Autor Wątek: Galeria screenów  (Przeczytany 777095 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline Dariuszek

  • Zasłużony
  • Pioneer
  • *
  • Zasłużony
  • Wiadomości: 347
  • Siła reputacji: 31
  • Dariuszek dyżurny ruchuDariuszek dyżurny ruchuDariuszek dyżurny ruchuDariuszek dyżurny ruchuDariuszek dyżurny ruchuDariuszek dyżurny ruchu
Odp: Galeria screenów
« Odpowiedź #885 dnia: 09 Marca 2017, 09:00:23 »
Wygląda wtedy realnie jak tutaj Fotka.

Wiadukt na ktorym sie wzorowalem robiac ten do gry. Mozecie ta scenerie zrobic, macie model dedykowany ;D

Offline Szycu

  • Weteran
  • Pioneer
  • *
  • Wiadomości: 93
  • Siła reputacji: 159
  • Szycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezesSzycu prezes
Odp: Galeria screenów
« Odpowiedź #886 dnia: 09 Marca 2017, 15:23:39 »
W załączniku przedstawiam wam dzisiejsze wydarzenie z Tomaszowa Mazowieckiego
Jestem za tym co było na początku td2, kiedy scenerią było to przez co dało się przejechać, a czasami nawet jak się nie dało to i tak dobrze służyło

Offline Sabyryn

  • Konstruktor
  • Weteran
  • Sponsor
  • *
  • Wiadomości: 103
  • Siła reputacji: 116
  • Sabyryn prezesSabyryn prezesSabyryn prezesSabyryn prezesSabyryn prezesSabyryn prezesSabyryn prezesSabyryn prezesSabyryn prezesSabyryn prezesSabyryn prezesSabyryn prezes
  • Lok. W-wa Praga Centralna DOKP
Odp: Galeria screenów
« Odpowiedź #887 dnia: 09 Marca 2017, 16:45:58 »
Mądrala ma rację, przyjrzyj się dobrze wysięgnikom 1 i 2 od lewej. ;) Ale tak naprawdę dobrze. Mi wystarczyło tylko rzucić okiem i widzę że jest źle. Ponadto nie widzę na prawdziwym zdjęciu sieci dwużyłowej ;)

No bo jej tam nie ma, upierdliwość mnie boli, że mi zmienia czasem jeden drut jezdny na dwa, które są tak jakby ,,domyślne", często dzieje się tak jak daje przylepę do torów. Poprawię to, dobrze że spojrzałeś, ja już tyle tego napoprawiałem że podświadomie wolę chyba nie widzieć :P A co do wysięgniorów moja gafa bo odwrotnie powinny być, znaczy druty jezdne winny się krzyżować, jakoś zbyt zapatrzony w swoją scenerię jestem, uznając że wszystko jest mistrzowsko. A co do samych typów muszą być takie jakie są. ,,kkk" oraz ,,kk". Przybliżyłem je rzeczywiście troszkę, wsunąłem na siebie, tylko poprzekręcałem w osi, zwis nie wchodzi w skrajnie, jest dobrze :P

PS: Ale mądrala i tak jesteś :P
Naterki, Kcynia, Hel, Winiary, Biała Sudecka
Przekaż 1% dla Polskiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei --> http://www.psmk.org.pl/1-dla-psmk/

Offline tadek40

  • Weteran
  • Wiadomości: 350
  • Siła reputacji: 56
  • tadek40 dyrektortadek40 dyrektortadek40 dyrektortadek40 dyrektortadek40 dyrektortadek40 dyrektortadek40 dyrektortadek40 dyrektortadek40 dyrektortadek40 dyrektortadek40 dyrektor
  • KONTO ZAMKNIĘTE, TYLKO SZKODA SUPPORTERA...
Odp: Galeria screenów
« Odpowiedź #888 dnia: 10 Marca 2017, 17:59:35 »
Jedna EP07-1039 plus dwie do tego EP08. :))

Offline Tymoon

  • Weteran
  • Wiadomości: 56
  • Siła reputacji: 87
  • Tymoon prezesTymoon prezesTymoon prezesTymoon prezesTymoon prezesTymoon prezesTymoon prezesTymoon prezesTymoon prezesTymoon prezesTymoon prezesTymoon prezes
  • Aviaton is love, Aviaton is life.
Odp: Galeria screenów
« Odpowiedź #889 dnia: 10 Marca 2017, 19:40:53 »
I believe I can Fly  ;D ;D
« Ostatnia zmiana: 10 Marca 2017, 20:10:51 wysłana przez Tymoon »

Offline KacpErB

  • Weteran
  • Wiadomości: 145
  • Siła reputacji: 80
  • KacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezesKacpErB prezes
Odp: Galeria screenów
« Odpowiedź #890 dnia: 10 Marca 2017, 19:49:35 »
Dokladność w 100%! ;D
Robie Izolacje i pulpity. Nie trawie tego co robie.

