Autor Wątek: Issue/Problem: Dziwny dźwięk  (Przeczytany 451 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KomandosKamil

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 19
  • KomandosKamil zwrotniczyKomandosKamil zwrotniczyKomandosKamil zwrotniczy
  • Hej Kappa Hej
  • Distance Travelled: 2016km
  • Trains Routed: 241
Dziwny dźwięk
« dnia: 07 Styczeń 2018, 11:24:39 »
Podczas uruchamiania td2 z głośników coś tak jakby tyka jakby bomba zegarowa , w innych grach jak ets czy farming nie ma takiego czegoś tylko w td2 takie mam .

Offline Jallah

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 28
  • Jallah nastawniczyJallah nastawniczyJallah nastawniczyJallah nastawniczyJallah nastawniczy
  • Distance Travelled: 5549km
  • Trains Routed: 533
Odp: Dziwny dźwięk
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Styczeń 2018, 11:32:11 »
Niech zgadnę, Przełączniki, które aktywowałeś?

Offline Drozda32

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 340
  • Drozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezes
  • Distance Travelled: 12460km
  • Trains Routed: 3665
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Styczeń 2018, 11:41:00 »
Chodzi ci podczas uruchamiania gry czy jak już jesteś w pociągu bo w pociągu to tyka pewna rzecz w prędkościomierzu lub jakimś rejestratorze gdy ruszy pociąg.

W TD2 jest brak ustawień dźwięków polecam pasek windowsna mikser dźwięków i ściszyć TD2 lub inne tego typu ustawienia bo uszy bolą gdy tego się nie zrobi.

Offline Marszałek

• User
  • Siła reputacji: 3
  • Marszałek pracownik torowy
  • Odpowiedzialny maszynista
  • Distance Travelled: 10475km
  • Trains Routed: 17
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Styczeń 2018, 12:43:12 »
Może koledze chodzi o to takie metaliczne walnięcie, podczas ładowania się scenerii, jak te napisy ładowania lecą.

Osobiście też to mam, ale nie wiem co to jest :P

Chociaż to jest walnięcie nie tykanie... Tykać to tylko potrafi dumny, poczciwy hasler prędkościomierz, co nadaje dusze tym maszynom :P
« Ostatnia zmiana: 07 Styczeń 2018, 12:46:01 wysłana przez Marszałek »
W symulatorze od Czerwca 2017.
Rekord prędkości - 200km/h. Rekord składu - ET41 +47 węglarek, 690 metrów, 3700 ton. Ulubiona lokomotywa - EU07.
Od dyżurnych wymagam zachowania odrobiny realizmu. Podstawą jest rozmawiać i nie złościć się wzajemnie :) Zgoda buduje, komisja nagradza.

Offline MrKarakan

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 107
  • MrKarakan prezesMrKarakan prezesMrKarakan prezesMrKarakan prezesMrKarakan prezesMrKarakan prezesMrKarakan prezesMrKarakan prezesMrKarakan prezesMrKarakan prezesMrKarakan prezesMrKarakan prezes
  • Distance Travelled: 2412km
  • Trains Routed: 682
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Styczeń 2018, 13:06:52 »
Słuchajcie, ja mam za to ciche dźwięki, jakby buczenia, podczas włączania samej gry. Na ekranie Pukeko jest cicho, chwilę przed przejściem do menu głównego się podgłaśnia. W momencie wybrania scenerii dźwięk znika. Powrót do menu głównego skutkuje ponownym buczeniem

Offline KomandosKamil

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 19
  • KomandosKamil zwrotniczyKomandosKamil zwrotniczyKomandosKamil zwrotniczy
  • Hej Kappa Hej
  • Distance Travelled: 2016km
  • Trains Routed: 241
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Styczeń 2018, 23:14:43 »
Taka jakby tykajaca bomba , tak zaraz jak załaduje tryb maszynisty Anna trybie offline nie ma tego