Autor Wątek: Info: Na początek  (Przeczytany 463 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Stefanulek

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 1
  • Stefanulek pracownik torowy
  • Distance Travelled: 947km
Na początek
« dnia: 08 Luty 2018, 13:56:59 »
Witam wszystkich, mam pytania początkującego. Z góry przepraszam, ale nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie, dlatego jeśli piszę w złym dziale lub ktoś założył wcześniej taki wątek proszę przenieść do właściwego moderatorów forum.
1. Czy jest możliwośc generowania innych składów pociągów i lokomotyw w trybie offline?
2. Stałem przed zamkniętym semaforem i baaardzo długo się nie otworzył, co mogę robić nie tak?
3. Czy są inne scenariusze niż te, które dostępne są w trybie offline (chyba 5 tam jest)
4. Czy jest jakaś kamera widoku z dala pociągu, którym jadę czy tylko mogę wysiąść aby obejrzeć skład i tylko w postoju?

Dziękuję za wyrozumiałość.

Offline Jallah

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 28
  • Jallah nastawniczyJallah nastawniczyJallah nastawniczyJallah nastawniczyJallah nastawniczy
  • Distance Travelled: 6002km
  • Trains Routed: 533
Odp: Na początek
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Luty 2018, 14:04:16 »
1. Jest, ale to trochę bardziej skomplikowane niż do online.
2.Jeżeli jedziesz offline, co idzie zrozumieć z twojej wypowiedzi to spróbuj nacisnąć F5 albo F6 raz. Jeżeli nic się nie wydarzy, to w większości przypadków błąd bota do Dyżurki, jeżeli ci na chacie coś wyskoczy z sukcesem (nie pamiętam dokładnie co tam pisało) to możesz jechać, tylko ostrożnie (polecam vmax 40 do następnego semafory lub do opuszczenia okręg zwrotnicowego) i nie próbuj tego na online bez rozkazu S.
3. Standardowo jest kilka, jednak więcej nie ma. Można sobie również dorobić.
4. Możesz tylko wsiadać i wysiadać z pociągu (F11) jednak od następnej wersji będzie blokada że tylko do 10 km/h.

Offline Stefanulek

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 1
  • Stefanulek pracownik torowy
  • Distance Travelled: 947km
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Luty 2018, 15:02:49 »
A czy mogę pojechać w trybie on-line z inną scenerią, ale samemu żeby nikomu ni psuć gry?

Offline KacpErB

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 0
  • KacpErB miłośnik KKZKacpErB miłośnik KKZKacpErB miłośnik KKZKacpErB miłośnik KKZ
  • Hhhhhhhhhhhhh
  • Distance Travelled: 1314km
  • Trains Routed: 341
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Luty 2018, 15:08:33 »
Niestety, tak się nie da. Po prostu mamy wiki w którym napisane jest co dany semafor znaczy, jaka prędkość podczas manewrów, jakie światła zapalić i takim sposobem gwarantuję ci że nikomu nie popsujesz gry :)
Robie Izolacje i pulpity. Nie trawie tego co robie.
Wasilków - Nie, Antonin - Nie, Coś tam - Spalinowa

Offline Drozda32

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 362
  • Drozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezesDrozda32 prezes
  • Distance Travelled: 14226km
  • Trains Routed: 3887
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Luty 2018, 21:03:32 »
1. TAK
2. Zależy od sytuacji gdzie to było i kiedy.
3. TAK
4. Nie ma kamer ale masz f11 swobodne chodzenie oraz wyciąganie kamery z kabiny przez okna po prawej i lewej kabiny.
Wszystko się da ale jak masz jakieś pytania wbijaj na tsa to ci wytłumaczę.

Offline !Marcin

• Supporter
  • *
  • Siła reputacji: 37
  • !Marcin toromistrz!Marcin toromistrz!Marcin toromistrz!Marcin toromistrz!Marcin toromistrz!Marcin toromistrz!Marcin toromistrz
  • ็็็็็็ ็็็็็็ ็็็็็็ ็็็็็็ ็็็็็็ ็็็็็็ ็็็็็็
  • Distance Travelled: 2152km
  • Trains Routed: 490
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Luty 2018, 21:35:54 »
I nie ma co się bać jeździć online. Przeczytać tylko instrukcję tak żeby ją zrozumieć. Wybrać sobie jakiś skład nie trudny w prowadzeniu bo od 40 węglarek ładownych to nie ma co zaczynać tylko jakaś siódemeczkę z kilkoma wagonami pasażerskimi czy Impulsa bo na nim najłatwiej się jeździ i potem tylko czerpać radość z jazdy bo o to tu chodzi, żeby dobrze się bawić i miło spędzić czas, a nie się przejmować co źle robię czy zrobiłem ;)
Autor Scenerii: Samostrzel - 65% LCS Bolesławiec - "Coś z tego będzie?"%

Offline Tomaszek_Lodz

• Supporter
  • *
  • Pioneer
  • *
  • Siła reputacji: 21
  • Tomaszek_Lodz dróżnik przejazdowyTomaszek_Lodz dróżnik przejazdowyTomaszek_Lodz dróżnik przejazdowyTomaszek_Lodz dróżnik przejazdowy
  • Distance Travelled: 20946km
  • Trains Routed: 37
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Luty 2018, 21:38:15 »
Siódemki też nie są takie hop siup i niektórzy potrafią i tym cuda odwalać na szlaku😄 . Tak jak kolega napisał, proponuję na początek impulsa (na pierwsze 200km).