Autor Wątek: Schemat obwodu świateł Sp  (Przeczytany 2300 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline chudya

  • Zasłużony
  • Weteran
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 506
  • Siła reputacji: 254
  • chudya prezeschudya prezeschudya prezeschudya prezeschudya prezeschudya prezeschudya prezeschudya prezeschudya prezeschudya prezeschudya prezeschudya prezes
Schemat obwodu świateł Sp
« dnia: 16 Stycznia 2018, 22:56:16 »
Witam.
Trafiłem na YT na pewien filmik z sygnałem wątpliwym i chciałbym to sobie wyjaśnić.
Czy może ktoś z Was ma w czeluściach swojego komputera przykładowy schemat świateł sygnału powtarzającego? Nawet w książkach o usrk nie mogę go znaleźć; i wujek Google niewiele mi pomaga - być może wpisuję złe frazy.

Offline Marcin_S

  • Zarząd
  • Global Moderator
  • Developer
  • Weteran
  • Konstruktor
  • Sponsor
  • Grupa VIII
  • *
  • Wiadomości: 474
  • Siła reputacji: 372
  • Marcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezesMarcin_S prezes
  • Albo ja ją. Albo ona mnie..
    • Domowy symulator EU07
Odp: Schemat obwodu świateł Sp
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Stycznia 2018, 23:12:14 »
Domyślam się, że o ten filmik chodzi..
Autoryzacje: EU06, EU07(4E,303E,303Eb), ET41, ET42, ET22(201E,201El), SM42(6D, 6Dg), SP42, SM48/TEM2, ST44, ST44/M62Ko, ST48.

- PKP Cargo S.A. ZT Warszawa Odolany -

Offline chudya

  • Zasłużony
  • Weteran
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 506
  • Siła reputacji: 254
  • chudya prezeschudya prezeschudya prezeschudya prezeschudya prezeschudya prezeschudya prezeschudya prezeschudya prezeschudya prezeschudya prezeschudya prezes
Odp: Schemat obwodu świateł Sp
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Stycznia 2018, 23:26:49 »
Tak, o ten.
Nie mogę sobie przypomnieć, czy światło pomarańczowe Sp jest sterowane przez przekaźnik Kp, tak jak w tarczy, czy może przez kontrole położenia rozjazdów. Chciałbym to zobaczyć na schemacie.