Autor Wątek: Galeria screenów  (Przeczytany 777577 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline PabloKrk

  • Weteran
  • Wiadomości: 86
  • Siła reputacji: 13
  • PabloKrk dróżnik obchodowyPabloKrk dróżnik obchodowy
Odp: Galeria screenów
« Odpowiedź #570 dnia: 20 Lipca 2016, 11:42:00 »
Wjeżdżając na stację słyszę jak Rysiu męczy opory bo nie może ruszyć. Patrzę na jego skład i widzę że ucięło mu wagony i zrobił się pociąg widmo :P, sam zaś z zagapienia przerżnąłem niefartownie S1 :D. Wrzucam screena jak na Piwnicach Rysiu szuka swych wagonów :D

Dodano: 21 Lipca 2016, 20:45:41


Czekając na przelot ;)
« Ostatnia zmiana: 21 Lipca 2016, 20:45:48 wysłana przez PabloKrk »

Offline rogonon

  • Weteran
  • Wiadomości: 41
  • Siła reputacji: 85
  • rogonon prezesrogonon prezesrogonon prezesrogonon prezesrogonon prezesrogonon prezesrogonon prezesrogonon prezesrogonon prezesrogonon prezesrogonon prezesrogonon prezes
Odp: Galeria screenów
« Odpowiedź #571 dnia: 21 Lipca 2016, 19:26:25 »
Taka sytuacja dzisiaj w Lisiczkach.
Ukończone / robione scenerie: Pruszcz Gdański,Piwnice Nowe,Cis,Dąb, Pierzyska,Wyrzysk Osiek,Białobrzeg,Branowice,LCS Szymankowszczyznicem,Cisowianka,Czechowice,Ruda Talubska,Brzezie,Mrozy,Chwalim,Łęgi,LCS Zaworek,Topola,Inowrocław

Offline Rambo197777

  • User
  • Wiadomości: 1
  • Siła reputacji: 3
  • Rambo197777 pracownik torowy
  • Nie ważne kim jesteś, tylko jaki jesteś
Odp: Galeria screenów
« Odpowiedź #572 dnia: 21 Lipca 2016, 19:41:43 »
jak dzisiaj ?????? :o
ale nie na moim Dyżurze Chyba..?? :-\

bo ja takiego czegoś nie miałem  :-\


Offline rogonon

  • Weteran
  • Wiadomości: 41
  • Siła reputacji: 85
  • rogonon prezesrogonon prezesrogonon prezesrogonon prezesrogonon prezesrogonon prezesrogonon prezesrogonon prezesrogonon prezesrogonon prezesrogonon prezesrogonon prezes
Odp: Galeria screenów
« Odpowiedź #573 dnia: 21 Lipca 2016, 19:42:18 »
Dyżurny ET22-2000....
Ukończone / robione scenerie: Pruszcz Gdański,Piwnice Nowe,Cis,Dąb, Pierzyska,Wyrzysk Osiek,Białobrzeg,Branowice,LCS Szymankowszczyznicem,Cisowianka,Czechowice,Ruda Talubska,Brzezie,Mrozy,Chwalim,Łęgi,LCS Zaworek,Topola,Inowrocław

Offline bartek

  • Weteran
  • Pioneer
  • *
  • Wiadomości: 380
  • Siła reputacji: 14
  • bartek dróżnik obchodowybartek dróżnik obchodowy
Odp: Galeria screenów
« Odpowiedź #574 dnia: 21 Lipca 2016, 21:06:02 »
Ten lok i drugi skład wymanewrowaly ze stacji po czy przed przyjazdem pociągu rogona?

Offline Kacper9

  • Zasłużony
  • Pioneer
  • *
  • Weteran
  • Sponsor
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Siła reputacji: 529
  • Kacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezes
Odp: Galeria screenów
« Odpowiedź #575 dnia: 21 Lipca 2016, 21:29:51 »
Lok i rogon wjechali jeszcze przed tym jak ruszyłem na Ms2
Wypowiedź jest moją opinią, nie jest zatem to opinia mojego pracodawcy/firmy/innych podmiotów z którymi współpracuję lub w których imieniu występuję, występowałem bądź będę występował w przyszłości.

Offline rogonon

  • Weteran
  • Wiadomości: 41
  • Siła reputacji: 85
  • rogonon prezesrogonon prezesrogonon prezesrogonon prezesrogonon prezesrogonon prezesrogonon prezesrogonon prezesrogonon prezesrogonon prezesrogonon prezesrogonon prezes
Odp: Galeria screenów
« Odpowiedź #576 dnia: 21 Lipca 2016, 22:26:08 »
Ja jechałem i po chwili spostrzegłem przed sobą luzaka zacząłem hamować a luzak omal nie uderzył w manewrującego Kacpra9 tak wszystko było pod kontrolą.
Ukończone / robione scenerie: Pruszcz Gdański,Piwnice Nowe,Cis,Dąb, Pierzyska,Wyrzysk Osiek,Białobrzeg,Branowice,LCS Szymankowszczyznicem,Cisowianka,Czechowice,Ruda Talubska,Brzezie,Mrozy,Chwalim,Łęgi,LCS Zaworek,Topola,Inowrocław

Offline Kacper9

  • Zasłużony
  • Pioneer
  • *
  • Weteran
  • Sponsor
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Siła reputacji: 529
  • Kacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezes
Odp: Galeria screenów
« Odpowiedź #577 dnia: 22 Lipca 2016, 07:44:39 »
Pod kontrolą? Chyba maszynistów, bo na pewno nie dyżurnego :P
Wypowiedź jest moją opinią, nie jest zatem to opinia mojego pracodawcy/firmy/innych podmiotów z którymi współpracuję lub w których imieniu występuję, występowałem bądź będę występował w przyszłości.

