Autor Wątek: Poprawki do regulaminu Dyżurki  (Przeczytany 20055 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Stasiu

  • Global Moderator
  • Developer
  • Weteran
  • Sponsor
  • *
  • Wiadomości: 495
  • Siła reputacji: 653
  • Stasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezes
  • BTTW
Odp: Poprawki do regulaminu Dyżurki
« Odpowiedź #15 dnia: 28 Grudnia 2017, 19:31:00 »
Stasiu widzę że ty dalej swoje aby tylko hejcić i nic nie czytać ze zrozumieniem i z pomyśleniem chociaż chwile.

"CYTAT" Zmiana w regulaminie o przymusie używania i stosowanie się do stałych blokady realnych sceneri bo już widzę problemy z hejterami stałych blokad.

Gdzie tu masz fikcyjne napisane? Pisałem o Tomaszowie i skrzynkach i nadchodzących Wrocławiach...

'CYTAT Spis na forum o stałych blokadach jakie tu panują między realnymi scenariuszami jak i blokady SBL jeżeli tego nie ma w SWDR.
Które powinni łączyć.

"przyjmować wszystko' chodzi o każdy stworzony rj do stacji która już nie ma stałej blokady z nikim na żaden szlak i nie robić spiny.

Stałe blokady REALNYCH sceneri to tylko + dla tej Symulatoro/Gry w której tak drzecie RYJA o przepisy i jakieś tam kolejowe bzdety a realizm już w łączeniach macie gdzieś więc te wasze dążenia do REALIZMU zatrzymują się na bzdurnych papierkach i pismach do których się wszystkich czepiacie na potęgę...

Stałe blokady między fikcyjnymi nie mają mieć miejsca ale chodzi o łączenia SBL Z SBL żeby było jako tako realniej ale widzę tego też nie możecie zdzierżyć REALIŚCI.

Widzę, że napisałes post powielający ten pierwszy i nie odpowiadający na pytania...

W pierwszym poście w wątku doszło do naruszenia par. 3. pkt. 3.15 Regulaminu Forum — proszę administrację o reakcję.



@heyden żebyś wiedział, że tak to działa. Zapomniałeś tylko o słynnym "bez przemętu", "bez żorów". Gdy dyżurny wymaga obserwacji semaforów, to już minusy...

Dodano: 28 Grudnia 2017, 19:34:35


Te edycje postów po odpowiedziach to chleb powszedni @Drozda32, ale teraz już przekabacił wszystko...
« Ostatnia zmiana: 28 Grudnia 2017, 19:34:35 wysłana przez stasiu29011 »

Offline Aseru

  • Weteran
  • Wiadomości: 73
  • Siła reputacji: 95
  • Aseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezesAseru prezes
  • Byle do Piątku
Odp: Poprawki do regulaminu Dyżurki
« Odpowiedź #16 dnia: 28 Grudnia 2017, 20:44:03 »
Ciekawa ideą byłoby stworzenie wirtualnych szlaków kolejowych. Polegałoby to na stworzeniu linii z dotychczas istniejących posterunków. Np. Td29-xxx która składałaby się ze stacji o podobnych parametrach itp. Np. Tomaszów, Skrzynki, Blaszki, Chlastawka ... Coś na wzór wirtualnej mapy. Każdy kolejny dyżurny miałby wybrać kolejną stacje z listy. System rezerwacji mógłby się przydac. Dany dr. Pełni służbę od xx:xx - yy:yy. Linie miałyby swoje WOS'y, następujący kilometraż itp. Żal mi że idea sesji popadła w niepamięć. Np. Co sobote albo niedzielę tworzenie Wirtualnej Mapy przesył towarów, ludzi ... Ahhh  utopijne to ideę ale z chęcią i zgraniem dałoby radę.

