Autor Wątek: Info: Herby Nowe  (Przeczytany 28337 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ares28

  • Developer
  • Weteran
  • Konstruktor
  • Wiadomości: 934
  • Siła reputacji: 729
  • Ares28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezes
  • Programista systemów SRK
Odp: Herby Nowe
« Odpowiedź #15 dnia: 27 Lutego 2018, 21:03:23 »
Ze szlaku Pn przy wjeździe wskaźnik W8 po połączeniu pojawia się za czołem pociągu. Albo jazda na pamięć, abo crash. Nagle przed oczami wyrastają W9 i amen.

Ale zdajesz sobie sprawę, że jak jest czarny ekran to pociąg stoi w miejscu? A to że łączysz się online za wskaźnikiem nie ma większego znaczenia. Było to testowane, wskaźnik jest mijany po załadowaniu scenerii w momencie gdy gra już jest płynna, do tego podałem w pierwszym poście fragment WOSu. Bardziej ogarnięci mechanicy jakoś nie mają z tym problemu.

EDIT:
No chyba że do czasu połączenia ze scenerią jedziesz z zamkniętymi oczami...  ::)
« Ostatnia zmiana: 27 Lutego 2018, 21:08:31 wysłana przez Ares28 »

Offline hulek

  • Sponsor
  • Weteran
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 297
  • Siła reputacji: 92
  • hulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezeshulek prezes
  • jak bydzie to bydzie, nie bydzie to bydzie później
Odp: Herby Nowe
« Odpowiedź #16 dnia: 28 Lutego 2018, 07:29:28 »
Po drugie w rozkladzie sa podane predkosci na szlakach, ale jak nikt na to nie patrzy to pretensji nie miejcie, bo potem sie wykrzaczacie.
W gębie Ferrero w kieszeni ZERO

Panie to się robi samo: Nic juz nie buduję. Bo po co :*

🚑 Rafałek pił ? ... No trochę pił... To za karę PAWULONIK 💉

Offline Trepan

  • Weteran
  • Wiadomości: 297
  • Siła reputacji: 88
  • Trepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezes
Odp: Herby Nowe
« Odpowiedź #17 dnia: 28 Lutego 2018, 08:17:38 »
Hulek w rozkładzie jest 90 szlakowa, tylko na moście jest 30. Dość drastyczna różnica, a W8 nie minąłem. Co jak co, ale wdząc ograniczenie nie mam w zwyczaju dawać w boki na bezoporach, żeby sprawdzić jak daleko polecę. Nie miałem czarnego ekranu i połączyło mnie tak, że wskaźnik miałem prawdopodobnie za lokiem.

Offline ISEDR_GCA

  • Sponsor
  • Weteran
  • Zasłużony
  • Grupa III
  • *
  • Wiadomości: 401
  • Siła reputacji: 664
  • ISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezesISEDR_GCA prezes
  • WARS S.A. Oddział Północ
Odp: Herby Nowe
« Odpowiedź #18 dnia: 28 Lutego 2018, 08:46:50 »
Po coś jednak jest wstawiony WOS w pierwszym poście,  więc na przyszłość radzę choćby zerknąć i się dowiedzieć o ewentualnych ograniczeniach prędkości. I tu znowu pojawia się problem znajomości szlaku.

Offline Kacper9

  • Zasłużony
  • Pioneer
  • *
  • Weteran
  • Sponsor
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Siła reputacji: 529
  • Kacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezes
Odp: Herby Nowe
« Odpowiedź #19 dnia: 28 Lutego 2018, 08:59:22 »
Na Śląsku i w Zagłębiu wiele jest miejsc, gdzie lokalni zbieracze sprywatyzowali wskaźniki W8 czasem do kompletu z W9, a drogowcy jakoś się nie kwapią do ich odstawienia ich ponownie. Ale maszyniści sobie radzą.
Wypowiedź jest moją opinią, nie jest zatem to opinia mojego pracodawcy/firmy/innych podmiotów z którymi współpracuję lub w których imieniu występuję, występowałem bądź będę występował w przyszłości.

Offline Ares28

  • Developer
  • Weteran
  • Konstruktor
  • Wiadomości: 934
  • Siła reputacji: 729
  • Ares28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezes
  • Programista systemów SRK
Odp: Herby Nowe
« Odpowiedź #20 dnia: 28 Lutego 2018, 10:44:13 »
Nie miałem czarnego ekranu i połączyło mnie tak, że wskaźnik miałem prawdopodobnie za lokiem.

To jest niemożliwe. W kwestii łączenia scenerii są dwa warianty:
1. Sceneria przelaczona jest w miarę płynnie bez czarnego ekranu i po prostu zjeżdżasz z jednego fragmentu lasku do drugiego.
2. Twój kalkulator nie poradził sobie z zaladowaniem scenerii w odpowiednim czasie. Po zjechaniu z magiczmego lasku z poprzedniej scenerii pojawił się czarny ekran, a gra była w tym momencie zastopowana. Następnie jazda jest kontynuowana od miejsca w którym pojawił się czarny ekran.

W obydwu wariantach wjazd na fragment magicznego lasku na nowej scenerii jest płynny z przyzwoitą ilością klatek, bo sceneria już została załadowana. Spadki i czarny ekran pojawia się przed jej zaladowaniem, jeszcze na poprzedniej scenerii.

