Autor Wątek: Info: Stare Jabłonki  (Przeczytany 1342 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Blondyna

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 111
  • Blondyna prezesBlondyna prezesBlondyna prezesBlondyna prezesBlondyna prezesBlondyna prezesBlondyna prezesBlondyna prezesBlondyna prezesBlondyna prezesBlondyna prezesBlondyna prezes
  • Brawurowa jazda samochodem cinquecento.
  • Distance Travelled: 6428km
  • Trains Routed: 794
Stare Jabłonki
« dnia: 21 Styczeń 2018, 01:13:07 »
Witajcie Tedekowicze, czas przeszedł na kolejną stację lini 353 Olsztyn-Iława, czyli Stare Jabłonki. Stacja pośrednia posiada 3 tory główne, z których dwa znajdują się przy jednokrawędziowych peronach, zlokalizowanych na głowicy rozjazdowej od strony Ostródy. Perony poprzez przejazd kolejowy połączone są z budynkiem dworca. Trzeci tor główny jest natomiast torem dodatkowym i umożliwia przyjmowanie wyłącznie pociągów towarowych. Stacja z przystosowaną blokadą po torze przeciwym do zasadniczego.

Ostróda (Os) 2-tor - prędkość szlakowa 100km/h
Biesal (Bi) 2-tor - szlakowa 100km/h

Szczególne podziękowania
Matz - podkłady i zarys układu torowego
Wiedenka - SCS

Sceneria objęta autoryzacją (jak cała linia).
Uprawnieni
adam15a,
wiedenka,
Husarz,
Nze,
Ares28,
QazMati,
Aseru,
ISDR_Patryk,
Ryszard,

Wątek przeniesiony. //Marcin S
« Ostatnia zmiana: 09 Luty 2018, 20:06:53 wysłana przez Blondyna »
Ciapąg jest jak małpa, niby nie potrafi mówić. ale jak go usłyszysz to od razu się cieszysz!

Offline zaopatrzony

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 84
  • zaopatrzony prezeszaopatrzony prezeszaopatrzony prezeszaopatrzony prezeszaopatrzony prezeszaopatrzony prezeszaopatrzony prezeszaopatrzony prezeszaopatrzony prezeszaopatrzony prezeszaopatrzony prezeszaopatrzony prezes
  • Szanuj mnie a też będziesz szanowany :>
    • Forum wielotematyczne
  • Distance Travelled: 2178km
  • Trains Routed: 1015
Odp: Stare Jabłonki
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Styczeń 2018, 04:18:23 »
 ??? jedyne co w tym momencie mogę powiedzieć to to że sami sobie strzelacie w kolano robiąc autoryzację na wszystkie już wydawane scenerie albo je prywatyzując.  :-\  nie oszukujmy się bo taka jest prawda a potem jęczycie bo nie ma dyżurnych a tak naprawdę nie ma normalnych scenerii które nie posiadają autoryzacji. Nie lepiej wpisywać na czarną listę? W pewnym momencie ta głupia moda się pojawiła i jak widać nie ustąpi za szybko.  :o  Tą wiadomość kieruje do WSZYSTKICH twórców scenerii: zastanówcie się nad tym co robicie bo to wszystko już przechodzi ludzkie pojęcie...  :'(
« Ostatnia zmiana: 21 Styczeń 2018, 04:29:31 wysłana przez zaopatrzony »
Tajemnica mym bogiem, Anime nałogiem, a Kolej  podstawą.

Informuję, że od dzisiaj czyli od dnia 23 stycznia roku 2018, godziny 16:00  nie obejmę dyżurki na jakiejkolwiek stacji aż do czasu usunięcia wszystkich autoryzacji na stacje itp. Przykro mi bardzo ale nic na to nie poradzę. Dziękuje za uwagę

Offline Neodokuran

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 253
  • Neodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezes
  • Neodokuran Perrini
  • Distance Travelled: 5292km
  • Trains Routed: 1873
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Styczeń 2018, 06:06:56 »
Dopoki bedzie tylw dzieciakow majacych w doopie przepisy i regulamin, dopoty my, tworcy bedziemy mieli scenerie prywatne.
Bździno ---->99% (Układ torowy-100%, Otoczenie-93%, Elektryfikacja-100%, Pulpit-100%, Poprawki - 100%)
Augustów---->7%(Układ torowy-7%, Otoczenie-0%, Elektryfikacja-0%, Poprawki - 0%)
Ukradli kryształowe kule z całego Wielkopolskiego.