Offline heyden

  • Weteran
  • Pioneer
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Siła reputacji: 78
  • heyden prezesheyden prezesheyden prezesheyden prezesheyden prezesheyden prezesheyden prezesheyden prezesheyden prezesheyden prezesheyden prezesheyden prezes
Odp: Poprawki do regulaminu Dyżurki
« Odpowiedź #17 dnia: 28 Grudnia 2017, 21:01:56 »
Ciekawa ideą byłoby stworzenie wirtualnych szlaków kolejowych. Polegałoby to na stworzeniu linii z dotychczas istniejących posterunków. Np. Td29-xxx która składałaby się ze stacji o podobnych parametrach itp. Np. Tomaszów, Skrzynki, Blaszki, Chlastawka ... Coś na wzór wirtualnej mapy. Każdy kolejny dyżurny miałby wybrać kolejną stacje z listy. System rezerwacji mógłby się przydac. Dany dr. Pełni służbę od xx:xx - yy:yy. Linie miałyby swoje WOS'y, następujący kilometraż itp. Żal mi że idea sesji popadła w niepamięć. Np. Co sobote albo niedzielę tworzenie Wirtualnej Mapy przesył towarów, ludzi ... Ahhh  utopijne to ideę ale z chęcią i zgraniem dałoby radę.
Jako opcja to owszem - bardzo ciekawa sprawa, ale jako obowiązek poparty zapisem regulaminowym to absolutnie nie.

Offline Drozda32

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 750
  • Siła reputacji: 777
  • Drozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezes
  • Ja nie szukam błędów tylko ONE MNIE ZNAJDUJĄ
Odp: Poprawki do regulaminu Dyżurki
« Odpowiedź #18 dnia: 28 Grudnia 2017, 21:41:37 »
Wszystko jest do zrobienia ale zawsze znajdzie się pewna osoba która powie ja tak nie będę robił i proszę mi tu podać PUNKT W REGULAMINIE i będę wam robił na złość rj w waszej stałej blokadzie czy tam czymś co wspomniałeś i o to tu chodzi są umowy nie pisane ale żeby można było swobodnie grać trzeba to jakoś opisać w regulaminie którym często i gęsto można manipulować i przeszkadzać innym we wszystkim jest to częsta sprawa i ciągle pomijana nie ma punktu żadnego broniącego kogoś kto chciał by takie rzeczy robić ale są kruczki regulaminowe dla tych co ci będą przeszkadzać BO NIE MASZ TEGO NIGDZIE W REGULAMINIE....

Dodano: 28 Grudnia 2017, 21:54:20


Piszę temat który jest ciągle wałkowany na TS ale nikt nie ma ochoty napisać tego i słuchać wszech wiedzących trolujących zmiany.
Chodzi w skrócie o dopisanie w regulamin może nie OBOWIĄZKU i PRZYMUSU ale starania się łączenia tak żeby te REALNE PRZEPISY miał też REALNE POŁĄCZENIA które mają chociaż jakiekolwiek ręce i nogi z realizmu który tak bardzo się tu chce wciskać w Dyżurowanie i w Mechaników którzy na start mają wady wykluczające ich z realnych takich stanowisk oraz nie zapominajcie jest to ogólnodostępna gra/symulator a nie zamknięty projekt SZKOLENIA W SYMULATORZE więc maty luzować.
« Ostatnia zmiana: 28 Grudnia 2017, 21:54:20 wysłana przez Drozda32 »
Pozdrawiam

Offline Stasiu

  • Global Moderator
  • Developer
  • Weteran
  • Sponsor
  • *
  • Wiadomości: 495
  • Siła reputacji: 653
  • Stasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezesStasiu prezes
  • BTTW
Odp: Poprawki do regulaminu Dyżurki
« Odpowiedź #19 dnia: 28 Grudnia 2017, 22:09:44 »
Wszystko jest do zrobienia ale zawsze znajdzie się pewna osoba która powie ja tak nie będę robił i proszę mi tu podać PUNKT W REGULAMINIE i będę wam robił na złość rj w waszej stałej blokadzie czy tam czymś co wspomniałeś i o to tu chodzi są umowy nie pisane ale żeby można było swobodnie grać trzeba to jakoś opisać w regulaminie którym często i gęsto można manipulować i przeszkadzać innym we wszystkim jest to częsta sprawa i ciągle pomijana nie ma punktu żadnego broniącego kogoś kto chciał by takie rzeczy robić ale są kruczki regulaminowe dla tych co ci będą przeszkadzać BO NIE MASZ TEGO NIGDZIE W REGULAMINIE....

