Autor Wątek: Nie mogę znaleść sesji.  (Przeczytany 582 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dominik Gmurowski

• User
  • Siła reputacji: 1
  • Dominik Gmurowski pracownik torowy
    • td2.info.pl
  • Distance Travelled: 109km
Nie mogę znaleść sesji.
« dnia: 22 Styczeń 2018, 10:38:18 »
Witam, wczoraj podczas gry chciałem uruchomić sesję, jak szukałem liczba dostępnych sesji zmalała. Dzisiaj jak zacząłem grać nie ma sesji. Pomoże co zrobić żebym miał znowu te sesje ?

Offline Polak

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 151
  • Polak prezesPolak prezesPolak prezesPolak prezesPolak prezesPolak prezesPolak prezesPolak prezesPolak prezesPolak prezesPolak prezesPolak prezes
  • Średnio zaawansowany dyżurny ruchu.
  • Distance Travelled: 10764km
  • Trains Routed: 1098
Odp: Nie mogę znaleść sesji.
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Styczeń 2018, 10:40:01 »
nie ma stacji, albo też ktoś wbił na spawn przed tobą
Szanuj cierpliwość dyżurnego swego bo zawsze możesz mieć gorszego

• User
    • td2.info.pl
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Styczeń 2018, 10:44:23 »
Czyli, jak będe szanował dyżurnego to mnie przywrócą.

Offline Trepan

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 59
  • Trepan dyrektorTrepan dyrektorTrepan dyrektorTrepan dyrektorTrepan dyrektorTrepan dyrektorTrepan dyrektorTrepan dyrektorTrepan dyrektorTrepan dyrektorTrepan dyrektor
  • Distance Travelled: 2562km
  • Trains Routed: 809
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Styczeń 2018, 10:55:01 »
Jeżeli zajmuję się kilkoma składami to zamykam spawn, obsłużę to co jest i otworzę znowu. Nie trzymam spawna otwartego na siłę, żeby każdy mógł wejść bo po co? Żeby maszynista wszedł i pół godziny czekał aż się nim zajmę? Wielu DR tak robi. Następna sprawa to ilość stacji dostępnych, gdy nie ma dokąd wysłać pociągu to też żadnego nie uruchomię. Jeżeli jest sporo stacji i nie ma komu jeździć to każdy mechanik wchodzi "z buta". Gdy jest na odwrót, musimy zajmować się składami kursującymi i nie ma czasu na uruchamianie nowych. Wiele też zależy od pory, późnym wieczorem ludzie generalnie chcą iść spać, więc ruch jest powoli redukowany. Skład dojeżdża do końca i nie bierze już nowych rj, DR tylko czekają już żeby odprawić ostatni i dobranoc. O wejściu i rozpoczęciu jazdy wtedy raczej nie ma mowy.

• User
    • td2.info.pl
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Styczeń 2018, 10:57:51 »
Nie będe już więcej, tak robił.

Offline Polak

• Supporter
  • *
  • Polak prezesPolak prezesPolak prezesPolak prezesPolak prezesPolak prezesPolak prezesPolak prezesPolak prezesPolak prezesPolak prezesPolak prezes
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Styczeń 2018, 11:05:15 »
Nie o to chodzi czy ty dyżurnego szanujesz czy tez nie. Ale też chodzi o natężenie ruchu na stacjach i dyżurny musi zająć się płynnością na stacji a nie mieć cały czas spawny otwarte

Offline Icek94

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 34
  • Icek94 dyżurny ruchuIcek94 dyżurny ruchuIcek94 dyżurny ruchuIcek94 dyżurny ruchuIcek94 dyżurny ruchuIcek94 dyżurny ruchu
  • Taki sobie ktuś ;p
  • Distance Travelled: 938km
  • Trains Routed: 193
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Styczeń 2018, 11:12:06 »
Nie o to chodzi czy ty dyżurnego szanujesz czy tez nie. Ale też chodzi o natężenie ruchu na stacjach i dyżurny musi zająć się płynnością na stacji a nie mieć cały czas spawny otwarte
Przy dobrym zorganizowaniu da się oczywiście mieć płynność i otwarte sloty.
Pierwsza mapka:
Roniec -> 10%

Offline Polak

• Supporter
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Styczeń 2018, 11:15:15 »
Przy dobrym zorganizowaniu da się oczywiście mieć płynność i otwarte sloty.
no wiem ale jak np. u mnie jest spory ruch na stacji to staram sie nie otwierać slotów bo nie jestem aż tak bardzo zorganizowany jak niektórzy z doświadczonych ode mnie dyżurnych

Offline Tomaszek_Lodz

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 21
  • Tomaszek_Lodz dróżnik przejazdowyTomaszek_Lodz dróżnik przejazdowyTomaszek_Lodz dróżnik przejazdowyTomaszek_Lodz dróżnik przejazdowy
  • Distance Travelled: 20946km
  • Trains Routed: 37
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Styczeń 2018, 12:40:39 »
Ja napiszę to co jest wałkowane od dłuższego czasu a nikomu nie chce się poczytać. Wykup supportera, wtedy będziesz miał slotòw pod dostatkiem (pod warunkiem że będą otwarte), druga opcja jeśli nie chcesz kupować supportera-wejdź na TS, poproś DR o otwarcie spawna (o ile będą darmowe sloty). Wybór należy do ciebie.

Offline Halik

• User
  • Siła reputacji: 113
  • Halik prezesHalik prezesHalik prezesHalik prezesHalik prezesHalik prezesHalik prezesHalik prezesHalik prezesHalik prezesHalik prezesHalik prezes
  • Distance Travelled: 1566km
  • Trains Routed: 772
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Styczeń 2018, 12:42:24 »
Ja mam zawsze otwarte i prowadzę płynnie ruch, bo mi to nie przeszkadza nie wiem jak innym. Problem robi się wtedy gdy zjeździe ci 10 pociągów a kolejne 11 stoi na respach, bo robi się młyn np. na Wrocku,  wtedy zamykam żeby ogarnąć a później znowu otwieram ;) Tak jak mówili koledzy albo było za wcześnie rano albo za późno wieczorem, gdy wszystkie stacje kończyły już swoją pracę.

Offline Coyotek

• Global Moderator
  • Developer
  • Pioneer
  • *
  • Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 56
  • Coyotek dyrektorCoyotek dyrektorCoyotek dyrektorCoyotek dyrektorCoyotek dyrektorCoyotek dyrektorCoyotek dyrektorCoyotek dyrektorCoyotek dyrektorCoyotek dyrektorCoyotek dyrektor
  • Mięso musiało latać ,jakby granat w chlew trafił
  • Distance Travelled: 2032km
  • Trains Routed: 560
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Styczeń 2018, 23:42:49 »
Optymalne pory w których można znaleźć więcej niż 1 stację - od godziny 17 do godziny 22. Przed 17stą zazwyczaj za mało osób, po 22giej wszyscy kończą.
The cake is a LIE!

Did somebody say MODERATOR?!

Naczelny Modulator. Bezbecja Forum. Pałuję warnami każdego, kto się opiera zasadom.

Banday, Kickday, Warnday, Timeoutday, Coyotday, Banturday i Spamday

Forumowy Wąchacz