Offline ZnaQu

  • Weteran
  • Grupa I
  • *
  • Wiadomości: 77
  • Siła reputacji: 139
  • ZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezesZnaQu prezes
  • To ja prowadzący manewry na WGA1
Odp: Galeria screenów
« Odpowiedź #891 dnia: 10 Marca 2017, 19:54:47 »
Takie tam...

Offline eM8Ka

  • User
  • Wiadomości: 51
  • Siła reputacji: 105
  • eM8Ka prezeseM8Ka prezeseM8Ka prezeseM8Ka prezeseM8Ka prezeseM8Ka prezeseM8Ka prezeseM8Ka prezeseM8Ka prezeseM8Ka prezeseM8Ka prezeseM8Ka prezes
Odp: Galeria screenów
« Odpowiedź #892 dnia: 10 Marca 2017, 20:01:46 »
Zza płotu. Przepraszam za słup, ale ochroniarz ze składu węgla krzywo patrzył.

Offline Glizdorpl

  • Weteran
  • Wiadomości: 10
  • Siła reputacji: 2
  • Glizdorpl pracownik torowy
Odp: Galeria screenów
« Odpowiedź #893 dnia: 10 Marca 2017, 21:13:09 »
Takie kilka :)

Offline Sabyryn

  • Konstruktor
  • Weteran
  • Sponsor
  • *
  • Wiadomości: 103
  • Siła reputacji: 116
  • Sabyryn prezesSabyryn prezesSabyryn prezesSabyryn prezesSabyryn prezesSabyryn prezesSabyryn prezesSabyryn prezesSabyryn prezesSabyryn prezesSabyryn prezesSabyryn prezes
  • Lok. W-wa Praga Centralna DOKP
Odp: Galeria screenów
« Odpowiedź #894 dnia: 11 Marca 2017, 02:54:51 »
Kurna Panowie no  8)
Naterki, Kcynia, Hel, Winiary, Biała Sudecka
Przekaż 1% dla Polskiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei --> http://www.psmk.org.pl/1-dla-psmk/

Offline IC_MajorWcislo

  • Weteran
  • Wiadomości: 40
  • Siła reputacji: 146
  • IC_MajorWcislo prezesIC_MajorWcislo prezesIC_MajorWcislo prezesIC_MajorWcislo prezesIC_MajorWcislo prezesIC_MajorWcislo prezesIC_MajorWcislo prezesIC_MajorWcislo prezesIC_MajorWcislo prezesIC_MajorWcislo prezesIC_MajorWcislo prezesIC_MajorWcislo prezes
  • Samozwańczy Major
Odp: Galeria screenów
« Odpowiedź #895 dnia: 11 Marca 2017, 16:38:50 »
1704 Paderewski przeformowany, stara jedynka na nową  ;)
ArmA 3 Roleplay Community

Offline tadek40

  • Weteran
  • Wiadomości: 350
  • Siła reputacji: 56
  • tadek40 dyrektortadek40 dyrektortadek40 dyrektortadek40 dyrektortadek40 dyrektortadek40 dyrektortadek40 dyrektortadek40 dyrektortadek40 dyrektortadek40 dyrektortadek40 dyrektor
  • KONTO ZAMKNIĘTE, TYLKO SZKODA SUPPORTERA...
Odp: Galeria screenów
« Odpowiedź #896 dnia: 11 Marca 2017, 20:22:57 »
Okiem maszynisty z EU07 ze składem IC 524589 "Hata no Kokoro".  :)


Offline shafter

  • Zasłużony
  • Weteran
  • Wiadomości: 546
  • Siła reputacji: 221
  • shafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezesshafter prezes
Odp: Galeria screenów
« Odpowiedź #897 dnia: 11 Marca 2017, 20:53:22 »

Offline Pitek

  • Zasłużony
  • Pioneer
  • *
  • Wiadomości: 355
  • Siła reputacji: 83
  • Pitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezesPitek prezes
Odp: Galeria screenów
« Odpowiedź #898 dnia: 11 Marca 2017, 21:11:54 »
Trochę z Oławy i jedno z LCSa

Offline UAZownik

  • Konstruktor
  • Pioneer
  • *
  • Weteran
  • Sponsor
  • Grupa VI
  • *
  • Wiadomości: 460
  • Siła reputacji: 276
  • UAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezesUAZownik prezes
  • Dobry, sceneria do kontroli!
    • www.nastawnicownia.pl
Odp: Galeria screenów
« Odpowiedź #899 dnia: 12 Marca 2017, 13:16:14 »
„Każdy pracownik kolejowy, którego czynności związane są z ruchem pociągów i wykonywaniem manewrów, powinien znać szczegółowo
»Instrukcję o sygnalizacji«."

Automatyk z zawodu, drogowiec i ruchowiec z zamiłowania.