Dodano: 28 Grudnia 2017, 21:54:20


Piszę temat który jest ciągle wałkowany na TS ale nikt nie ma ochoty napisać tego i słuchać wszech wiedzących trolujących zmiany.
Chodzi w skrócie o dopisanie w regulamin może nie OBOWIĄZKU i PRZYMUSU ale starania się łączenia tak żeby te REALNE PRZEPISY miał też REALNE POŁĄCZENIA które mają chociaż jakiekolwiek ręce i nogi z realizmu który tak bardzo się tu chce wciskać w Dyżurowanie i w Mechaników którzy na start mają wady wykluczające ich z realnych takich stanowisk oraz nie zapominajcie jest to ogólnodostępna gra/symulator a nie zamknięty projekt SZKOLENIA W SYMULATORZE więc maty luzować.

Do pierwszej części:

Cytuję użytkownika @Drozda32: "W regulaminie nie ma to nie ma! Mam w *** (czterech literach - dopisek stasiu29011) wasze instrukcje (instrukcje PKP PLK S.A. - dopisek stasiu29011)! Regulamin jest najważniejszy!"

Offline Drozda32

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 750
  • Siła reputacji: 777
  • Drozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezes
  • Ja nie szukam błędów tylko ONE MNIE ZNAJDUJĄ
Odp: Poprawki do regulaminu Dyżurki
« Odpowiedź #20 dnia: 29 Grudnia 2017, 10:42:28 »
Mam informacje dla tych co dalej twierdzą że STAŁE BLOKADY to jak z ARKUSZEM SWDR3 który był w tedy gdy nie było żadnego programu do tworzenia RJ.
ARKUSZ SWDR był czymś tymczasowego zrobionego aby można było w ogóle prowadzić ruch gdyż nie było nic do tworzenia rj i sprawdzania rj oraz spisania POŁĄCZEŃ.

A STAŁĄ BLOKADA w teraźniejszym SWDR w którym już pomaga w robieniu rj ma dotyczyć tylko realnych scenerii jak i uzyskania połączeń SBL-SBL w celu wprowadzenia większego realizmu oraz płynności na danych sceneriach i tu nie chodzi o zrobienie prostej linii gdzie jedzie się cały czas do przodu jak było w ARKUSZU w którym szło się na łatwiznę gdyż tam pisało się wszystko ręcznie mogę pokazać przykład i wystarczył 1 błąd w kropce czy czymkolwiek i był od razu crash między sceneriami bo ma błędny rj i dlatego unikało się różnorodności gdyż zwiększało to możliwość uszkodzenia linijki RJ która była jaka była....

Przykład robiony na szybko to musiał wklejać dyżurny do okienka czatu bez żadnego błędu bo inaczej pociąg gdzieś nie dojedzie oraz zapisać to wraz z numerem typem oraz nickiem maszynisty w ARKUSZU rozkładów jazdy.
/tt NUMER , Tomaszów Mazowiecki ba1519ca.sc,Br:100;Pw:60,podg.Tłoki f9853538.sc,Kp:90;WTF:120,LCS Szymankowszczyznice V2.2 c171694c.sc,EVO:160;Wr:120,Białobrzeg 65d0d88d.sc,Wj:100;Rk:100,LCS Wielichowo 7d244db5.sc

Ps. Proszę unikać tworzenia stałych blokad między zwykłymi szlakami scenariuszy fikcyjnych oraz nie przeszkadzanie tym co na dzień dzisiejszy stosują stałe blokady REALNYCH sceneri do czasu rozwiązania przez twórcy SWDR oraz administracji pełno funkcjonalnego SWDR z generatorem RJ może w tedy generator będzie miał zaimplementowane łączenie realnych scenerii jak nie to się trzeba będzie dostosować do losowości niestety i tu już nie będzie o czym dyskutować.
Pozdrawiam