Więc opcja "polaczylem się za wskaźnikiem" nie istnieje. Za wskaźnikiem faktycznie odbywa się połączenie, ale do trybu online. To natomiast nie wpływa na widoczność wskaźnika.

Dużo bardziej przemawia do mnie wersja "nie zwróciłem uwagi na wskaźniki w magicznym lasku bo zazwyczaj wskazują to samo co w rozkładzie".

Offline Trepan

  • Weteran
  • Wiadomości: 297
  • Siła reputacji: 88
  • Trepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezesTrepan prezes
Odp: Herby Nowe
« Odpowiedź #21 dnia: 28 Lutego 2018, 12:23:54 »
Tego, że będzie tam pułapka byłem 100% pewny, więc czekałem na ten wskaźnik i doczekałem się. W9. Mówisz, że się nie da. W tym programie wszystko się da, zwiedzić Księżyc też...

Offline Kacper9

  • Zasłużony
  • Pioneer
  • *
  • Weteran
  • Sponsor
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Siła reputacji: 529
  • Kacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezes
Odp: Herby Nowe
« Odpowiedź #22 dnia: 28 Lutego 2018, 12:32:27 »
Ares, a te parę sekund kiedy skład jest teleportowany chyba na 0.0 to też stoimy?
PS. Można by to wydzielić, bo nam się ciut inny wątek zaczyna.
Wypowiedź jest moją opinią, nie jest zatem to opinia mojego pracodawcy/firmy/innych podmiotów z którymi współpracuję lub w których imieniu występuję, występowałem bądź będę występował w przyszłości.

Offline ziemniak009

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Siła reputacji: 61
  • ziemniak009 prezesziemniak009 prezesziemniak009 prezesziemniak009 prezesziemniak009 prezesziemniak009 prezesziemniak009 prezesziemniak009 prezesziemniak009 prezesziemniak009 prezesziemniak009 prezesziemniak009 prezes
Odp: Herby Nowe
« Odpowiedź #23 dnia: 28 Lutego 2018, 21:44:41 »
a kiedy ją udostępnisz?
« Ostatnia zmiana: 28 Lutego 2018, 21:46:37 wysłana przez ziemniak009 »
Już 7 lat z Symulatorem!

Offline Ares28

  • Developer
  • Weteran
  • Konstruktor
  • Wiadomości: 934
  • Siła reputacji: 729
  • Ares28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezes
  • Programista systemów SRK
Odp: Herby Nowe
« Odpowiedź #24 dnia: 28 Lutego 2018, 22:11:10 »
a kiedy ją udostępnisz?



Tyle pytań już o to było...  ::)

Offline JukinPL

  • Weteran
  • Wiadomości: 24
  • Siła reputacji: 148
  • JukinPL prezesJukinPL prezesJukinPL prezesJukinPL prezesJukinPL prezesJukinPL prezesJukinPL prezesJukinPL prezesJukinPL prezesJukinPL prezesJukinPL prezesJukinPL prezes
    • Train Driver 2
Odp: Herby Nowe
« Odpowiedź #25 dnia: 07 Marca 2018, 14:53:16 »
podoba mi sie otoczenie

Offline SzymczoooK

  • Sponsor
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Siła reputacji: 393
  • SzymczoooK prezesSzymczoooK prezesSzymczoooK prezesSzymczoooK prezesSzymczoooK prezesSzymczoooK prezesSzymczoooK prezesSzymczoooK prezesSzymczoooK prezesSzymczoooK prezesSzymczoooK prezesSzymczoooK prezes
  • Pamiętaj kiedyś przyjedzie
Odp: Herby Nowe
« Odpowiedź #26 dnia: 30 Marca 2018, 18:23:48 »
Fajne to
SzymczoooK

Offline Ares28

  • Developer
  • Weteran
  • Konstruktor
  • Wiadomości: 934
  • Siła reputacji: 729
  • Ares28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezesAres28 prezes
  • Programista systemów SRK
Odp: Herby Nowe
« Odpowiedź #27 dnia: 23 Kwietnia 2018, 17:59:26 »
Dzisiaj wspólnie z Matzem podjeliśmy decyzję o udostępnieniu Herbów Nowych szerszemu gronu i dać wam szansę na uzyskanie autoryzacji.

Nie mamy ustalonych sztywnych wymagań, ale wysoka liczba odprawionych pociągów, doskonała znajomość przepisów oraz dobra opinia na dyżurce będą waszym atutem. ;)

Zgłoszenia można nadsyłać do mnie na PW.

Offline misiu8761

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Siła reputacji: 965
  • misiu8761 prezesmisiu8761 prezesmisiu8761 prezesmisiu8761 prezesmisiu8761 prezesmisiu8761 prezesmisiu8761 prezesmisiu8761 prezesmisiu8761 prezesmisiu8761 prezesmisiu8761 prezesmisiu8761 prezes
Odp: Herby Nowe
« Odpowiedź #28 dnia: 23 Kwietnia 2018, 22:23:19 »
Witam! Co trzeba robić by otrzymać autoryzacje na Herby Nowe? :P
Projekty:
Modlinków - Wydane, Kszęty - Wydane, Gutkowo - Wydane

Offline Husarz

  • Sponsor
  • Weteran
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 131
  • Siła reputacji: 1128
  • Husarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezesHusarz prezes
  • Alea iacta est...
Odp: Herby Nowe
« Odpowiedź #29 dnia: 23 Kwietnia 2018, 22:25:17 »
Zgłoszenia można nadsyłać do mnie na PW.

 :o :o