie cyrki, że w głowie się nie mieści... Na dodatek nagrywałeś mnie mimo, iż ja nie udzieliłam zgody na nagrywanie mojego głosu, bo poprostu nie życzę sobie to. Ponadto ty każdego na ts masz zablokowanego, Bóg wie po co, i tak nic Ci to nie daje panie mądry.
Shifter S.A - Kompleksowe zmuszanie do mycia garów, ponieważ prezesowi nie chce się ich zmywać. :D

Offline ICC

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Zbanowany!
  • Siła reputacji: 17
  • ICC zwrotniczyICC zwrotniczyICC zwrotniczy
  • Distance Travelled: 2730km
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Listopad 2017, 01:55:54 »
:D :D :D  To co tu sie od[...]la to woła o pomste do piekła :D

Powiedział bym coś na temat niektórych dyż_durnych i ich zachowań oraz sprawnego głosu i mikrofonu ale pewnie dostane zaraz bana jak ostatnio za słowa prawdy.

Nie stresuj się pisz co myślisz ..z administracją trzeba ostro jak ślepa co tu sie odwala ... specjalnie przymyka oko na takie ofiary jak matz ... trzeba krzyczeć i mieć w dupie uwagi co po niektórych piesków moderatorów :)  8) Którzy też nie wiedzą co to regulamin i po permie przywracają typa który utrudniał gre nie jednemu, a banują multi konta typów którzy nic takiego nie naskrobali ... polityka jak w PO. :D :D :D Wciśnie taki za chwilę przycisk ban i mysli ze jest bogiem ... tak naprawde wywoła u mnie tylko tym mega śmiech. Tak wiem przekroczyłem regulamin w tym poście i zapewne sie nalezy ... ale krzywdy mi on nie zrobi ... przypatrujac sie co tu sie odwala od dluzszego czasu, jaki tu burdel panuje ... nikomu normalnemu nie bedzie zalezalo na przebywaniu z pewnymi pacjentami w grze ... i oglądaniu jak "wyzsi" na forum mają wy[...]e i klapki na oczach... i co UAZ kto tu teraz robi się żałosny? :) Ja pisząc prawdę czy ty jako jeden z tych "łapówkarzy"? Wiekszosc sie boi napisac co mysli bo obawiaja sie banana ..  to ja to zrobie za nich i nie dbam o to co bedzie po tym poscie ...zapewne to co w PRLu ... bananik i cicho sza... ktos jeszcze sie odezwie spotka go to samo .. ot cala polityka TD2 ...GREETINGS "panowie"  8) To samo pisałem baranom w administracji maszyny swego czasu. Ta sama klasa.. " mam horom  córke" nie dosc ze analfabetyzm to kogo to obchodzi? siedzisz na budzie to rob co nalezy a nie wk[...]sz innych ... ładne z[...]y cie tu wpuscily spowrotem .... banuj "administracjo" ale post pozostaw ...zapewne zbierze wiecej  "lajków" za szczerosc i prawde  jak wasze biedne  tłumaczenie na niebiesko co do mego postu...   8) Poza tym jego bełkot nawet tutaj nie jest poprawnie napisany i dziwnym trafem nie jest pod nim nabazgrane na niebiesko o poprawną pisownie! ..Co on wam l[...]a zrobił za przymykanie oczu co on tu odpierdala? POgratulować za[...]ej administracji i forum gdzie nie ma wszystkich równych, a są znajomi równi i równiejsi ... no k[...]a istna maszyna .. banda pajaców!  8) Jak widać nie każdemu pasuje zakładanie opasek na oczy i przymykanie gał na takie zachowanie ..." bo tak trzeba bo dostane inaczej bana"  ale są ludzie i klamki... Najbardziej żałosne tutaj to są zasady które wy jako administracja macie w c[...]u... Tak UAZownik ... nie ja ..Ave!  8) i cokolwiek naskrobiecie pod tym postem (administracja i reszta ślepych półgłówków)w c[...]u to mam i ogarnie mnie śmiech ..  ELO!  8)