Offline Trepan

  • Weteran
  • Wiadomości: 297
  • Siła reputacji: 88
  • Trepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezes
Odp: Poprawki do regulaminu Dyżurki
« Odpowiedź #21 dnia: 29 Grudnia 2017, 15:56:03 »
Cytat: Drozda32
ja tak nie będę robił i proszę mi tu podać PUNKT W REGULAMINIE i będę wam robił na złość rj w waszej stałej blokadzie

Mam poczuć się wywołany? Odpowiedź na to ujmę w kilku punktach:
-stałe blokady oficjalnie nigdzie nie istnieją (jak SWDR będzie to obsługiwać to super, ale teraz ich nie ma)
-zawsze staram się wypisać scenerie zgodnie z kolejnością i właściwym szlakiem
-regulamin jest jeden, ma obowiązywać KAŻDEGO i to jest najważniejsze, tworzenie jakiś ustnych załączników do obowiązujących zasad, do tego ważnych przez godzinę, dwie czy trzy wprowadza jeszcze gorszy bałagan
-mechanik ma tylko dwa prawa; poprosić o nowy rozkład jazdy i realizować rozkład otrzymany. Reszta to spora lista obowiązków. To drugie prawo jest nagminnie łamane bo nie podoba się jaki ten rozkład jest, bo to, bo tamto, siamto i owamto. Żadne ustalenie, umowa czy inne założenie kogokolwiek nie ma prawa być sprzeczne z regulaminem, a tymczasem przez pewnego dyżurnego kolejny raz ucierpiał maszynista. Tu będę pilnował regulaminu gorzej niż Cerber i będę żądał karania takich przypadków.
-stałe blokady ograniczają funkcjonalność posterunków, zwłaszcza węzłów, gdyż znaczna część ruchu porusza się z A do B lub B do A, medal ma więc dwie strony
-jak już mamy łączyć SBL to jeszcze tzrystawne z trzystawnymi, czterostawne z czterostawnymi, a nie Urrraaaa SBL!

Offline wrocseba87

  • Weteran
  • Zbanowany!
  • Wiadomości: 67
  • Siła reputacji: 1758
  • wrocseba87 prezeswrocseba87 prezeswrocseba87 prezeswrocseba87 prezeswrocseba87 prezeswrocseba87 prezeswrocseba87 prezeswrocseba87 prezeswrocseba87 prezeswrocseba87 prezeswrocseba87 prezeswrocseba87 prezes
Odp: Poprawki do regulaminu Dyżurki
« Odpowiedź #22 dnia: 10 Marca 2018, 13:36:31 »
Może ja napisze coś od siebie bo wiele osób pewnie też tak myśli ja osobiscie tez moze nie jestam taki zajebisty w tym co robie ale ucze sie caly czas , ja jestem za tym aby wprowadzic   do regulaminu dyzurnego aby osoby prawadzace dyzurke mialy minimum 16 lat lub osoby mlodsze ale ogarnete w tym co robia i wiedza jak robia a nie przyjdzie taki moko1234 wiek lat 12 przyjdzie jescze takich trzech robi sie przedszkole zamieszanie wszystkie 10 scenerii krtore bylo dostepnych - zamyka sie bo nie chca wspopracowac z takimi jak on bo robi sie straszny syf korek itp jestem przeciwny temu zeby wchodzic i  obslugiwac stacje i jeszcze sie dodatkowo wkurzac , to nie o to chodzi chyba prawda? dlatego zwracam sie z tym do administracji aby wzieli to pod uwage , dziekuje i pozdrawiam .... Sebastian

Offline Lucas76

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 59
  • Siła reputacji: 164
  • Lucas76 prezesLucas76 prezesLucas76 prezesLucas76 prezesLucas76 prezesLucas76 prezesLucas76 prezesLucas76 prezesLucas76 prezesLucas76 prezesLucas76 prezesLucas76 prezes
  • czterdzieści cztery zero dziewięć dziesięć
Odp: Poprawki do regulaminu Dyżurki
« Odpowiedź #23 dnia: 10 Marca 2018, 13:38:48 »
Dopisuję się do posta od Wrocseba87
Łukasz