Offline panmechanik2002

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 12
  • panmechanik2002 dróżnik obchodowypanmechanik2002 dróżnik obchodowy
  • Look it is a Seven 303e!
  • Distance Travelled: 490km
  • Trains Routed: 15
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Styczeń 2018, 06:46:24 »
Moje głębce powinny być na autoryzacje, a co nie są! Autoryzacja powinna być bo na mojej stacji idzie łatwo zrobić burdel. A jakoś mimo tego zrobiłem publaicznoe by każdy kto umie, mógł podyżurować.

Offline Kacper9

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 267
  • Kacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezes
  • Distance Travelled: 11177km
  • Trains Routed: 3465
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Styczeń 2018, 06:46:59 »
Taki troll to trochę jednak wpływa na odbiór scenerii, ale spoko ludzie robią to podświadomie ;). I z tegoż powodu:
Dopoki bedzie tylw dzieciakow majacych w doopie przepisy i regulamin, dopoty my, tworcy bedziemy mieli scenerie prywatne.
Wypadkowa TD2.

Offline Glinek

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 333
  • Glinek prezesGlinek prezesGlinek prezesGlinek prezesGlinek prezesGlinek prezesGlinek prezesGlinek prezesGlinek prezesGlinek prezesGlinek prezesGlinek prezes
  • Distance Travelled: 3329km
  • Trains Routed: 3105
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Styczeń 2018, 07:38:15 »
Blondyna czytasz w moich myślach  8) Jeżdżę Dk16 2 razy w tygodniu na trasie Gdańsk - Ełk. Jeździ się teraz objazdem przez przejazd na urokliwej stacyjce. Pierwsze co przyszło mi na myśl to jak ona wyglądałaby w TeDeku . A tu proszę taka niespodzianka. Dziękuję Tobie, że już przynajmniej nad tym nie muszę się zastanawiać :D
« Ostatnia zmiana: 21 Styczeń 2018, 16:24:37 wysłana przez Glinek »

Offline Drozda32

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 362
  • Drozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezes
  • Distance Travelled: 14226km
  • Trains Routed: 3887
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Styczeń 2018, 07:44:31 »
Autoryzacja jest istną blokadą plików aby osoby nie radzące sobie na dyżurce nie miały możliwości blokowania i zajmowania takiej scenerii.
Chodzi też o pewne osoby które odpalą skomplikowaną scenerie na której sobie potem nie poradzą i zrobią więcej szkód niż pożytku.
Forma udostępniania plików jest czystą selekcją umiesz dyżurować dostajesz pliki i ewentualne przeszkolenie co gdzie i jak.
Każdy może przecież poprosić o Autoryzacje czy też wprost mówiąc o dostęp do plików to nic nie boli wystarczy prywatna wiadomość.
Lecz niech się nie łudzą osoby które już słyną częstą zmianą scenerii co pięć minut lub doprowadzaniem do wypadków że coś dostaną.

Offline zaopatrzony

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 84
  • zaopatrzony prezeszaopatrzony prezeszaopatrzony prezeszaopatrzony prezeszaopatrzony prezeszaopatrzony prezeszaopatrzony prezeszaopatrzony prezeszaopatrzony prezeszaopatrzony prezeszaopatrzony prezeszaopatrzony prezes
  • Szanuj mnie a też będziesz szanowany :>
    • Forum wielotematyczne
  • Distance Travelled: 2178km
  • Trains Routed: 1015
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Styczeń 2018, 07:48:31 »

Każdy może przecież poprosić o Autoryzacje czy też wprost mówiąc o dostęp do plików to nic nie boli wystarczy prywatna wiadomość.