Każdy ma prawo do swojego zdania/opinii na temat tego projektu i podzielenia się z nią na forum, jednakże każdą krytykę można przedstawić w sposób kulturalny i z klasą, a nie godną typowego sebixa w ortalionowej zbroi. Takimi tekstami nikomu nie zaimponujesz. +75%. //Marcin S
« Ostatnia zmiana: 13 Listopad 2017, 09:39:19 wysłana przez Marcin_S »

Offline mistersix

• Artist
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 25
  • mistersix nastawniczymistersix nastawniczymistersix nastawniczymistersix nastawniczymistersix nastawniczy
  • Czary-mary chleb i tost nie rób wstydu usuń post
  • Distance Travelled: 1744km
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Listopad 2017, 08:08:25 »
To już przegięcie chociażby przez ten spam zewami(po co?). Jak użytkownik ma odpowiedzieć to odpowie po jednym nie trzeba od razu rabanu wchodzić. W te szczęgóly ts-owe nie wchodzę ale wynika z tego że wychodzą na niekorzyć matza.
Swoją drogą jestem jednak za przywróceniem starego dobrego działu ze skargami, gdyż jest to jak narazie najefektywniejsza opcja.
Stacja Białobrzeg-100%

Offline Ensifer

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 251
  • Ensifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezes
  • Distance Travelled: 6896km
  • Trains Routed: 2596
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Listopad 2017, 08:37:43 »
To był ten słynny "osobowy" z 17 wagonami? Za takie rzeczy też bym wywalał ;) . Fakt, niektórzy dyżurni rzeczywiście nie potrafią układać rj i później mamy takie sytuacje.

Taka prawda, że z Tobą są największe problemy i to zawsze. Miałeś tego perma wtedy to był spokój, dostałeś szansę i robisz takie cyrki, że w głowie się nie mieści... Na dodatek nagrywałeś mnie mimo, iż ja nie udzieliłam zgody na nagrywanie mojego głosu, bo poprostu nie życzę sobie to. Ponadto ty każdego na ts masz zablokowanego, Bóg wie po co, i tak nic Ci to nie daje panie mądry.
Pani Shifter... ja akurat pamiętam, jak się Pani wypowiadała na TS w czasie pytania o wolny szlak. Dlatego też doradzam wstrzymanie się od głosu w tej sprawie. Cieszę się, że już nie muszę z Panią współpracować, ponieważ było to męczące.

Podsumowując - muszę stanąć w obronie Matza, nawet jeśli sam czasami nie mogę się z nim dogadać. W sumie, o dziwo, jest to jeden z tych ISEDR, z którymi mogę współpracować bez obawy o to, że coś się stanie.
"Człowiek przywykł, że go zło opada jak robactwo."

Offline Kacper9

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 235
  • Kacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezes
  • Distance Travelled: 9671km
  • Trains Routed: 3255
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Listopad 2017, 08:38:26 »
Wszyscy mają problem z matzem, ale nie ja, bo po prostu poziom mechaników to niekiedy dno...
Dajesz takiemu RJ, a ten wychodzi, by za chwilę wbić...
A jak 3 minuty na węźle, który jest pełen pociągów go przytrzymasz to wyjdzie... ja za to dostałem punkty i się nauczyłem (dzięki uetam ;)), więc wnoszę o zmianę w regulaminie zakazującą tego typu praktyk (wyjście bez informacji tym bardziej, że jest /swdr jak kogoś wywali przez internet to zostaje na scenerii i pisze...). O cofaniu bez zgody szkoda słów.
Potem każdy taki Ci ciśnienie podnosi, aż wybuchasz na normalnego mechanika, ale tu wstawię cytat z forum wąskotorowego (pan Kucyk cytował mechanika)
"Trzeba to wliczyć w koszty pracy na kolei i robić dalej swoje".
« Ostatnia zmiana: 13 Listopad 2017, 08:44:44 wysłana przez Kacper9 »
Tworze pulpity do stacji dobrze wykonanych. Nie polecam swoich pulpity. Wypadkowa TD2.