Mechanik i manewrowy na lokomotywie typu Fablok 6D (typy fabryczne Ls800E i Ls800P, typ konstrukcyjny 6D wraz z podtypami, seria PKP SM42)

Offline frugo4321

  • Zasłużony
  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 110
  • Siła reputacji: 449
  • frugo4321 prezesfrugo4321 prezesfrugo4321 prezesfrugo4321 prezesfrugo4321 prezesfrugo4321 prezesfrugo4321 prezesfrugo4321 prezesfrugo4321 prezesfrugo4321 prezesfrugo4321 prezesfrugo4321 prezes
Odp: Poprawki do regulaminu Dyżurki
« Odpowiedź #24 dnia: 10 Marca 2018, 14:05:02 »
Lecz trzeba mieć na uwadzę że to jest ,,zabawa". Są tu osoby młodsze i starsze, doświadczone i mniej doświadczone. Osoba która przyjechała S1 i wie w czy i gdzie popełniła błąd i co więcej przeprosi za swój czyn nie powinna być karana. Inna sytuacja jest wtedy gdy ktoś przejedzie S1 pojedzie dalej, zacznie wyzywać i nie wie nawet co oznacza czerwone to taka osoba powinna być karana. My mamy dobrze spędzać czas a dobrze by było gdyby nie było przy tym kłótni itp. Nie odstraszajmy ludzi od TD2 tym że jak się pomyli to od razu na 30 dni ban. Jestem za tym że jak osoba zrozumie swój błąd to ta osoba nie zasługuje na karę lub powinna dostać złagodzoną ją.
Zapraszam do udziału w www.kolejegalicyjskie.pl

Offline TowarowyPL

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 161
  • Siła reputacji: 501
  • TowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezesTowarowyPL prezes
  • Majster z kontenerów
Odp: Poprawki do regulaminu Dyżurki
« Odpowiedź #25 dnia: 10 Marca 2018, 17:52:23 »
Może ja napisze coś od siebie bo wiele osób pewnie też tak myśli ja osobiscie tez moze nie jestam taki zajebisty w tym co robie ale ucze sie caly czas , ja jestem za tym aby wprowadzic   do regulaminu dyzurnego aby osoby prawadzace dyzurke mialy minimum 16 lat lub osoby mlodsze ale ogarnete w tym co robia i wiedza jak robia a nie przyjdzie taki moko1234 wiek lat 12 przyjdzie jescze takich trzech robi sie przedszkole zamieszanie wszystkie 10 scenerii krtore bylo dostepnych - zamyka sie bo nie chca wspopracowac z takimi jak on bo robi sie straszny syf korek itp jestem przeciwny temu zeby wchodzic i  obslugiwac stacje i jeszcze sie dodatkowo wkurzac , to nie o to chodzi chyba prawda? dlatego zwracam sie z tym do administracji aby wzieli to pod uwage , dziekuje i pozdrawiam .... Sebastian
Pomimo że sam mam 14 lat jestem za.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline _Marcin

  • Weteran
  • Wiadomości: 119
  • Siła reputacji: 49
  • _Marcin dyspozytor_Marcin dyspozytor_Marcin dyspozytor_Marcin dyspozytor_Marcin dyspozytor_Marcin dyspozytor_Marcin dyspozytor_Marcin dyspozytor_Marcin dyspozytor
  • Elektryk/Ustawiacz Koleje Dolnośląskie S.A.
Odp: Poprawki do regulaminu Dyżurki
« Odpowiedź #26 dnia: 10 Marca 2018, 19:22:59 »
Może ja napisze coś od siebie bo wiele osób pewnie też tak myśli ja osobiscie tez moze nie jestam taki zajebisty w tym co robie ale ucze sie caly czas , ja jestem za tym aby wprowadzic   do regulaminu dyzurnego aby osoby prawadzace dyzurke mialy minimum 16 lat lub osoby mlodsze ale ogarnete w tym co robia i wiedza jak robia a nie przyjdzie taki moko1234 wiek lat 12 przyjdzie jescze takich trzech robi sie przedszkole zamieszanie wszystkie 10 scenerii krtore bylo dostepnych - zamyka sie bo nie chca wspopracowac z takimi jak on bo robi sie straszny syf korek itp jestem przeciwny temu zeby wchodzic i  obslugiwac stacje i jeszcze sie dodatkowo wkurzac , to nie o to chodzi chyba prawda? dlatego zwracam sie z tym do administracji aby wzieli to pod uwage , dziekuje i pozdrawiam .... Sebastian