... prywatna wiadomość na którą odpowiada max 5% autorów. 
Kiedyś nie było autoryzacji i mogłem dyżurować normalnie a teraz po prostu się nie da bo jak i tak napiszę to zazwyczaj nikt nie odpowie (a mógłby ten ktoś nawet odpowiedzieć że sory ale nie i tyle) a nie ja pisze i jedyną wiadomość jaką dostałem jest od autora podst ślemień i Bystrzycy. Wrocław ma zamkniętą, Parzęczewo prywatne a reszta to same przelotówki na które dostanie autoryzacji to też cud. No ale cóż nic nie poradzę.

wystarczy poprawnie napisać. Sam nie reaguję na wiadomosci typu "dej mi", jesli chcesz autoryzację, poproszę list motywacyjny z wyjaśnieniem, "dlaczego ty?"

Ja zawsze ładnie proszę
« Ostatnia zmiana: 21 Styczeń 2018, 08:31:32 wysłana przez zaopatrzony »
Tajemnica mym bogiem, Anime nałogiem, a Kolej  podstawą.

Informuję, że od dzisiaj czyli od dnia 23 stycznia roku 2018, godziny 16:00  nie obejmę dyżurki na jakiejkolwiek stacji aż do czasu usunięcia wszystkich autoryzacji na stacje itp. Przykro mi bardzo ale nic na to nie poradzę. Dziękuje za uwagę

Offline Neodokuran

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 253
  • Neodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezesNeodokuran prezes
  • Neodokuran Perrini
  • Distance Travelled: 5292km
  • Trains Routed: 1873
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Styczeń 2018, 07:57:26 »
wystarczy poprawnie napisać. Sam nie reaguję na wiadomosci typu "dej mi", jesli chcesz autoryzację, poproszę list motywacyjny z wyjaśnieniem, "dlaczego ty?"
Bździno ---->99% (Układ torowy-100%, Otoczenie-93%, Elektryfikacja-100%, Pulpit-100%, Poprawki - 100%)
Augustów---->7%(Układ torowy-7%, Otoczenie-0%, Elektryfikacja-0%, Poprawki - 0%)
Ukradli kryształowe kule z całego Wielkopolskiego.

Offline MaciejakS

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 48
  • MaciejakS dyspozytorMaciejakS dyspozytorMaciejakS dyspozytorMaciejakS dyspozytorMaciejakS dyspozytorMaciejakS dyspozytorMaciejakS dyspozytorMaciejakS dyspozytorMaciejakS dyspozytor
  • Bo mnie szlag (taka ryba) jasny trafi
    • DinnerObrus
  • Distance Travelled: 4978km
  • Trains Routed: 162
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Styczeń 2018, 10:20:25 »
??? jedyne co w tym momencie mogę powiedzieć to to że sami sobie strzelacie w kolano robiąc autoryzację na wszystkie już wydawane scenerie albo je prywatyzując.  :-\  nie oszukujmy się bo taka jest prawda a potem jęczycie bo nie ma dyżurnych a tak naprawdę nie ma normalnych scenerii które nie posiadają autoryzacji. Nie lepiej wpisywać na czarną listę? W pewnym momencie ta głupia moda się pojawiła i jak widać nie ustąpi za szybko.  :o  Tą wiadomość kieruje do WSZYSTKICH twórców scenerii: zastanówcie się nad tym co robicie bo to wszystko już przechodzi ludzkie pojęcie...  :'(
Tzn. to z tym różnie.
Opublikowałem Bałaszków, niestety przez niektóre osoby na TSie zostały potraktowane jak gówno za przeproszeniem, nawet od tych co stacji nie wypuścili. Nie byli na niej, albo nie powiedzieli dlaczego ma być "rakiem"? Jeden dodatkowy tor z przystankiem, świetna do przelotów a nikt z jej nie korzysta mimo braku autoryzacji. Jeżeli ktoś chce ją przeobrazić w edytorze - niech przeobraża, tylko niech poinformuje. Po za tym, Stare Jabłonki mają prawie ten sam układ torowy co moja stacja fikcyjna. I tu się zgodzę że ma autoryzację, bo sceneria jest dziełem sztuki. Ale żal mi się robi, jak ktoś na takim "szicie" jak Ślemień daje autoryzację na coś oczywistego, no panie Boże trzymaj mocno...
Mój fanpage kolejowy: https://www.facebook.com/MaciejakS-1525083427549225/
...::: To jak pan Jezus powiedział? Tak jak Jezus powiedział :::...