Offline rogonon

  • Weteran
  • Wiadomości: 41
  • Siła reputacji: 85
  • rogonon prezesrogonon prezesrogonon prezesrogonon prezesrogonon prezesrogonon prezesrogonon prezesrogonon prezesrogonon prezesrogonon prezesrogonon prezesrogonon prezes
Odp: Galeria screenów
« Odpowiedź #578 dnia: 22 Lipca 2016, 10:15:25 »
Pod kontrolą? Chyba maszynistów, bo na pewno nie dyżurnego :P

No maszynistów, maszynistów. Wiadomo ;)
Ukończone / robione scenerie: Pruszcz Gdański,Piwnice Nowe,Cis,Dąb, Pierzyska,Wyrzysk Osiek,Białobrzeg,Branowice,LCS Szymankowszczyznicem,Cisowianka,Czechowice,Ruda Talubska,Brzezie,Mrozy,Chwalim,Łęgi,LCS Zaworek,Topola,Inowrocław

Offline mikson

  • Zasłużony
  • Pioneer
  • *
  • Weteran
  • Wiadomości: 400
  • Siła reputacji: 65
  • mikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezes
Odp: Galeria screenów
« Odpowiedź #579 dnia: 22 Lipca 2016, 10:18:32 »
To czemu narzekacie w dyskusji ze screenami zamiast zgłosić skargę? :P
Ty deweloper! Czytałeś prawo autorskie?!
Prawo autorskie, co to znaczy?
No jesteś złodziejem, czy nie?

Offline Kacper9

  • Zasłużony
  • Pioneer
  • *
  • Weteran
  • Sponsor
  • Grupa II
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Siła reputacji: 529
  • Kacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezesKacper9 prezes
Odp: Galeria screenów
« Odpowiedź #580 dnia: 22 Lipca 2016, 10:22:35 »
bo remixxx napisał skargę, a kam ja usunął xD
Wypowiedź jest moją opinią, nie jest zatem to opinia mojego pracodawcy/firmy/innych podmiotów z którymi współpracuję lub w których imieniu występuję, występowałem bądź będę występował w przyszłości.

Offline mikson

  • Zasłużony
  • Pioneer
  • *
  • Weteran
  • Wiadomości: 400
  • Siła reputacji: 65
  • mikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezesmikson prezes
Odp: Galeria screenów
« Odpowiedź #581 dnia: 22 Lipca 2016, 11:08:20 »
W skardze był tylko screen z SWDR - sprawdziłem w logach, przyznałem warna na SWDR i ją usunąłem. Nie będę kolejny raz powtarzać, że forum to nie miejsce na skargi z SWDR. ;)
Żeby nie przedłużać offtopu: jeśli autor screena chce jego wydzielenia do skargi przeciwko w/w użytkownikowi, niech napisze na PW. :)
« Ostatnia zmiana: 22 Lipca 2016, 11:10:18 wysłana przez mikson »
Ty deweloper! Czytałeś prawo autorskie?!
Prawo autorskie, co to znaczy?
No jesteś złodziejem, czy nie?

Offline Ryszard-san

  • Zasłużony
  • Pioneer
  • *
  • Weteran
  • Wiadomości: 513
  • Siła reputacji: 348
  • Ryszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezesRyszard-san prezes
Odp: Galeria screenów
« Odpowiedź #582 dnia: 22 Lipca 2016, 11:13:40 »
Mikson, ale jak użytkownik wyjdzie z SWDR-a nie da się napisać skargi, bo go niema na liście. Może było by dobrze zrobić osobny wątek dotyczący skarg na SWDR tak jak dotyczący TD. Skończył by się problem pt. "a za co ja mam warna" itp. W końcu SWDR jest intergralną częścią TD.
EU06-18;gags;gags;120a;120a;609a

Offline Woku8

  • Weteran
  • Pioneer
  • *
  • Wiadomości: 146
  • Siła reputacji: 35
  • Woku8 toromistrzWoku8 toromistrzWoku8 toromistrzWoku8 toromistrzWoku8 toromistrzWoku8 toromistrzWoku8 toromistrz
  • maszynista spal. i elektr. pojazdów trakcyjnych
Odp: Galeria screenów
« Odpowiedź #583 dnia: 22 Lipca 2016, 11:25:27 »
S1 na Wieloodstępowej (samoczynnej) Blokadzie Liniowej. Dalej jazda na widoczność do następnego semafora z prędkością nie więcej niż 20km/h.
PKP Cargo S.A.

czasem maszynista, czasem dyżurny ruchu, w zależności od chęci i podejścia.

Offline bartek

  • Weteran
  • Pioneer
  • *
  • Wiadomości: 380
  • Siła reputacji: 14
  • bartek dróżnik obchodowybartek dróżnik obchodowy
Odp: Galeria screenów
« Odpowiedź #584 dnia: 22 Lipca 2016, 13:09:32 »
Czyli jak to było najpierw przyjechał lok od strony stacji, wyjechał za W5. Następnie przyjechał Rogon ze szlaku, a na końcu Kacper z manewrem od stacji?