Autor Wątek: WiP/Prace w toku: Czereśnia  (Przeczytany 2075 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kacper9

  • Zasłużony
  • Pioneer
  • *
  • Weteran
  • Sponsor
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Siła reputacji: 528
  • Kacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezes
Czereśnia
« dnia: 28 Grudnia 2016, 14:12:34 »
Przedstawiam kolejny projekt tym razem dwa posterunki odgałęźne  połączone jednotorową łacznicą.
Vmax:
 Na całej scenerii: 100 km/h
 Ograniczenia: Brak
Jak NIE układać Rj:
CzA -> Cz, Cz->Su, Pr->CzA.
Trudność scenerii określam na średnią, a stan otoczenia na beznadziejnie zły ;), łącznica idzie po spadku 10 promili!
 Sceneria posiada możliwość podania przebiegu przed połączeniem maszynisty.
Aktualny OFICJALNY numer .sc: c3c3f651
Zezwalam na modyfikacje, ale nie biorę za nie odpowiedzialności!
Wypowiedź jest moją opinią, nie jest zatem to opinia mojego pracodawcy/firmy/innych podmiotów z którymi współpracuję lub w których imieniu występuję, występowałem bądź będę występował w przyszłości.

Offline bartek0107

  • Weteran
  • Wiadomości: 208
  • Siła reputacji: 130
  • bartek0107 prezesbartek0107 prezesbartek0107 prezesbartek0107 prezesbartek0107 prezesbartek0107 prezesbartek0107 prezesbartek0107 prezesbartek0107 prezesbartek0107 prezesbartek0107 prezesbartek0107 prezes
Re: Czereśnia
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Grudnia 2016, 14:31:05 »
Na LCS Truskawka jest stacja o nazwie Czereśnia. ;)

Offline Kacper9

  • Zasłużony
  • Pioneer
  • *
  • Weteran
  • Sponsor
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Siła reputacji: 528
  • Kacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezes
Re: Czereśnia
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Grudnia 2016, 14:34:40 »
OJ tam oj tam  ;P
Wypowiedź jest moją opinią, nie jest zatem to opinia mojego pracodawcy/firmy/innych podmiotów z którymi współpracuję lub w których imieniu występuję, występowałem bądź będę występował w przyszłości.

Offline hulek

  • Sponsor
  • Weteran
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 297
  • Siła reputacji: 92
  • hulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezes
  • jak bydzie to bydzie, nie bydzie to bydzie później
Re: Czereśnia
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Grudnia 2016, 16:29:15 »
ja zrobie otoczenie :D
Tak jak obiecywalem, wystarczylo 40 min w edytorze i otoczenie zrobione. Nic w ukladzie torowym nie zostalo zmienione, ale ciekawsze jest teraz otoczenie. Dodalem ograniczenie do 40 km/h na zwrotnicach na szlaku dwutorowym. Numer scenerii: 3386d078. Numer ten juz dodalem do SWDR.            Dzieki :D.
« Ostatnia zmiana: 28 Grudnia 2016, 17:59:47 wysłana przez hulek »
W gębie Ferrero w kieszeni ZERO

Panie to się robi samo: Nic juz nie buduję. Bo po co :*

🚑 Rafałek pił ? ... No trochę pił... To za karę PAWULONIK 💉

Offline Trepan

  • Weteran
  • Wiadomości: 297
  • Siła reputacji: 88
  • Trepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezes
Odp: Czereśnia
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Stycznia 2018, 19:06:09 »
Hulek scs do tego?

Offline PolandxD

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 93
  • Siła reputacji: 150
  • PolandxD prezesPolandxD prezesPolandxD prezesPolandxD prezesPolandxD prezesPolandxD prezesPolandxD prezesPolandxD prezesPolandxD prezesPolandxD prezesPolandxD prezesPolandxD prezes
  • Mechanik / Dyżurny
Odp: Czereśnia
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Stycznia 2018, 11:32:43 »
Dzięki Kacper za inspiracje. Właśnie postaje PODG Niziny Zachodnie. (Inspiracja układem torowym)