Offline Ryszard

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 218
  • Ryszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezesRyszard prezes
  • Distance Travelled: 6504km
  • Trains Routed: 1531
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Styczeń 2018, 10:30:47 »
Ja częściowo nie rozumiem, co niektóre osoby mają do tych autoryzacji. Osoby, którym zależy na danej scenerii moim zdaniem napiszą odpowiednią prośbę do autora. Sceneria zapowiada się bardzo ciekawie, jak zostanie dodana do SWDR3 to będzie blokada między Naterkami, Biesalem i Starymi Jabłonkami.

Offline Blondyna

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 111
  • Blondyna prezesBlondyna prezesBlondyna prezesBlondyna prezesBlondyna prezesBlondyna prezesBlondyna prezesBlondyna prezesBlondyna prezesBlondyna prezesBlondyna prezesBlondyna prezes
  • Brawurowa jazda samochodem cinquecento.
  • Distance Travelled: 6428km
  • Trains Routed: 794
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Styczeń 2018, 11:25:44 »
Ja częściowo nie rozumiem, co niektóre osoby mają do tych autoryzacji. Osoby, którym zależy na danej scenerii moim zdaniem napiszą odpowiednią prośbę do autora. Sceneria zapowiada się bardzo ciekawie, jak zostanie dodana do SWDR3 to będzie blokada między Naterkami, Biesalem i Starymi Jabłonkami.

Sedno sprawy :).   Kolejna będzie Ostróda, która jest już na warsztacie.
« Ostatnia zmiana: 21 Styczeń 2018, 11:32:33 wysłana przez Blondyna »
Ciapąg jest jak małpa, niby nie potrafi mówić. ale jak go usłyszysz to od razu się cieszysz!

Offline Ensifer

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 359
  • Ensifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezesEnsifer prezes
  • Distance Travelled: 8482km
  • Trains Routed: 3570
« Odpowiedź #12 dnia: 21 Styczeń 2018, 13:11:04 »
"Kiedy wychodzi nowa sceneria, moim honorem jest narzekanie na autoryzację."
Już widzę tych wszystkich chętnych, którzy rzucą się na Centrum, jeśli je udostępnię :P .
"Człowiek przywykł, że go zło opada jak robactwo."

Offline Sabyryn

• Developer
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 49
  • Sabyryn dyspozytorSabyryn dyspozytorSabyryn dyspozytorSabyryn dyspozytorSabyryn dyspozytorSabyryn dyspozytorSabyryn dyspozytorSabyryn dyspozytorSabyryn dyspozytor
  • Awatar, lata 60, źródło: FB
  • Distance Travelled: 5513km
  • Trains Routed: 363
« Odpowiedź #13 dnia: 21 Styczeń 2018, 14:44:05 »
To jest post o scenerii, a nie o sensie autoryzacji. Nikogo tu nie obchodzi jakieś Centrum na kiju czy inne scenerie, tylko sceneria Stare Jabłonki gdyż jest to jedynie post informacyjny. Głupoty o autoryzacjach przenieście sobie na krzykoskrzynkę, albo jakiś post załóżcie, a nie robicie spam.

Co do scenerii:
Kontynuuj linię 353, całkiem dobrze Ci idzie :)
Naterki, Kcynia, Hel.

Offline IC_MajorWcislo

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 112
  • IC_MajorWcislo prezesIC_MajorWcislo prezesIC_MajorWcislo prezesIC_MajorWcislo prezesIC_MajorWcislo prezesIC_MajorWcislo prezesIC_MajorWcislo prezesIC_MajorWcislo prezesIC_MajorWcislo prezesIC_MajorWcislo prezesIC_MajorWcislo prezesIC_MajorWcislo prezes
  • [IC/101] Członek Rady Nadzorczej
  • Distance Travelled: 1954km
  • Trains Routed: 807
« Odpowiedź #14 dnia: 21 Styczeń 2018, 19:34:10 »
Skoro wszystko jest prywatne to trzeba zakładać temat na forum  ;) ?
PKP Intercity. Zakład Centralny. O. Olszynka Grochowska.
Członek Rady Nadzorczej MajorWcisło, Biuro Dyspozytury i Realizacji Przewozów.
Właściciel - www.hastati.pl  Hastati Multigaming Community