Autor Wątek: WiP/Prace w toku: Jadów / Choinka  (Przeczytany 1605 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KacpErB

  • Weteran
  • Wiadomości: 145
  • Siła reputacji: 80
  • KacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezes
Jadów / Choinka
« dnia: 04 Lutego 2018, 10:57:58 »
Witam was ponownie,
Dzisiaj przedstawię wam projekt fikcyjny Jadów leżący na Wielkopolsce, aktualnie jest to stacja przelotowa, kiedyś była Stacją Węzłową. Zbudowana w XIX Wieku wraz z rozbudową sieci kolei w Zagrabionej Polsce, by rozwozić Chleb z tutejszych fabryk. Piekarnie zamknięto w 1970 i Stacja też już ogromnego ruchu nie miała. Została ona zamknięta w 1990 Oczekując na kolejne pojawienie się jako Stacja w Bazie kolejowej.
PKP PLK Postanowiło zelektryfikować linię i otworzyć stację nie tylko do ruchu towarowego, lecz też do użytku pasażerskiego, aktualnie stoi jeden peron.

Postępy Prac :
Układ torowy : 100%
Sygnalizacja / SCS : 100% Pulpit wymaga poprawek (kosmetyczne).
Elektryfikacja : Wydaje mi się że Tak
Wskaźniki : Kończe
WE : Zaczne
Kilometraż : Zacznę, prędzej niż WE.

Cóż więcej, czas na screeny.
« Ostatnia zmiana: 05 Lutego 2018, 20:17:02 wysłana przez KacpErB »
Robie Izolacje i pulpity. Nie trawie tego co robie.

Offline Trepan

  • Weteran
  • Wiadomości: 297
  • Siła reputacji: 88
  • Trepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezes
Odp: Jadów / Choinka
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Lutego 2018, 11:09:31 »
dodaj rampę peronową w scs, żeby było wiadomo, przy którym torze jest.Będzie na licencję? Czy otwarty dostęp?

Offline KacpErB

  • Weteran
  • Wiadomości: 145
  • Siła reputacji: 80
  • KacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezes
Odp: Jadów / Choinka
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Lutego 2018, 11:54:04 »
Poprawiony pulpit, Otwarty dostęp.
Robie Izolacje i pulpity. Nie trawie tego co robie.

Offline Kacper9

  • Zasłużony
  • Pioneer
  • *
  • Weteran
  • Sponsor
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Siła reputacji: 529
  • Kacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezes
Odp: Jadów / Choinka
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Lutego 2018, 16:21:38 »
Ten Peron to chyba wyspowy miał być?
Wypowiedź jest moją opinią, nie jest zatem to opinia mojego pracodawcy/firmy/innych podmiotów z którymi współpracuję lub w których imieniu występuję, występowałem bądź będę występował w przyszłości.