Autor Wątek: Issue/Problem: Problem z SWDR3  (Przeczytany 586 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marcelol

• User
  • Siła reputacji: 22
  • marcelol dróżnik przejazdowymarcelol dróżnik przejazdowymarcelol dróżnik przejazdowymarcelol dróżnik przejazdowy
  • Distance Travelled: 454km
  • Trains Routed: 222
Problem z SWDR3
« dnia: 25 Styczeń 2018, 20:28:34 »
Od jakiegoś czasu jeżdżę w TD2, ale pomyślałem że chciałbym być dyżurnym więc pobrałem SWDR3. Niestety po uruchomieniu wyskoczył błąd. Pomyślałem że może trzeba zainstalować tę wersję .NET która jest podana w opisie. Pobrałem wersję zwykłą ale nie mogłem jej zainstalować bo mam nowszą wersje ale zainstalowałem wersje developerską. Błąd niestety nie zniknoł. Proszę o pomoc. Dodaje screeny tych błędów.

Offline LisiczekPL

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 28
  • LisiczekPL nastawniczyLisiczekPL nastawniczyLisiczekPL nastawniczyLisiczekPL nastawniczyLisiczekPL nastawniczy
  • ET22
  • Distance Travelled: 1761km
  • Trains Routed: 177
Odp: Problem z SWDR3
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Styczeń 2018, 22:08:23 »
Jak klikasz kontynuuj to chyba powinno normalnie działać. Mi też kiedyś takie błędy wyskakiwały ale o ile dobrze pamiętam pozbyłem się ich klilając "Kontynuuj"

Offline nitro

• Developer
  • Supporter
  • *
  • Kontroler scenerii
  • Siła reputacji: 70
  • nitro prezesnitro prezesnitro prezesnitro prezesnitro prezesnitro prezesnitro prezesnitro prezesnitro prezesnitro prezesnitro prezesnitro prezes
  • Distance Travelled: 5653km
  • Trains Routed: 466
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Styczeń 2018, 22:36:42 »
1. Nieprawidłowy dział  do zgłaszania odnośnie SWDR3... prawidłowy dział to: http://td2.info.pl/index.php/board,22.0.html

2. Nie klika się na Kontynuuj tylko na Szczegóły... wtedy zaznacza się myszką cały tekst poniżej okienka, kopiuje (ALBO użyć skróty klawiaturowe: CTRL + A, CTRL + C), następnie wkleja się ten tekst na https://pastebin.com/ , https://pastebucket.com/ lub inny, wkleić tutaj link do tego tekstu... klikamy na Zamknij... próba kontynuowania może odbić się dalszymi błędami i/lub destabilizacją programu.

Inaczej, próba naprawy to wróżenie z fusów...

Offline marcelol

• User
  • marcelol dróżnik przejazdowymarcelol dróżnik przejazdowymarcelol dróżnik przejazdowymarcelol dróżnik przejazdowy
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Styczeń 2018, 17:53:02 »
Dziękuje za pomoc, ale udało mi się naprawić ten błąd samemu. Jak to mówią najprostrze rozwiązania są najlepsze. Tak naprawdę to ja zawiniłem podczas rozpakowywania SWDR3.

Offline nitro

• Developer
  • Supporter
  • *
  • Kontroler scenerii
  • Siła reputacji: 70
  • nitro prezesnitro prezesnitro prezesnitro prezesnitro prezesnitro prezesnitro prezesnitro prezesnitro prezesnitro prezesnitro prezesnitro prezes
  • Distance Travelled: 5653km
  • Trains Routed: 466
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Styczeń 2018, 18:07:36 »
Moi Złoci Przyjaciele,

(piszę tutaj bez przekąsu)

Nauczcie się, że nie uruchomicie żadnego programu wprost z archiwum... musicie zawartość wypakować z archiwum na swój dysk -  za pomocą wbudowanego narzędzia do rozpakowania archiwum ZIP w Windows, 7Zip, Winrar...

Offline marcelol

• User
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Styczeń 2018, 18:27:10 »
Moi Złoci Przyjaciele,

(piszę tutaj bez przekąsu)

Nauczcie się, że nie uruchomicie żadnego programu wprost z archiwum... musicie zawartość wypakować z archiwum na swój dysk -  za pomocą wbudowanego narzędzia do rozpakowania archiwum ZIP w Windows, 7Zip, Winrar...

Nie w tym rzecz. Wypakowałem poprawnie ale do nieodpowiedniego folderu