Offline TowarowyPL

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 95
  • TowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezes
  • Distance Travelled: 1273km
  • Trains Routed: 778
« Odpowiedź #10 dnia: 13 Listopad 2017, 08:50:16 »
Wbrew wszystkiemu ja jestem akurat za Matzem , fakt czasami nie idzie się z nim dogadać ale to szczegół..

Offline Mechanik

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 102
  • Mechanik prezesMechanik prezesMechanik prezesMechanik prezesMechanik prezesMechanik prezesMechanik prezesMechanik prezesMechanik prezesMechanik prezesMechanik prezesMechanik prezes
  • Distance Travelled: 984km
  • Trains Routed: 1145
« Odpowiedź #11 dnia: 13 Listopad 2017, 09:00:57 »
A gdyby tak dla dyżurujących wprowadzić system oceniania mechaników w TD2 oraz przywrócić ocenianie innych dyżurnych w SWDR? Konsekwencje działania tego systemu pozostawiam do wspólnego rozważania.

Offline hulek

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 26
  • hulek nastawniczyhulek nastawniczyhulek nastawniczyhulek nastawniczyhulek nastawniczy
  • Ekspert ds. Edytora
  • Distance Travelled: 1529km
  • Trains Routed: 242
Odp: Zdarzenie w st. Bydgowo
« Odpowiedź #12 dnia: 13 Listopad 2017, 09:40:46 »
Ja poruszalem juz tyle tematow, ale widac kazdy siedzi pod miotla i siedzi cicho i czeka co niebiescy zrobia. Wciagu 2 lat ktore tu spedzilem poruszalem tematy tabu i niewygodne dla administracji. Ja tez bede cicho doputy, dopuki cos wiekszego sie tu nieodpierdzieli. Polecam wszystkim melisy wypic, powrocic do swoich prac i mysle ze bedzie ok. Ja zmienilem ostatnio swoje zachwanie pod katem rozwoju tego symulatora, bo chce dolozyc cegielke do tego projektu. Ten stary hulek wciaz istnieje ale siedzi w cieniu i kiedys znowu sie pojawi. Nie mam ochoty ani zamiaru byc znowu opluwanym i ponizanym za swoje tematy ktore poruszaja rownosc i przestrzeganie zasad przez wszysrkich, tak rowniez przez administracje, ale to juz dyskusja na osobny temat.
PROJEKTY: Ocieszyn Głowny - Coś się tam buduje ;)
Najlepszym lekarstwem na kłamstwo, jest PRAWDA !

Offline Ryszard

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 148
  • Ryszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezes
  • Distance Travelled: 4580km
  • Trains Routed: 1132
« Odpowiedź #13 dnia: 13 Listopad 2017, 09:52:11 »
Tyle razy ile miałem okazję przejeżdżać przez stację na której dyżur obejmował Matz32, ani razu nie miałem problemu. Nie wiem, może po prostu stosuję się do przepisów, a może to po prostu jakieś szczęście. Nie mniej jednak, skoro zostaleś wykopany @EN57-002 to musiał być tego jakiś bardziej konkretny powód. A odnośnie dogadywania się z nim, jeśli wszystko odbywa się tak, jak jest w instrukcjach to nie będzie miał nikt żadnych problemów ;)
Projekt Wejherowo -> WiP

Offline Drozda32

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 311
  • Drozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezes
  • Distance Travelled: 9434km
  • Trains Routed: 3369
« Odpowiedź #14 dnia: 13 Listopad 2017, 09:54:38 »
Sami sobie zaprzeczacie że jest fajnie a nie da się z nim dogadać...

3.4 Użytkownik zasiadający na scenerii jako dyżurny ruchu zobowiązany jest do porozumiewania się z innymi dyżurnymi ruchu w sposób głosowy tj. przez czynny mikrofon.

Ale jak z nim można to wykonać to nie wiem albo udaje głuchego albo..... Ach szkoda gadać...