Mówimy tu o latach tyle ile na prawdę żyjemy na świecie czy o latach tych internetowych? :D Bo w internecie każdy może być kim chcę, może mieć lat ile chcę. Było tu już kilka gagatków co mówili jacy to manewrowi z nich. Jeden nawet na Odolanach pracował, a jeszcze sprawdzian ze wzorów skróconego mnożenia miał do zaliczenia XDD Także ja nad tym wiekiem to głęboko bym się zastanowił bo niektórzy mają po te 13 lat, a lepiej ogarniają niż nie jeden pełnoletni, także wszystko zależy jak leży :D
Prądy błądzące, wirowe, zwarciowe....

Offline wrocseba87

  • Weteran
  • Zbanowany!
  • Wiadomości: 67
  • Siła reputacji: 1758
  • wrocseba87 prezeswrocseba87 prezeswrocseba87 prezeswrocseba87 prezeswrocseba87 prezeswrocseba87 prezeswrocseba87 prezeswrocseba87 prezeswrocseba87 prezeswrocseba87 prezeswrocseba87 prezeswrocseba87 prezes
Odp: Poprawki do regulaminu Dyżurki
« Odpowiedź #27 dnia: 10 Marca 2018, 21:36:37 »
Może ja napisze coś od siebie bo wiele osób pewnie też tak myśli ja osobiscie tez moze nie jestam taki zajebisty w tym co robie ale ucze sie caly czas , ja jestem za tym aby wprowadzic   do regulaminu dyzurnego aby osoby prawadzace dyzurke mialy minimum 16 lat lub osoby mlodsze ale ogarnete w tym co robia i wiedza jak robia a nie przyjdzie taki moko1234 wiek lat 12 przyjdzie jescze takich trzech robi sie przedszkole zamieszanie wszystkie 10 scenerii krtore bylo dostepnych - zamyka sie bo nie chca wspopracowac z takimi jak on bo robi sie straszny syf korek itp jestem przeciwny temu zeby wchodzic i  obslugiwac stacje i jeszcze sie dodatkowo wkurzac , to nie o to chodzi chyba prawda? dlatego zwracam sie z tym do administracji aby wzieli to pod uwage , dziekuje i pozdrawiam .... Sebastian

Mówimy tu o latach tyle ile na prawdę żyjemy na świecie czy o latach tych internetowych? :D Bo w internecie każdy może być kim chcę, może mieć lat ile chcę. Było tu już kilka gagatków co mówili jacy to manewrowi z nich. Jeden nawet na Odolanach pracował, a jeszcze sprawdzian ze wzorów skróconego mnożenia miał do zaliczenia XDD Także ja nad tym wiekiem to głęboko bym się zastanowił bo niektórzy mają po te 13 lat, a lepiej ogarniają niż nie jeden pełnoletni, także wszystko zależy jak leży :D

Owszem , ale kazdy dyzurny musi korzystac z tsa i po glosie slychac czy to przedszkole czy ktos  dorosly owszem sa syntezatory mowy , ale umiejetnosci prowadzenia dyzurki nie oszukasz

