Autor Wątek: Issue/Problem: Edytor, trylinka  (Przeczytany 301 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Trepan

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 87
  • Trepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezes
  • Distance Travelled: 2212km
  • Trains Routed: 762
Edytor, trylinka
« dnia: 05 Styczeń 2018, 21:35:31 »
wersja: stable

zauważone problemy:
-brak możliwości ucięcia tekstury, kostka prześwituje przez trawę. parking układa się do krawężnika, a nie jeszcze w poolu zakopane kostki
-samochód mieści się na długości 4ech kostek. dość spore te kostki, biorąc pod uwagę, że długość kostki to niecałe 35cm

Offline UAZownik

• Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 157
  • UAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezes
  • Dobry, sceneria do kontroli!
  • Distance Travelled: 2448km
  • Trains Routed: 1006
Odp: Edytor, trylinka
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Styczeń 2018, 23:31:36 »
Radzę sprawdzić to w wersji ,,choinka" i ewentualnie napisać issue do listy.
„Każdy pracownik kolejowy, którego czynności związane są z ruchem pociągów i wykonywaniem manewrów, powinien znać szczegółowo
»Instrukcję o sygnalizacji«."

Automatyk z zawodu, drogowiec i ruchowiec z zamiłowania.

Online Trepan

• Supporter
  • *
  • Trepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezes
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Styczeń 2018, 02:09:29 »
To samo, audi A3 ma jakieś 1,4m długości, albo trylinka jest przybyczona. Sama kostka powinna mieć 34cm z kawałkiem, a boki po 20cm. Do tego nakładanie tekstury jest koszmarem. Chcę pomalować plac o wymiarach X na Y, bez prześwitywania jakby przez mgłę kostki 20 metrów dalej od tego placu. Wtopa, żeby to zamaskować muszę postawić masę różnych śmieci, przykryć chodnikami i jeszcze inne akrobacje robić.

Offline UAZownik

• Global Moderator
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 157
  • UAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezes
  • Dobry, sceneria do kontroli!
  • Distance Travelled: 2448km
  • Trains Routed: 1006
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Styczeń 2018, 11:50:00 »
Aj pitolisz ;D

Proszę, jakoś mi tutaj trylinka nie prześwituje przez 20m trawy, krawędzie w miarę ostre. Trzeba po prostu umiejętnie terrain pointy stawiać, a nie na odwal.

« Ostatnia zmiana: 06 Styczeń 2018, 11:51:43 wysłana przez UAZownik »
„Każdy pracownik kolejowy, którego czynności związane są z ruchem pociągów i wykonywaniem manewrów, powinien znać szczegółowo
»Instrukcję o sygnalizacji«."

Automatyk z zawodu, drogowiec i ruchowiec z zamiłowania.

Online Trepan

• Supporter
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Styczeń 2018, 12:00:29 »
Ja to robiłem na centymetry, ale torem. Wstawiałem tor, ustawiałem brak podkładów, podtorza i szyn i "dostosuj teren". do poprawy, widzę sporo mam do przerobienia jeszcze. Zerknąłbyś na to?