Offline sz045

  • Weteran
  • Wiadomości: 77
  • Siła reputacji: 98
  • sz045 prezessz045 prezessz045 prezessz045 prezessz045 prezessz045 prezessz045 prezessz045 prezessz045 prezessz045 prezessz045 prezessz045 prezes
Odp: Poprawki do regulaminu Dyżurki
« Odpowiedź #28 dnia: 11 Marca 2018, 11:11:52 »
Aha. Czyli jak ktoś ma nieco cieńszy głos, to z automatu uznawany jest za jakieś dziecko (cyt. ,,przedszkole") i nie umie prowadzić ruchu. No a jeśli wejdzie ktoś z grubszym głosem (cyt. ,,dorosły") to od razu jest założenie, że coś jednak umie? A co gdy się okaże, że taki sobie trzynastolatek jest w miarę ogarnięty, prowadzi ruch lepiej, niż  ten rzekomo dorosły (no przecież po głosie słychać...)? To, jaki ma głos, od razu ma klasyfikować osobę, jej wiek i umiejętności? Paranoja jakaś... Znieść obowiązek TS'a i tyle. Był czat w poprzednim SWDR i można było się dogadać, a przy okazji nie wysłuchiwać rozmów osiemnastu osób na jednym kanale, jak to często bywa, gadających na kanałach R o niczym co związane z koleją. Kto chciał to szedł na TS'a i też dyżurował, kto nie chciał to przez czat. Mamy SWDR3 od nitra, czat jest i działa, to czemu dalej jest ten obowiązek?. A potem są takie sytuacje, że jak ktoś ma nieco inny głos to pewnie dziecko, co ruchu nie umie prowadzić...
http://sz09013.flog.pl
,,Przestańcie pisać skargi na siebie wzajemnie. Więcej uśmiechu, empatii. Zyskujmy wirtualnych przyjaciół a wyjdzie to nam i Train Driver 2 na dobre." ~ Andy

Offline wrocseba87

  • Weteran
  • Zbanowany!
  • Wiadomości: 67
  • Siła reputacji: 1758
  • wrocseba87 prezeswrocseba87 prezeswrocseba87 prezeswrocseba87 prezeswrocseba87 prezeswrocseba87 prezeswrocseba87 prezeswrocseba87 prezeswrocseba87 prezeswrocseba87 prezeswrocseba87 prezeswrocseba87 prezes
Odp: Poprawki do regulaminu Dyżurki
« Odpowiedź #29 dnia: 11 Marca 2018, 11:41:59 »
Aha. Czyli jak ktoś ma nieco cieńszy głos, to z automatu uznawany jest za jakieś dziecko (cyt. ,,przedszkole") i nie umie prowadzić ruchu. No a jeśli wejdzie ktoś z grubszym głosem (cyt. ,,dorosły") to od razu jest założenie, że coś jednak umie? A co gdy się okaże, że taki sobie trzynastolatek jest w miarę ogarnięty, prowadzi ruch lepiej, niż  ten rzekomo dorosły (no przecież po głosie słychać...)? To, jaki ma głos, od razu ma klasyfikować osobę, jej wiek i umiejętności? Paranoja jakaś... Znieść obowiązek TS'a i tyle. Był czat w poprzednim SWDR i można było się dogadać, a przy okazji nie wysłuchiwać rozmów osiemnastu osób na jednym kanale, jak to często bywa, gadających na kanałach R o niczym co związane z koleją. Kto chciał to szedł na TS'a i też dyżurował, kto nie chciał to przez czat. Mamy SWDR3 od nitra, czat jest i działa, to czemu dalej jest ten obowiązek?. A potem są takie sytuacje, że jak ktoś ma nieco inny głos to pewnie dziecko, co ruchu nie umie prowadzić...
Zle mnei zrozumiales mowie tylko zeby z TDka nie robic przedszkola bo wiekszosc dyzurnych ma dosc syfu jaki sie dzieje i nieogaru coponiektorych a jezeli chodzi o czat to moze jescze wrrowadzmy zeby slepi , glusi  i niemmowy prowadzily dyzurke ? bo zapewne tak w realu jest ?  , komunikacja na czacie .....  wiec moze zamiadst symulator  to bedzie gra arcade dla  5 latkow ?
« Ostatnia zmiana: 11 Marca 2018, 11:44:03 wysłana przez wrocseba87 »